logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie DELL KLAWIATURA KM632/MICE (580-18089). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu DELL KLAWIATURA KM632/MICE (580-18089).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu DELL KLAWIATURA KM632/MICE (580-18089) liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.4.2016

Ładna klawiatura z niskimi klawiszami. Szukałem właśnie takiej zbliżonej wyglądem do laptopowej. Co mnie najbardziej zaskoczyło zestaw działa już od 8 miesięcy na bateriach, które były dodane w zestawie a pracuję na kompie po 9 - 12 godzin dziennie. Nie miałem do tej pory żadnych problemów z połączeniem z pc. Mysz jest dość duża, trochę większa od większości myszek bezprzewodowych z którymi miałem styczność. Całość jest ładnie wykończona i spasowana. Plastiki są matowe i widzę, że po tych 8 miesiącach już lekko się wybłyszczyły klawisze myszy w miejscach opuszków. Ale na klawiaturze na razie jest ok, klawisze się nie ścierają. Klawiatura ma jeden minus — nie ma lampek capslock i numlock więc nie wiadomo kiedy są włączone a kiedy nie.Nie jest to duży problem ale czasem denerwuje jak napisze się całe zdanie CAPSEM nie patrząc na monitor i potem trzeba przepisywać. Plusem są klawisze funkcyjne — głośność + - i wyciszenie, do tego jeszcze przeijanie do następnego utworu/ filmu i pause/play.
jeszcze

20.2.2016

Klawiatura ma łady design, nie zajmuje zbyt dużo miejsca na biurku, odczucie przy pracy z nią jest całkiem przyjemne. Problemem jest jednak niestandardowe położenie prawego klawisza "Alt", co może sprawiać trudność przy szybkim wprowadzaniu tekstu, szczególnie niektórych polskich znaków.Mysz jest trochę toporna, można oczekiwać trochę lepszego produktu jak na firmę Dell. Środkowy klawisz zintegrowany z rolką jest moim zdaniem zbyt czuły, zdarza się, że przy szybkim przewijaniu, przypadkowo się go aktywuje.Ogólnie produkt polecam za tą cenę, jednak trzeba trochę czasu, żeby się przyzwyczaić.

18.2.2015

Mam tę klawiaturę od prawie roku. Bezproblemowo przeżyła małe zalanie, tydzień temu moje dziecko wylało na nią całą kawę, tak, że jak odwróciłam ją to wyleciał z niej istny deszcz. Klawiatura przestała działać, klawisze zmieniły funkcje lub w ogóle nie działały. Odczekałam kilka dni i nic się nie zmieniło. Gdy już przeznaczyłam ją na ZSEE to cudownie zaczęła działać. Nie ma śladu po zalaniu.Poza tym klawisze są niskie, dobrze się na niej pracuje. Brak diody Caps Locka jest jednak uciążliwe, zwłaszcza przy wpisywaniu haseł. Myszka jest spora, wolę mniejsze.

19.5.2015

Zestaw bez większych zastrzeżeń. Połączenie bezprzewodowe działa bez zarzutu, łatwa instalacja, produkt dobrze zapakowany. Największym mankamentem jest lokalizacja prawego altu, który w porównaniu do innych klawiatur jest przesunięty w prawo - wymaga przyzwyczajenia.

20.3.2015

Zarówno klawiatura jak i myszka, minimalistyczna, prosty design, lekka, funkcjonalna, wygodna etc.

20.7.2014

Jak narazie ok.Brakuje tylko wskazania dla aktywnego trybu Caps Lock

12.7.2022

ok warto

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności