logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Esperanza EGK504. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Esperanza EGK504.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Esperanza EGK504 liczba opinii klientów wynosi 19, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.5.2021

Wizualnie bardzo ładna. Czy trwała to się okaże za jakiś czas. Przykład klawiatury, która mogłaby być hitem w tej grupie cenowej ale producent "zaoszczędził" na listwie ledów od góry, wskutek czego dobrze są podświetlone dolne klawisze. Im wyżzej tym gorzej. Funkcyjne w zasadzie bez podswietlenia. Zamiast efektownego zielonego plastiku na klawiszach dodatkowych można było dać mleczny i podświetlenie ledami. Klawisze G to tylko makro. Nie da się zaprogramować skrótu do wywołania wybranego przez siebie programu. Dla mnie ani głośna ani cicha. Zostanie jako rezerwa na "czarną godzinę" i zamienniki do czasu naprawy klawiatury Microsoftu Sidewinder X6.

22.6.2020

Jedyne co denerwuje to że podświetlenie wyłącza się samoczynnie po kilku minutach i po naciśnięciu dowolnego klawisza trzeba zaświecić, niestety ten klawisz pełni swoja funkcję więc np. naciskając spację strona internetowa przewija się na dół. Klawiatura ma 7 kolorów podświetlenia, regulację jasności. Podświetlenie można wyłączyć. Klawisze chodzą bardzo fajnie, robię mniej literówek przy normalnym pisaniu, klawisze są dosyć głośne ale mniej niż w starszych typach klawiatur i nie jest to uciążliwe. Bardzo przydatne są przyciski które można zaprogramować. Polecam wszystkim

27.4.2021

Klawiatura pracuje przyjemnie, pisze się wygodnie. Znaki są duże i dobrze widoczne. Dodatkowe klawisze, te żarówiasto-zielone, nie są podświetlane choć ze względu na kolor na takie wyglądają. Nie rozumiem czemu klawiatura wyłącza podświetlenie po okresie bezczynności i nie można tego ustawić. Rozumiem - ekologia, ale bez przesady. Radzę zachować mikroskopijną karteczkę z instrukcją obsługi, jak szpiegowski mikrofilm, bo na stronie importera, sygnowana jego "marką" klawiatura nie występuje, więc instrukcji także się nie ściągnie.

13.7.2019

Tania podświetlana klawiatura. Możliwość wybrania 7 kolorów podświetlenia, 3 stopniowa regulacja jasnosci podswietlania.Szczerze polecam. W kauflandzie do kupienia za 39PLNDomyślnie po podłączeniu klawiatura jest w trybie demo i miga wszyskimi kolorami, aby ustawić wybrany kolor wystarczy jednoczesnie wcisnąć klawisze FN + ScrLk (ustawianie kolorów), fn+pause break (pulsowanie podświetlenia), fn+PrtScr (tryb demo zmieniające się kolory podświetlenia), Fn+PaUp(rozjaśnienie), Fn+PaDn(ściemnienie).

18.3.2020

mam już swoje lata i dla takich jak ja, pomocna by była po ludzku napisana instrukcja zarządzania kolorami ( to tak na marginesie) po za tym jest super

23.3.2020

Fajna i różnokolorowa klawiatura. Polecam.Dodaje również filmik jak wygląda po rozpakowaniu i jak jest podświetlana.

28.12.2019

Klawiatura nie droga, ale wygląda solidnie, działa prawidłowo.

28.2.2021

Bardzo dobra klawiatura, wszystko dobrze działa i wygląda

3.8.2021

Super klawiatura wygląd również megaSuper podświetlane

25.12.2020

bardzo fajna klawiatura. syn zadowolony z prezentu.

29.4.2021

Wporządku, tańszy plastik, działa jak trzeba

7.6.2020

PRODUKT BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI

6.2.2021

Wszystko ok POLECAM !!!

26.1.2021

Super. Syn zadowolony.

10.12.2020

Jakość/cena 6/5;)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności