logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Rhod 410 Czarno-Czerwona (NKG0913). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Rhod 410 Czarno-Czerwona (NKG0913).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Rhod 410 Czarno-Czerwona (NKG0913) liczba opinii klientów wynosi 143, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 141, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.7.2020

Klawiaturę udało mi się zdobyć za pół aktualnej ceny (kod rabatowy w dniu zamawiania)... po rozpakowaniu w domu okazało się, że jeden z przycisków jest wciśnięty i nie odskakuje - no cóż, każdemu zdarzają się wpadki, jednak w sklepie bez problemu wymienili mi sprzęt na w pełni sprawny, od ręki, bez jakiegokolwiek czekania... wszystko działa tak jak powinno. Klawiatura sprawuje się bardzo dobrze, nowoczesny design, świeci w trzech kolorach a dodatkowo można regulować natężenie światła, bądź jak ktoś chce to całkiem podświetlenie wyłączyć... ma wystarczającą ilość funkcjonalnych przycisków, wysokie klawisze które przyjemnie brzmią, jest wodoodporna (nie testowałem:))... jakość materiału ok,po bokach metalowe wstawki, reszta to typowy plastik uginający się w środkowej części pod naciskiem ręki (w niczym to jednak nie przeszkadza, jest elastyczny i nie ma szans, żeby to miało pęknąć)... w pudełku dwie naklejki z logo Genesis, nieduże ale ładnie ozdabiają moją obudowę PC:)... ja wyłapałem za 45 zeta w jednodniowej promocji ale nawet za 89 zeta to wciąż godny polecenia produkt. Polecam.
jeszcze

3.1.2019

Ciężko mi było cokolwiek wybrać w wyborze klawiatury,brałem pod uwagę nawet zakup klawiatury mechanicznej. W końcu po długim namyśle zaryzykowałem i kupiłem ta klawiaturę. Obawiałem się tych znaków na klawiszach,czy po czasie nie będą się wycierać jak to bywa w podświetlanych klawiaturach i po opiniach z innych modeli klawiatur, ponieważ użytkuję dobrych kilka godzin komputer dziennie. Do dnia dzisiejszego użytkuję klawiaturę i nie ma oznak wytartych klawiszy. Podświetlanie optymalne,widoczne bez problemu znaki na klawiszach nawet w nocy. Jak to bywa ze sprzętem trzeba dbać,wycierać od czasu do czasu to sprzęt pochodzi długo.Jeżeli chodzi o wygląd to od razu pościągałem te dodatki z boków klawiatury które są mocowane za pomocą śrubek od dołu i od razu po kłopocie z rysowaniem blatu przez śrubki i nie wygląda to tandetnie jak do tej pory. Po upływie ok. 7 miesięcy ,klawiatura jak nowa. Polecam jak najbardziej.
jeszcze

30.3.2020

Genesis Rhod 410 kupiona na promocji. W tej cenie spodziewałem się ciut gorszego wykonania, bardziej inwazyjnych ledów. Spotkało mnie bardzo pozytywne zaskoczenie! Tworzywo sztuczne wysokiej jakości, daje odczucie wręcz produktu z klasy premium, lub wysokiej średniej półki. A mówimy tu o klawiaturze, którą można kupić za niecałe 80zł. 3 kolory led : czerowny, różowy i niebieski. 5 poziomów jasności. Możemy włączyć na stałe jeden kolor lub przejść w tryb NEON gdzie LEDy na całej powierzchni będą pulsacyjne przechodzić przez wszystkie 3 barwy.. Co do użytkowania nie mam zastrzeżeń, mogłaby być ciut cichsza. Ergonomia na dobrym poziomie, z zastrzeżeniem , że dla osób z małymi dłońmi klawisze mogą być ciut za wysokie.Polecam. Idealnie pasuje do myszki Genesis Xenon 200. W zestawie z tą myszką udało mi się za komplet zapłacić 109zł
jeszcze

17.11.2019

Ocena głośności pracy jest subiektywną oceną każdego użytkownika, ale wydaje mi się, że nie ma tragedii. Fakt, miałem już cichsze klawiatury, jednak korzystanie z tej późną porą nie budzi reszty domowników :) Skok klawiszy wyraźny, przyjemnie mięsisty w odczuciu, ciężko przypadkowo wcisnąć inny klawisz niż się chciało. Podświetlenie nienatarczywe, czerwone pasuje do obudowy klawiatury, ale najlepiej mi się pracuje na fioletowym. Jeśli ktoś chce, to można włączyć sekwencyjne pulsowanie we wszystkich trzech kolorach, podświetlenie ma pięć stopni intensywności/jasności. Na podniesionych nóżkach mniej stabilna niż na opuszczonych, gdy trzyma się podłoża gumkami we wszystkich rogach,ale mimo tego nie przesuwa się po blacie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
jeszcze

28.5.2020

Klawiatura ta trafiła do moich rąk, ponieważ ta laptopowa stała się nieco mało wygodna. Postanowiłem więc wybrać się do sklepu i zakupić coś co podwyższyło by mi komfort gry w League of Legends i inne gry. Nie liczyłem na jakieś cuda, ale jednak ten produkt spełnił wszystko czego potrzebowałem. Tania, solidna, dobrze wykonana, z ładnym podświetleniem. Rhod 410 to jedna z lepszych klawiatur w swoim segmencie cenowym. Idealna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grami. Pisze się na niej równie dobrze. Za te pieniądze trudno znaleźć coś lepszego :) Polecam!

12.1.2021

Klawiaturę kupiłem dawno, jakoś nie cały rok. Na początku niektóre klawisze mogą ciężko się wciskać, ale to nie problem po prostu trzeba dużo klikać na ten klawisz. Po pewnym czasie a dokładnie po kilku miesiącach spacja zaczęła oddać dość mocny metaliczny dźwięk a czasami cichszy, nie zdarza się to cały czas tylko często. Mi się chyba 2 przyciski wylały, albo z brudu same były wciskane, ale po podłączeniu do innego otworu USB było dobrze. Tak ogólnie klawiatura jest dobra jak na tą cenę tera jest za 60zl, więc ja bym brał.

8.6.2020

Klawiaturę używana przez prawie 2 miesiące jako dodatkowa do służbowego laptopa w biurze - klawiatury w laptopach 13,3" to istna masakra. Wygodna, stosunkowo cicha. Podświetlenie ok, tak jak jego konfiguracja. Nie wymaga dodatkowych sterowników - ustawienia zmieniamy przyciskami fizycznymi na klawiaturze. Nóżki odpowiednio wysokie, a sam rozstaw pozwala na postawienie klawiatury nad laptopem. :) W takiej cenie - rewelacyjna.

20.6.2020

Jak za 50 złoty bardzo dobra. Antyghosting działa dobrze, proste i spoko podświetlenie (troche blade ale nadal), nie które większe klawisze takie jak shift,+,backspace ciężko chodzą, reszta klawiszy w miare gładko, klawiatura zrobiona z niezbyt twardego plastiku dlatego trochę się wygina ale jest wytrzymała. Podsumowując klawiatura do gamingu za 50 zł jest warta swoje ceny.

5.8.2020

Długo wyczekiwany produkt i zamówiony podczas kwarantanny. Niestety po pierwszym podłączeniu klawiatura okazała się uszkodzona (prawdopodobnie kabel) i wywalało skoki napięcia w kilku urządzeniach. Zgłoszono reklamację i po 2tyg. (przez pandemię) zdecydiowałem się na wymianę na nową. Ta już działa bardzo dobrze! I oby tak zostało ;) Jak dla mnie 8.5/10

11.7.2020

Klawiatura jak za takie pieniądze przeszła moje oczekiwania. Nie wydaję dużo na klawiatury bo wiem że prędzej czy później będzie do wymiany. Przez przypadek natrafiłem na ten model i zdziwiłem się że w tym wariancie cenowym można kupić taką fajną klawiaturę. Użytkuję od ok. 2 miesięcy i na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.

26.4.2020

Kupiona w promocji za 39.99zl. W tej cenie mogę powiedzieć że lepszej się nie dostanie nowej. Zmiana podświetlenia, regulacja intensywności świecenia.Podswietlenie ma jednolity kolor co ja uważam za plus a nie tak zwana tęcza. Klawisze mają odpowiedni skok. Klawisze się nie chwieją. Głośność na odpowiednim poziomie.

7.9.2020

Klawiatura spełnia swoje zadanie dobrze się na niej gra pisze itp jest cicha. Jedynie muszę się przyczepić do klawisza backspace nie wiem czy producent oszczędzał czy jak ale potrafi ciężko chodzić jak się nie naciśnie na środek perfidnie ^^ podświetlenie jest jasne litery wyraźne jak za cenę 50 zł to polecam

21.2.2021

Klawiatura działa dobrze, w 99.99% działa prawidłowo, czasami któryś z dłuższych klawiszy ciężko wcisnąć. Podświetlenie działa i nie wygląda jakby miało się zepsuć po parunastu godzinach użytkowania, jedyne trochę koloru schodzi z często używanych klawiszy po prawie dwóch miesiącach.

21.1.2021

Paczka doszła lekko uszkodzona (prawdopodobnie przez pracownika Impostu). Jeżeli chodzi o sam produkt, ten jest cały i sprawny, kupiony na promocji i jak na cenę promocyjną 60 zł spełnia swoje wymagania i jest porządnie wykonany, Klawiatura używana do codziennego pisania i gier.

3.6.2020

Klawiatura cicha, wygodna, wytrzymała. Oczywiście nie dla profesjonalnych graczy (gram do 7 godzin dziennie) ale nie muszę płacić 500zł za klawiaturę mechaniczną. Zapłaciłem 49,99 w promocji i tyle powinna kosztować. 89,99 to przegięcie, to fajna klawiatura ale nie aż tak.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności