logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis RX85 US Kalih Brown (NKG-0775). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis RX85 US Kalih Brown (NKG-0775).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis RX85 US Kalih Brown (NKG-0775) liczba opinii klientów wynosi 28, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.7.2018

To moja pierwsza mechaniczna klawiatura, nie licząc modelu M w latach '90. Nie kupowałem jej z myślą o grach, lecz o pisaniu i niestety jestem nieco rozczarowany jej ergonomią. Klawisze są zwyczajnie za wysoko i w jednej płaszczyźnie (nie jak w modelu M rozłożone po łuku). Mogłyby być 3-4mm niższe lub niżej osadzone. Wiem, że to rozwiązanie z przełącznikami "na wierzchu" jest modne i ułatwia utrzymanie klawiatury w czystości ale zdecydowanie nie służy ergonomii. Sięgając cyfr zahaczam o ctrl, chcąc użyć klawiszy funkcyjnych muszę unosić rękę z podpórki. Podświetlanie pokrętła głośności jest zdecydowanie zbyt jasne, nie wspominając o kontrolkach, które w półmroku "dają po oczach".Z kolei klawisze są niezbyt równomiernie podświetlone, w moim egzemplarzu 0 i I świecą wyraźnie słabiej od pozostałych. Do precyzji przycisków nie można mieć większych zastrzeżeń (jedyny zarzut to przy wolnym wciskaniu reagują dopiero nieco poniżej pierwszego punktu oporu "kliku") jednak same klawisze są dość chybotliwe. Jak na "mechanika" nie jest bardzo głośna. Fajny pomysł z magnetycznym mocowaniem podpórki na nadgarstki.
jeszcze

19.6.2017

Bardzo wygodny mechanik w przystępnej cenie. Bazuje na przełącznikach Kailh Brown, ale nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu po przejściu z MX Brown. Brałem ją głównie ze względu na podświetlenie, a to sprawdza się bardzo dobrze, choć powraca do domyślnego, maksymalnego poziomu świecenia po włączeniu komputera na nowo. Ma też dodatkową podpórkę, którą bardzo prosto mocuje się do klawiatury.Jedynym naprawdę zauważalnym minusem są diody oznaczające włączenie przycisków Numlock, Capslock oraz Windows Lock. Nie wiem, kto pomyślał, że danie takich "jarzeniówek" to dobry pomysł. Bardzo rażą w oczy i przez to obniżam jej ocenę o pół gwiazdki. Najlepiej jest ją zakleić taśmą, wtedy jest dużo lepiej.

9.12.2017

Super klawiatura, nigdy nie miałem mechanika, aż wreszcie kupiłem tą klawiaturę, gra się na niej super, bardzo czuła, pokrętło głośności pod ręką, różne tryby podświetlenia.. Polecam..

25.11.2019

Ostatnio w mojej starej klawie umarło kilka klawiszy a ta przekonała mnie ceną i kilkoma pozytywnymi opiniami od znajomych. Dobre wykonanie, świetne RGB, dobra cena. Polecam

5.12.2018

Naprawdę dobra jakość w stosunku do ceny, ładnie wykonana i ma wszystko co potrzeba dla gracza ... mój syn gra na niej m.in. w Fortnite i jest mega zadowolony - polecam

26.1.2019

Na zdjęciu widać że klawiatura bazuje na czerwonych przełącznikach co nie zgadza się z opisem. Ktoś może mi potwierdzić że na tej aukcji opis jest zgodny z prawdą?

30.3.2018

Super stosunek jakość/cena. Dobra konstrukcja, solidne przełączniki, sporo udogodnień dla graczy. Grana przez 4 miesiące i dalej trzyma poziom.

22.9.2016

Śmieszna cena jak za tak dobrego mechanika. Działa bez zarzutu, no i super podkładka pod nadgarstki, bardzo wygodna. Jak najbardziej polecam!

24.11.2016

Każdemu poleciłbym tego mechanika, póki co wydaje się nie do zdarcia (dosłownie i w przenośni).

11.6.2018

Za tą cenę tylko brać . Dobre podświetlenie oraz przyjemny wygląd. Dobra jakość materiałów

14.11.2018

super klawiatura z podświetleniem rgb super wygląd i sprawdza się w grach fortnite

3.9.2018

Czy ta klawiatura ma podświetlenie rgb (kolorowe) ?

6.8.2020

Syn bardzo zadowolony z zakupionej klawiatury.

21.7.2020

klawiatura po zalaniu nie dziala

25.9.2019

klawiatura warta swojej ceny

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności