logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis RX85 US Kalih Red (NKG-0957). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis RX85 US Kalih Red (NKG-0957).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis RX85 US Kalih Red (NKG-0957) liczba opinii klientów wynosi 26, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.3.2021

Bardzo dobry produkt w przystępnej cenie. Chociaż to klawiatura mechaniczna z najniższej półki cenowej, to nie odbiega ona znacząco jakością od trochę droższych modeli. Ma kilka trybów podświetlenia, co jest bardzo pomocne podczas nocnego grania lub pracy. Moim zdaniem to bardzo dobry wybór dla tych, którzy chcą mieć dobrą klawiaturę mechaniczną, nie wydając przy tym dużej ilości pieniędzy. Polecam! :)

10.2.2021

Bardzo polecam tą klawiaturę, ma bardzo fajny skok klawiszy, 10 trybów podświetlenia oraz ma niebieskie switche, lecz jest jedna wada, ponieważ wszystkie rzędy świecą się tylko na wyznaczone kolory, ale tak czy tak polecam. Od razu chcę napisać, że może pisać, że zakup niepotwierdzony, ponieważ kupowałem ją stacjonarnie, ale i tak polecam.

18.12.2020

Z całego serca bardzo polecam tą klawiaturę. Ciekawe tryby podświetlenia i bardzo wyraziste kolory. Klawiatura wytrzymała i bardzo dobrze wykonana. Bardzo pomocna przy zdalnej nauce kiedy zaczyna się z samego rana, gdy na dworze jest ciemno i przy normalnej klawiaturze nie widać przycisków. Klawiatura godna swojej ceny. :)

27.1.2021

Klawiatura działa bardzo sprawnie, jest troszkę za miękka, ale i tak jest lepsza niż inne mechaniczne w wyższej cenie. Oświetlenie led jest bardzo mocne i ma wiele trybów wyświetlania. Klawiatura jest głośna, słychać wyraźny klik klawiszy, ale dla mnie to plus.

20.3.2021

Klawiaturę posiadam drugi dzień i jak na razie śmiga bardzo dobrze, jak na mechaniczną jest cicha. Więcej opinii napiszę po dłuższym użytku. Urządzenie spełniło moje oczekiwania.

28.12.2020

Rewelacyjny zakup. Cudowny wygląd, kolorowe podświetlane klawisze pozwalają pracować nocą bez dodatkowego oświetlenia. Czytelne przyciski- wielkie brawa dla twórców tego cudeńka.

5.2.2021

Jest to produkt wysokiej jakości, jest to klawiatura mechaniczna, a nie membranowa, inne firmy oferują klawiatury membranowe w podobnej cenie. Oświetlenie podkreśla design.

22.3.2021

Używam tej klawiatury już 2 miesiąc i jestem mega zadowolony.<br>Zdecydowanie spełnia wszystkie oczekiwania czy do grania czy do użytku codziennego :)

29.12.2020

Jak za taką cenę jest super! Mega tryby podświetlenia i niebieskie przyciski brzmią świetnie. Polecam!

29.12.2020

Bardzo fajna, działa dobrze, różne możliwości ustawienia podświetlenia, a także można wyłączyć.

19.12.2020

Fajna klawiatura mechaniczna, co jest ważne dla graczy, nowoczesny design, fajne podświetlanie.

4.2.2019

Pierwsza była wadliwa, niewszystkie klawisze świeciły, poszła na reklamację i nowa już swieci

19.10.2019

Prosty i elegancki wygląd, wystarczająco głośne przyciski (lubię słyszeć dźwięk klawiatury).

14.1.2021

Świetna klawiatura jak za taką cenę. Niebieskie przełączniki sprawują się świetnie. Polecam.

27.3.2020

Szukałem klawiatury mechanicznej w niewysokiej cenie i mam! Sprawdza się świetnie!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności