logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie KRUX Comet RGB Outemu Brown (KRX0024). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu KRUX Comet RGB Outemu Brown (KRX0024).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu KRUX Comet RGB Outemu Brown (KRX0024) liczba opinii klientów wynosi 97, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 49, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.8.2020

Moje wrażenie po pierwszym kontakcie z klawiaturą było naprawdę fajne, klawiatura wydaje się solidna i jej korpus jest aluminiowy i to sprawia, że klawiatura wydaję się solidna. Co do switchy pierwszy raz w życiu mam styczność z brownami w takim sensie, że nigdy klawiatura z takimi przełącznikami nie gościła u mnie na biurku, i powiem że przełączniki są świetne wiadomo, że nie są one najwyższej klasy, ale za tą cenę czego chcieć więcej? Podświetlenie jest jasne, a kolory są żywe i nasycone, jest kilka trybów , jedyne czego brakuje to softu, ale za tą cenę można to wybaczyć. Więc jak dla mnie klawiatura jest naprawdę dobrą propozycją do 150zł. Polecam.

29.11.2020

Jak za tą cenę klawiatura w porządku, przyjemna dla oka, ciężka i stabilnie leży, głośność znośna. Jedyne co mi się nie podoba to trochę mało wyraźne symbole na niektórych klawiszach. Poza tym dla osoby takiej jak ja, która zawsze używała klawiatur z dużym klawiszem Enter, trochę ciężko się przyzwyczaić do małego Entera, bo trudniej go wymacać bez patrzenia na klawiaturę, ale tak ma większość współczesnych klawiatur dla graczy. Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale jednak trochę żałuję, że przed zakupem nie zwróciłam na to uwagi. Dałabym 4,5 gwiazdki, ale że nie mogę, to daję 4, bo 5 to dla klawiatur z wyższej półki.

21.4.2021

Klawiatura bardzo cicha, żadne przełączniki się nie zacinają. Do klawiatury dodawany jest uchwyt do wyciągania klawiszy. Pod klawiaturą są dziury którymi można przeprowadzić przewód. Podświetlenie jest wyraźne oraz jest kilka bardzo fajnych programów świecenia. Można również samemu sobie przy pomocy klawiszy zaprogramować swój program. Funkcja N-Key Rollover działa bez zarzutów. Klawiatura jest też bardzo wytrzymała. Klawiatura posiada też klawisze funkcyjne, które ułatwiają użytkowanie.

1.1.2021

Szukałem w miarę dobrego i wytrzymałego mechanika dla dziecka, i powiem szczerze jestem mega zadowolony a syn jeszcze bardziej. Dobra jakość wykonania, fajne opcje świecenia, kompaktowa, cięższa niż "zwykle" klawiatury ale dla Mnie to plus. Syn ma początku nie był przekonany przesiadł się z niskiego skoku w laptopie na swojego pierwszego mechanika, ale po kilku dniach nie chce słyszeć o graniu na klawiaturze w laptopie czyli u niego też zdała egzamin a o toMi chodziło :-D

31.10.2021

Klawiatura sama w sobie okey. Na plus : - cena - ogólne wykonanie - wygląd Na minus :- Strasznie szybko zbiera się na niej brud, kurz itp. - Literki oraz cyfry na keycapach po kilku miesiącach użytkowania zaczęły się troszkę wycierać. - Oplot w przewodzie jest słabo wykonany- Klawisz "W" zaczął się lekko przycinać ( np : biegnę w grze, mam przytrzymany klawisz a postać się co jakiś czas zatrzymuje )

17.1.2022

Działa, wygląda ładnie na pierwszy rzut oka, ale jak zacznie się jej używać, jej poślednia jakość zaczyna być coraz bardziej widoczna. Niektóre klawisze odstają pod dziwnym kątem, są zamocowane niżej albo wyżej. Jak ktoś jest wrażliwy na takie detale, to lepiej dołożyć stówkę do czegoś lepszego.

20.1.2021

Klawiatura w tym przedziale cenowym bardzo dobra. Ładne podświetlenie RGB, możliwość customowania podświetlenia klawiatury przyciskami funkcyjnymi. Jedną rzeczą którą od razu zauważyłem są przeszkadzająco głośne sprężyny w klawiszach. Mimo, że jest to Outemu Brown klawiatura jest trochę głośna.

24.1.2021

Ta klawiatura jest dobra jak na swoją cenę. Myślę, że krux myślał bardziej o wyglądzie, ale i tak dobrze mi się na niej pracuje. Polecał bym zakupić o (aktualnie) 80 zł droższą Volcano Lanparty 2. Byłem u kolegi, który posiada klawiaturę Volcano Lanpraty 2 i jest duży skok jakościowy.

26.8.2021

Super klawiatura. Przerzuciłam się z klawiatury membranowej na mechaniczną i zmiana jest bardzo przyjemna. Klawiatura bardzo wygodna. Szybko się na niej pisze. Jeśli chodzi o podświetlenie- ma parę trybów- fajne bajery. Szczerze polecam

10.1.2021

Klawiatura bardzo fajna, wygodnie się pisze, gra, przyciski chodzą gładko i nie jest najgłośniejsza. Ale minusem jest to że słychać dźwięk sprężynki podczas klikania przełączników, co bardzo rozprasza przy pisaniu, lub graniu.

12.2.2021

Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, klawisze nawet niezbyt głośnie jak na outemu brown. Mam drugą klawiaturę mechaniczną, bardziej precyzyjną i z większą ilością dostępnych funkcji podświetlenia jednak była ona 3x droższa.

25.9.2020

Dobra klawiatura mechaniczna w przystępnej cenie. Małą wadą jest to, że żeby przejechać palcem z np. strzałki w dół do strzałki w górę, to trzeba podnieść palec, gdyż przyciski nie są na tej samej wysokości względem siebie.

23.12.2020

Jakoś wykonania super. Co do RGB w takiej cenie nie mam zastrzeżeń. Klawisze trochę za blisko siebie i potrafią o siebie otrzeć (np. Strzałka w górę i w dół). Ogólnie to dobra i nisko budżetowa klawiatura.

W zasadzie przy niewygórowanej cenie to dobra klawiatura. Jest ładnie wykonana, ma dobre podświetlenie, do tego przełączniki outemu. Wszystko działa sprawnie, nie było na razie żadnych problemów :))

7.5.2021

Bardzo fajna klawiatura, szkoda tylko że klawisze czasami skrzypią jak stare drzwi przy naciśnięciu, przy minimalnym zakurzeniu zdarza im sie też nie reagować. Poza tym jest git

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności