logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie KRUX Meteor RGB Outemu Brown (KRX0026). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu KRUX Meteor RGB Outemu Brown (KRX0026).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu KRUX Meteor RGB Outemu Brown (KRX0026) liczba opinii klientów wynosi 130, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 61, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Ogólnie klawiaturę mogę ocenić bardzo pozytywnie. wczesniej pisalem na zwyklej membranowej a mechanika pamiętam z czasów kiedy to się grało w MK4. Pisze się fajnie i przyjemnie z lekkimi wspomnieniami. wziąłem opcje z podpórką pod nadgarstki ale szczerze to w zasadzie ona bardziej działa wizualnie, ręce jakoś odruchowo są wyżej niż podpórka. Klawiatura sama w sobie nie jest jakoś głośna a wybrałem ją po obejrzeniu recenzji "NAJTAŃSZE KLAWIATURY MECHANICZNE do gier". Ogólnie ode mnie leci 5/5 btw. podpórka jest mocowana na śruby i jak komuś nie pasuje to można ją odkręcić :D

8.4.2022

Fajnie wykonana, mechaniczna klawiatura za niewielką cenę.Co mi nie odpowiada to gibanie się klawiszy. Nie wiem czy to wina samej klawiatury czy tanich przełączników.Poza tym klawiatura jest bardzo wysoka, co jest charakterystyczne dla wszystkich mechaników. Wg mnie lepiej to sprawdzić zanim się w ciemno kupi. Dla mnie był to wstęp do zakupu mechanika low-profile.

3.1.2021

klawiatura ma ladne podswietlenie niestety strewofe a nie rgb jak producent pisal ma bardzo duzo trybow podswietlenie i mozesz sobie sam zmienic tryb np ustawic tylko wsad i liczby czy cos takiego klawiatuere mam na brown switchach bardzo przyjemna tylko spacja albo enter wydaja metaliczny dzwiek jak sie lepiej wslucha ale do 150zl nie ma lepszej klawiatury polecam

27.3.2021

klawiatura ma ladne podswietlenie niestety strewofe a nie rgb jak producent pisal ma bardzo duzo trybow podswietlenie i mozesz sobie sam zmienic tryb np ustawic tylko wsad i liczby czy cos takiego klawiatuere mam na brown switchach bardzo przyjemna tylko spacja albo enter wydaja metaliczny dzwiek jak sie lepiej wslucha ale do 150zl nie ma lepszej klawiatury polecam

22.4.2021

Klawiatura mechaniczna za tą cenę kozak. Klawiatury mechaniczne mają to do tego, że piszesz na nich szybciej niż myślisz okropnie przy tym hałasując. Tutaj dźwięk nie jest tak intensywny i głośny, więc nie denerwuje osób dookoła. Przyciski dość mocno odstają ale dzięki podkładce pisze się bardzo przyjemnie. Ogólnie w tej cenie chyba nie ma konkurencji.

25.7.2021

Jak za tę cenę, bardzo dobra klawiatura. Cicha, przyciski dobrze reagują. Czasami mi "uciekają" podpórki, ale nie jest to większy problem. Szkoda tylko, że nie ma pełnej możliwości wyłączenia podświetlenia, ale istnieje tryb, w którym przyciski podświetlają się dopiero po wciśnięciu klawisza, więc można sobie z tym bezproblemowo poradzić.

2.12.2020

Pierwsze wrażenie niesamowite, klawiatura jest masywna, dosyć ciężka i design wywiera wrażenie. Przyciski chodzą bez żadnego problemu, fajnie się na niej pisze tak jak i gra. Brown switch'e robią swoje, jak na razie jestem bardzo zadowolony, według mnie warta swojej ceny.

28.12.2020

Klawiatura bardzo fajna - szukałem z podkładka na nadgarstek. Narzeczona niestety narzeka gdy długo gram i mówi że strasznie słychać jak chodzą przyciski aż daje metaliczny pogłos. Ale niestety takie uroki klawiatury mechanicznej ;D

8.3.2021

Nie mam dużego doświadczenia, ale po przesiadce z membrany pisze mi się lepiej. Jeżeli chodzi o samą klawiaturę, podświetlenie dobrze widać w nocy i średnio w dzień, mi to nie przeszkadza, ale ktoś może uznać to za problem.

27.1.2022

W tej cenie to jest dokładnie to za co się płaci.Wygoda używania, dobre reakcje, podstawka pod nadgarstki.Gdyby ktoś nie doczytał to klawiatura ma 6cio strefowe podświetlenie RGB a nie programowalne.

7.3.2022

Klawiatura używana ponad pół roku, jak na razie spisuje się bez zarzutów poza jednym wyjątkiem. Raz przyjęła jakby klawisz "alt" był cały czas wciśnięty, ustało to dopiero po kilku godzinach.

16.4.2021

Szkoda, że liternictwo jest wymyślne i przez to mało wyraźne są: B O 0, cudzysłowy. Krawędzie klawiszy bardzo kanciaste. Funkcjonalnie dobra. Wziąłem do pisania i pisze się wygodnie.

25.9.2020

Klaiatura fajna lecz po miesiącu użytkoania W przystało normalnie działać.(przerywa, piszę się 3 razy gdy klikam raz) Może to feler jedynie mojego modelu ale szkoda że nie działa.

23.11.2021

Posidam ją od ponad roku najlepsza mechaniczna, podświetlana klawiatura, nie mam nic do zarzucenia, cena tez dobra. Jedyny minus to to, że nie mozna zmieniać kolorów podświetlenia

19.10.2020

Naprawdę bardzo dobrze sprawująca się klawiatura. Przełączniki mechaniczne sprawdzają się świetnie, całkiem miła odskocznia od taniej membranówki. Za tą cenę warto.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności