logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LOGITECH CORDED KEYBOARD K280E OEM (920-005217). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LOGITECH CORDED KEYBOARD K280E OEM (920-005217).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LOGITECH CORDED KEYBOARD K280E OEM (920-005217) liczba opinii klientów wynosi 247, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 164, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.7.2021

Mam tą klawiaturę już 4,5 roku (od 19 stycznia 2017) i to jest najlepsza klawiatura jaką posiadałem. Na plus jest to, że jest cicha oraz zawiera klawisze multimedialne. Wybrałem tą klawiaturę wtedy, gdyż była tania oraz potrzebowałem czegoś na szybko, bo kupowałem wtedy też komputer stacjonarny i nie miałem przewodowej klawiatury na USB. Myślałem, że będę miał tylko pół roku. Przyjemnie się na niej pracuje. Wiele pisanych prac w Wordzie, wiele linijek kodu na niej napisanych, dużo się też na niej grało i dalej jest tak samo jak to było po zakupie tej klawiatury. Żadna naklejka się nie zdarła. Jeszcze na plus jest to, że dzięki programowi od Logitecha, mogłem przeprogramować przyciski od F1 do F4,aby uruchamiało dany program. Więc jeżeli szukasz jakiejś cichej, wygodnej klawiatury do pracy w Wordzie czy innej pracy, gdzie jest dużo pisania, to z czystym sumieniem polecam tą klawiaturę. :)
jeszcze

1.10.2016

Zamieniłem klawiaturę bezprzewodową na ten model bo miałem dosyć zakłóceń i wariowania klawiatury. Jakość wykonania bardzo dobra. Klawisze mają niski skok i są bardzo ciche - można pracować po nocach nie przeszkadzając innym domownikom. Ergonomia świetna - duży Enter, szeroki pracy Shift. Lewy faktycznie nieco mały ale mi nie przeszkadza - kwestia przyzwyczajenia. Używam głównie do pracy w Photoshopie i spełnia moje oczekiwania w 100%. Nie zamieniłbym na żaden model bezprzewodowy. Trafiłem na dobrą promocję w jednej z sieciówek i kupiłem za 56 zł. Niezdecydowanym którzy dużo piszą polecam jak najbardziej!

4.5.2017

Klawiatura solidnie wykonana. Nie za ciężka, ale też na tyle masywna, że nie przesuwa się podczas pisania. Dobre trzymanie blatu zapewniają również gumki, które od czasu do czasu należy przeczyścić aby utrzymać dobrą stabilność. Podstawka pod nadgarstki jest zintegrowana z klawiaturą mogłaby być odrobinę krótsza.Na początku obawiałem się jak będzie wyglądała praca na klawiaturze z brytyjskim układem klawiszy (pionowy enter, krótki lewy shift) ale szybko można się do tego przyzwyczaić. Skok klawiszy odpowiedni i wyraźnie wyczuwalny.Samą klawiaturę jak najbardziej polecam.

8.8.2018

Jest to klasyczna klawiatura, ciche klawisze, dobra waga, stabilnie leży na biurku. Jeśli dysponujesz małą powierzchnią na biurku to poszukaj coś mniejszego, bez osobnej klawiatury numerycznej (np. model K360). Używam jej tylko do zastosowań biurowych, ale myślę że do giercowania też będzie się bardzo dobrze nadawać. Mały shift z lewej strony po 5 minutach przyzwyczajenia jest już normalnym shiftem. Jest to czego się spodziewałem po Logitechu, kolejny produkt od nich i jestem bardzo zadowolony.

14.9.2016

Wiele klawiatur tego modelu ma udziwnienia typu zmienione miejscami znaki " oraz @ albo niemieckie litery. Tutaj na szczęście wszystko się zgadza z ilustracjami, na co właśnie liczyłem kupując w takim sklepie, zamiast na Allegro.Poza tym faktycznie jest cicha, stabilnie stoi, podpórka na nadgarstki wydaje się być dobrze dopasowana i skok klawiszy jest bardzo dobrze wyczuwalny.A mały shift wcale nie jest taki mały jak się wydaje i na pewno przez przypadek się backslasha nie kliknie ;)

11.9.2019

Po trzech miesiącach użytkowania tej klawiatury jestem pozytywnie zadowolony.Zalety:-Przyjemny skok klawiszy-W miarę ciche membrany-Dodatkowe klawisze funkcyjne-Dobra jakość plastików, przyjemne w dotyku-Dobrze wyważona-Podstawka pod nadgarstki (lecz trzeba wziąć pod uwagę, że nie dla każdego ponieważ nie jest ta podstawka zbyt długa)Wady:-Mały lewy shift i obok niego back slash-Klawisze funkcyjne w bloku klawiszy funkcyjnych (trzeba wywoływać tak jak w laptopie klawiszem Fn)

19.2.2021

Logitech Corded Keyboard K280e jest jedną z lepszych klawiatur jakie ostatnio zakupiłem .Nie będę tu promował Logitech ale co tu mówić robią dobre klawiatury . Zakupu dokonałem parę dni temu i jestem zadowolony z tego wyboru nawet mojej córce się spodobała i jeżeli ma coś do napisania to rezygnuje z laptopa .Pisze się świetnie nic nie trzeszczy wszystko płynie się naciska wygląd robi wrażenia .Co do zakupu w sklepie szybko i profesjonalnie jednego dnia kupione a następny dzień w domu

22.6.2020

Używam klawiatury od ponad dwóch latKorzystałem z niej do grania i pracy i nadal działa bez zarzutów . ZaletyNiski profil ułatwiający pisanieGumowe nóżki zapobiegające ślizganiu się klawiaturyCiche klawisze Podkładka pod nadgarstkiProsty i przejrzysty wyglądWady Klawisze po jakimś czasie zaczynają być śliskie jeśli się regularnie jej nie czyści Mały shift Brak podświetlenia nie uważam za wadę ponieważ nie są one potrzebne i są tylko elementem wyglądu

3.2.2017

Faktycznie dość ciche klawisze, stabilnie leży na nóżkach. Jedynymi mankamentami są krótki lewy SHIFT (ale można się przyzwyczaić) oraz klawisze funkcyjne wywoływane przez kombinację z klawiszem FN. Ten właśnie mieści się zamiast klawisza "menu", którego brak bezpośrednio. Został dodany jako kombinacja FN+CTRL. Oceniam dobrze, gdyż zależało mi na lekkich i cichych klawiszach i tak jest. Dodatkowo dobrze wyczuwalny opór. Podpórka pod nadgarstki też się sprawdza.

15.9.2017

Bardzo przyzwoita klawiatura, o krótkim i bardzo cichym skoku klawisza, sprawia wrażenie solidnej (masywna!), choć trudno powiedzieć więcej w pierwszym dniu użytkowania. Wygodna w użytkowaniu (zarówno podczas pisania, grania, modelowania 3D), plusem jest też podpórka dla nadgarstków i klawisze multimedialne aktywowane przez przytrzymanie modyfikatora (Fn). Do wad trzeba jej zaliczyć skrócony lewy Shift, oraz trochę sztywny przewód, dlatego też 5 gwiazdek na 6.

5.11.2018

Klawiatura godna polecenia. Trzyma się podłoża, nawet stopki podwyższające są podgumowane. Najważniejsze że fajnie słucha się palców, dość ciężka bo solidna, tworzywo wygląda na trwałe i nie ugina się. Fajny cienki i miękki kabel połączeniowy. Jak dla mnie super, jedyną wadą i dość istotną jest brak podświetlenia :( To ją w moich oczach przekreśla. Jeśli ktoś planuje używać w oświetleniu to szczerze polecam bo mi pisze się na niej SUPER !!

26.4.2021

Klawiatura spełniła moje oczekiwania. Bardzo przyjemnie się na niej pisze. Podoba mi się jej rozkład z krótkim lewym shiftem i backslashem obok. Jedyne zastrzeżenie mam do przycisku spacji, który przy próbie go wciśnięcia przy bocznych krawędziach nie reaguje. Z tego powodu miałem trochę problemów ze sprawnym pisaniem, dopóki nie nauczyłem się w odpowiednim miejscu klikać ww. przycisku. Polecam do pisania bezwzrokowego.

18.1.2017

Zależało mi na płaskiej klawiaturze, ponieważ od zawsze używałem laptopów. Na tym Logitechu się nie zawiodłem. Co prawda, jest głośniejsza od laptopowej, ale nie na tyle, aby na to narzekać. Dodatkowo wyróżnia się designem od standardowych klawiatur komputerowych, a dzięki wydłużonemu przodowi jest na czym oprzeć nadgarstki podczas jej używania. Zdecydowanie polecam, jeśli chcesz klawiaturę o niskim profilu klawiszy.

18.12.2018

Szukałem klawiatury cichej i wygodnej. Logitech ma dobry wyczuwalny skok klawisza (nie jest to guzik zatopiony w cieście, jest wyraźny, choć krótki skok). Etykiety na klawiszach dość trwałe, choć mam dwie takie klawiatury i na używanej intensywnie od dwóch lat zaczynają się wycierać etykiety na najbardziej intenstywnie używanych klawiszach (pracuję na niej po około 8 godzin dziennie)

22.4.2015

Kupiłam klawiaturę "w ciemno" na podstawie wyglądu na obrazku i okazało się, że to bardzo trafiony zakup. Klawiatura jest solidna, cicha i estetyczna. Posiada dodatkowe przyciski funkcyjne, z których od razu zaczęłam korzystać - przy pomocy jednego ruchu ręki mogę np. zamknąć system i wyłączyć komputer!!! To duża oszczędność czasu ;-) Marka Logitech po raz kolejny zdała egzamin.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności