logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LOGITECH K200 Media Keyboard (920-002745). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LOGITECH K200 Media Keyboard (920-002745).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LOGITECH K200 Media Keyboard (920-002745) liczba opinii klientów wynosi 24, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.12.2013

W momencie wyboru klawiatury wybrałem się do jednego z marketów i po spędzeniu po kilka minut przy każdej klawiaturze zdecydowałem się na K200. Niestety bardzo ubolewałem nad układem klawiszy jaki się tam znajdował, np. pomiędzy Z, a Shiftem oraz " i Enterem były po jeszcze 1 klawiszu. W innym sklepie została mi zaproponowana ta klawiatura, ale w wersji business (albo może odwrotnie... - nieważne). W każdym bądź razie była pozbawiona tych wg mnie mankamentów. Dodatkowe klawisze są bardzo fajne i przydatne przy czym nie wymagają instalacji dodatkowych sterowników. Klawiatura służy mi już 9 miesięcy i nie żałuje podjętej decyzji w najmniejszym %.

10.7.2011

Klawiatura jak dla mnie idealna. Dodatkowe przyciski z których korzystam, niski skok klawiszy, a co najważniejsze to klawisze są tam gdzie powinny być! Klawiatura ładnie się prezentuje i świetnie trzyma się podłoża. Jest to moja trzecia klawiatura firmy Logitech i z każdej jestem zadowolony. Wolałbym wtyczkę PS/2 od USB, ale teraz taka moda i każdy robi na USB więc nie będę wybrzydzał.

8.7.2014

ŚWIETNA klawiatura jak komuś nie zależy na zbędnych bajerach typu makra czy bezprzewodowość. Praktycznie niezniszczalna... co najwyżej lakier może zejść z klawiszy po kilku latach, ale jak ktoś pisze bezwzrokowo to nie jest to żaden problem. No i dodatkowo wygodny skok klawiszy - doskonała do pisania i co najmniej zadowalająca do grania.

28.6.2011

Bardzo dobra klawiatura, w bardzo dobrej cenie. Funkcjonalne przyciski funkcyjne i bardzo cicha praca. Dobre odstępy między klawiszami i idealny skok przycisków. Ładny design. Klawiatura ma bardzo dobre gumki antypoślizgowe, dzięki którym klawiatura cały czas pozostaje na swoim miejscu.

30.8.2018

Najlepsza klawiatura jaką miałem. Odpowiedni skok klawiszy, dodatkowe funkcje w mały rozmiarze klawiatury. Oczywiście wersja US dokładnie ta co na zdjęciu. Szkoda, że logitech już tego nie produkuje. Bym wiedział, to bym kupił ze 2 na zapas. Wersja bezprzewodowa niestety laguje trochę.

29.3.2011

Bardzo dobra klawiatura, dość mała i zwarta, ale funkcjonalna. Klawisze dobrze chodzą, cicho. Kilka przydatnych przycisków funkcjonalnych, jak uruchomienie przeglądarki czy kalkulatora, pomaga w pracy.

23.3.2011

Produkt jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Na żadnej klawiaturze nie pisało mi się tak dobrze jak na tej, a miałam już wiele w użytku i były do kitu. Jest naprawdę godny polecenia :)

30.1.2013

Bardzo fajna, wygodna klawiatura do codziennego użytku. Sprawia solidne wrażenie oraz dobrze trzyma się na biurku. Za tą cenę rewelacja. Jednym słowem - polecam!

12.11.2012

Rewelacyjne klawisze w najlepszym na rynku stosunku cena-jakość. Podpinasz pod usb i śmigasz, aż miło :) Każdemu, kto się jeszcze zastanawia, polecam :)

23.6.2013

Dobry i praktyczny produkt. Polecam tym, którzy nie potrzebują super klawiatury a potrzebują klawiaturę do normalnej pracy czy użytkowania w domu.

3.1.2013

Klawiatura zgrabna, klawisze wciskają się z klasą, nie zacinają się i pracują z delikatnym oporem ale to jest duży plus. Polecam wszystkim.

11.4.2014

Nieskomplikowana klawiatura z podstawowymi przyskami funkcjonalnymi.Pracuje bez zarzutu od ponad roku.Jak na niską cenę - jest OK.

2.4.2011

Świetna klawiatura, chodzi bardzo cicho i miękko. Przydatne przyciski multimedialne, prosty ale ładny i schludny design. Polecam!

12.1.2017

Wygodna, ergonomiczna i cichaTrochę może za droga ale to Logitech a nie jakaś firma krzakUżywam 2 szt w domu i firmie od lat

22.9.2012

Klawisze mogły by być trochę cichsze, ale poza tym nie mam się do czego przyczepić. Klawiatura zgrabna i dobrze wyważona.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności