logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Keyboard Cordless Mediaboard Pro (920-000010). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Keyboard Cordless Mediaboard Pro (920-000010).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Keyboard Cordless Mediaboard Pro (920-000010) liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.10.2008

Kupiłem tę klawiaturę z myślą o Media Center i sprawdza się całkiem poprawnie. Co prawda przyciski multimedialne nie działają praktycznie wcale (są na szczęście w pilocie karty TV), ale chodziło mi o to żeby mieć klawiaturę i myszkę w jednym i to się sprawdza. Wygląd przyzwoity, ładnie prezentuje się w salonie (czarny błyszczący plastik ze srebrnymi wstawkami) ogromną zaletą jest imponujący zasięg działa nawet po wyjściu do z salonu do łazienki, gdzie planuję umieścić kolejny monitor :). cana jak za klawiaturę bluetooth całkiem przystępna.Klawisze mają mały skok ale nie jest to standart Loptopa, troszkę klekoczą.Szału nie robi, ale daje radę :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności