logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Craft Czarna (920008504). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Craft Czarna (920008504).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Craft Czarna (920008504) liczba opinii klientów wynosi 73, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 9, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.3.2020

Kupiłem ją pół roku temu w MM.Najlepsza klawiatura z jaką miałem do czynienia.Tu zastrzeżenie , preferuję klawiatury laptopowe i ta taka akurat jest. Świetnie wyprofilowanie klawiszy, niski profil, niewysoki skok, podświetlenie zbliżeniowe to jest to. Zalet użytkowych korony nie jestem w stanie stwierdzić bo nie korzystam z PS.Natomiast nie jest tak , że koronie nie da się przypisać makra na zasadzie wybranej kombinacji klawiszy dla danego programu, bo jest to nieprawda. Taka opcja jest w rozwijanym menu , trzeba się wczytać . Natomiast jak ją kupiłem to zamarzyłem sobie taką samą ale bez korony, bo mi trochę ta akurat korona wadzi przy pracy w Autocadzie. Za to jest niezastąpiona przy regulacji głośności ,pauzie/stop w spotifaju czy you tube :). Jak wspomniałem PSa nie używam.Jeżeli ktoś się zastanawia ale nie potrzebuje korony to niech bierze MX Keys w ciemno, niech sobie przetestuje , a i tak nie zwróci. W Craft'cie wszytko działa zapewne równie pięknie z trzema różnicami:- korona która jest za blisko klawisza ESC (sam ESC jest prześwietny bo jest odpowiednio wielki do pracy w Autocad i pokrewnymi)- baterię w Logitech Craft przy częstym klikaniu(8h klikania dziennie) trza ładować co trzeci dzień. Czysto informacyjnie to piszę.- MX keys jest , wg mnie , kolorystycznie ciekawszy, ale co kto lubi.Resztę plusów i minusów w sieci można znaleźć.Subiektywnie to powtórzę - najlepsza PCtowa klawiatura z jaką miałem przyjemność pracować.Gdybym wiedział wówczas, że MX Keys wychodzi na dniach to pewnie bym poczekał na MX'a , albo i nie ;)PS. Co jakiś czas, w zależności od natężęnia światła dziennego , lubię przestawić się na Apple Magic Keyboard, bo ma białe wzornictwo. Jest spoko ale Logitech Craft jest zwyczajnie przyjemniejszy w użytkowaniu. Jakby Logitech wydał model (ale bez korony) w jaśniejszym wzornictwie kupiłbym i taki.To nie te czasy , że można mieć tylko jednego Forda i tylko pod warunkiem że będzie czarny ;).Pozdrawiam.
jeszcze

2.4.2020

Kupiłem klawiaturę, żeby używać ją na kilku komputerach jednocześnie OSX/WIndows. Ogólnie na klawiaturze bardzo wygodnie i przyjemnie sie pisze. Obyło się jednak z małymi przejściami. Okazuje się, że przy polączeniu z OSX przez bluetooth klawiatura działa mało stabilnie. Po restarcie systemu nie łączy się on z klawiaturą i jest problem... Z tego co wyczytałem jest to chyba bardziej problem systemu OSX i łaczności bluetooth. Druga kwestia to problemy z Logitech Options. Pomimo połączenia się klawiatury z laptopem nie zawsze działały funkcjonalności związane z porkętłem i wszystkie inne customowe ficzery. Przy połączniu klawiatury przez załączony Logitech Unifing Reciver te problemu wydają się nie istnieć.Kolejnym poblemem wydaje się układ klawiszy, przy wprowadzaniu polskich znaków w OSX, prawy przycisk alt jest bardzo daleko wysunięty w prawą stronę to utrudnia pisanie. Można przemapować klawiszę w systemie, ale wtedy przekłada się to też na lewą stronę co nie do końca mi się podoba. Najrosądniejsze byłoby przemapowanie klawiszy cmd i alt po prawiej stronie, co okazuje się wcale nie łatwym zadaniem, bo np. aplikacja Karabiner gryzie się z Logitech Options. Co do połączenia z Windows nie jestem w stanie w pełni ocenić działania klawiatury, gdyż używam ją bez zainstalowanej soft Logitech. Pokrętło Crown jest fajne, ale bardziej widzę to jako bajer niz użyteczny dodatek (nie korzystam jednak z programów graficznych, gdzie podobno pokrętło ma najlepsze zastosowanie). Na klawiaturę Craft zdecydowałem się wyłącznie ponieważ w momencie zakupu różnica w cenie wynosiła ok. 50 zł w odnieśeniu do MX Keys, która z pewnością by mi wystarczyła.
jeszcze

28.9.2018

potrzebowalem klawiatury do pracy jednoczesnie w środowisku Mac i PC, dlatego nie kupiłem klawiatry do mac'a.W podobnym budżecie Craft robi robotę, ma zdecydowanie więcej funkcji niż "zwykła" klawaitura do mac'a przy tym nie wygląda gorzej!Pokrętło fajne, ale w praktyce prawie go nie używam (co nie znaczy, że jest bez sensu, czasami się przydaje).Ma ciekawe bajery, np. wystarczy zbliżyć rękę aby się podświetliła...ale przede wszystkim świetnie się na niej pisze, jest cicha, przyjemna w odtyku i sprawia wrażenie solidnej.Jest droga jak na klawiaturę - ale gdyby traktować ją jako konkurenta do klawiatury Mac - zdecydowanie wygrywa.Jest trochę ciężka, ale u mine leży na biurku - nie przeszkadza mi to.Bieganie z nią jednak odradzam.Posiada przydatne skróty, wszystko blisko i bez problemu. Obsługa do 3 urządzeń.Wada - w porównaniu do myszek Logi - bateria trzyma zdecydowanie krócej, myślę, że raz na 2 tygodnie ją ładuje przy częstym używaniu w pracy. Nadal uważam, że to dobry wynik :) ale w porównaniu do innych klawiatur bezprzewodowych wygląda słabiej (pewnie przez te wszystkie bajery).Pokrętło ma dedykowane dunckjonalności per aplikacja, można je też programować.Reasumując - za te pieniądze nie ma lepszej klawiatury do pracy. Polecam do PC i do Mac, posiada wszystkie oznaczenia na klawiszach.
jeszcze

20.11.2019

Postanowiłem napisać opinię zaledwie po 12 godzinach pracy z tym sprzętem. :) Klawiatura jest rewelacyjna jakościowo i niesamowicie wygodna. Klawisze działają płynie i cicho.Na początku chciałem kupić klawiaturę MX Keys ponieważ uważałem, że "pokrętło" to zwykły niepotrzebny bajer. Jak ja się myliłem! :)Pracuję jako grafik i właśnie z programami firmy Adobe ta klawiatura współpracuje idealnie. Dodatkowo po instalacji programu Logitech Options można dowolnie konfigurować klawisze funkcyjne (niestety z konfiguracją pokrętła nie ma szału).Używam również myszki Logitech MX Master 2S, która w zestawieniu z tą klawiaturą otrzymuje nowe funkcje.Co do baterii nie mogę się jeszcze wypowiedzieć...Jakdla mnie klawiatura ma jedną wadę - brak możliwości dowolnego zaprogramowania pokrętła (można wybierać funkcje z już określonych przez producenta). Co prawda funkcjonalność pokrętła (oraz zaprogramowanych przez użytkownika klawiszy funkcyjnych) zmienia się w zależności od aktualnie używanego programu, ale brakuje mi możliwości przypisania np. skrótu klawiszowego do "kliknięcia pokrętłem".
jeszcze

21.10.2019

Najlepsza klawiatura na jakiej zdarzyło mi się kiedykolwiek pisać! Ma niski profil klawiszy, dzięki czemu można szybko pisać, co akurat lubię, podświetlenie, pełny układ klawiszy funkcyjnych. Skok klawiszy bije na głowę oryginalne klawiatury od maców. Największą jej zaletą jest to, że łączy w sobie przyciski pod Windowsa i te z macOS - dzięki temu mogę pracować na dwóch laptopach konkurencyjnych marek jednocześnie, bez zastanawiania się gdzie był ten przycisk, który robi "ą". W jednym i drugim przypadku jest to ten sam przycisk, co jest genialnym ułatwieniem. Drugą zaletą klawiatury jest pokrętło, które można dowolnie programować w różne funkcje i przypisywać je do różnych programów poprzez oryginalną aplikację producenta.Ja ostatecznie zrezygnowałem z ich ustawiania, bo nie chciało mi się zapamiętywać tych układów, ale jest taka opcja.
jeszcze

3.1.2022

Klawiatura jest świetna! Bardzo komfortowo i szybko się na niej pisze. Jest dość płaska więc ręce trzyma się wygodnie. Jeśli chodzi o koronę to wydaje ciekawy odgłos przy przełączaniu funkcji np. z przełączania kart na ustawianie głośności. Na początku myślałam, że będzie to dla mnie irytujący dźwięk, ale w sumie już go nawet nie zauważam :D. Nie przetestowałam jeszcze wszystkich opcji korony, ponieważ w każdym programie ma ona inne opcje. Bardzo łatwo łączy się też urządzenia, np. 3 różne laptopy. Bateria wytrzymuje dłużej niż myślałam, ponieważ straszono, że to będzie koło 2 dni, ale mi działa dużo dłużej, a pracuję na niej około 10-12h dziennie. Polecam zakup.Choć według mnie opcja z koroną ma dosyć zawyżoną cenę w porówaniu do Mx keys, czyli w sumie tej samej klawiatury tylko bez korony.
jeszcze

29.8.2019

Świetna kultura pracy - wrażenie, że klawiatura sama pisze. Świetny design. Zajmuje mało miejsca na biurku, a jednocześnie nie ma wrażenia, że klawiatura jest niewymiarowa (za mała). Używam również do amatorskiego grania i daje rade. Funkcja Flow jest świetna i działa. Pokrętło używam właściwie tylko do regulacji głosności. W innych zastosowaniach nie byłem zadowolony - myślę, że ta funkcjonalność wymaga dopracowania. Praca baterii dla mnie jest w porządku - na tyle rzadko ładuje, że tego nie zauważam. Minus to cena. Podsumowując myślę, że to klawiatura dla osób, które cenią design, same funkcjonalności nie są warte tej ceny (chyba, że ktoś będzie dużo korzystał z pokrętła).

7.11.2018

Solidnie wykonana klawiatura.Plusy:- efektowne i czytelne podświetlanie- wygodna praca klawiszy- stabilna i ciężka konstrukcja- dobre materiały- możliwość sparowania trzech urządzeń, w tym z android'em- personalizacja kółka w dowolnym programie- wrażenie klasy premiumMinusy- klawisz prawy "alt" w macOS do polskich liter w niewłaściwym miejscu- brak klawisza w macOS do wyłączania komputera- brak możliwości ustawienia czasu podświetlania podczas bezczynności- nawet w bardzo jasnym pomieszczeniu klawiatura podświetla się (nawet w pełnym Słońcu)- mało rozbudowany program do obsługi- krótko czas działania bez potrzeby ładowania

6.2.2021

Zajmuję się programowaniem, więc klawiatura jest moim narzędziem pracy. Bardzo dużo czasu poświęciłem na znalezienie najwygodniejszej, najbardziej ergonomicznej i najbardziej niezawodnej klawiatury na rynku i to bez jakiegoś większego ograniczania się ceną i ostatecznie zdecydowałem się na crafta. Mam go już jakieś 2 lata i jestem niesamowicie zadowolony. Klawiatura jest bardzo wygodna, działa na każdym sprzęcie z jakim miałem do czynienia (linux, freeBSD, windows, raspbian, etc) i ma bardzo fajne i pożyteczne funkcje. Dziwi mnie jej niska ocena na ceneo - może miała jakieś bugi na początku? Nie wiem. U mnie się sprawdza świetnie.

8.10.2018

Super klawiatura dla nocnych marków i to mieszkających z kimś - bo jest super cicha (a przy tym precyzyjna) - nie budzi i nie utrudnia zasypiania i bez irytującego podświetlenia non stop - klawiatura podświetla się jedynie gdy mamy dłonie nad klawiaturą. Rewelacja że ma oznaczenia klawiszy i MAC i PC - przy dwóch systemach rewelacja...Generalnie - ciężka precyzyjna cicha a z tym kółkiem to jest ciekawie - rzeczywiście w odróżnieniu od jakiś programowalnych klawiszy to jest bardzo ciekawe aczkolwiek brakuje mi przewijania w przód i w tył w Audobe Audition...

1.4.2021

Przesiadłem się z Microsoft Surface Keyboard, którą uważałem za jedną z najlepszych bezprzewodowych klawiatur jakie miałem. Przyjemność korzystania z crafta jest równie wielka, a dodatkowo uzupełnione tym co mogę w niej zmienić - jak konfiguracja klawiszy czy korony per aplikacja. To coś co cenię w Surface Precision Mouse, a tak bardzo brakowało tego w klawiaturze od MS. Pozostaje się tylko przyzwyczaić do krótkiego shifta i po sprawie. Naprawdę polecam! A obsługa i dostawa w x-kom jak zwykle na najwyższym poziomie.

3.2.2020

Świetna klawiatura pod wieloma względami, tylko jeden minus. Jest nim brak możliwości włączenia i wyłączenia podświetlenia z klawiatury. Można rozjaśniać i ściemniać, więc, żeby pozbyć się podświetlenia trzeba kliknąć 6 razy. Niestety po jakimś czasie klawiatura wraca do domyślnego ustawienia aktywnego podświetlenia. Można wyłączyć całkowicie podświetlenie z aplikacji, ale nie jest to dobre rozwiązanie, żeby 2 razy dziennie otwierać aplikację od Logitech. Co za tym idzie bateria krócej trzyma.

21.1.2020

Używam od 2 tygodni. Trzeba się przyzwyczaić do krótkiego lewego shifta. Na razie bateria bez podświetlenia działa ponad tydzień. Pokrętło na dobrym komputerze działa płynnie na słabym niestety lekko "zamula" Mam myszkę MX3 mogę w niej modyfikować każdy przycisk, w klawiaturze możemy modyfikować klawisze Funkcyjne i kilka nad klawiaturą numeryczną. Trochę brakuje mi pełnej modyfikacji klawiszy. Klawiatura robi wrażenie solidnej i trwałej. Nic nie piszczy i nie skrzypi

19.4.2020

Klawiatura ma cichy skok, świetnie się na niej pracuje, bo klawisze są w dobrej odległości od siebie. Mam wrażenie, że są bardziej ciche w porównaniu z oferowanymi na rynku, ale nie jest to wadą, ale jej zaletą. To inteligentne automatyczne podświetlenie daje radę, naprawdę nie męczy oczu i w dodatku poprawia komfort pracy wieczorami. Oprócz tego sprzęt jest dobrze wykonany, ma super baterię i to pokrętło, które nadaje nowe możliwości podczas pracy.

14.4.2020

Klawiaturę posiadam o ok pół roku i muszę przyznać że jest rewelacyjna. Warto poświęcić chwilę na naukę obsługi pokrętła, które po czasie sprawdza się rewelacyjnie. Co do samej klawiatury .. mega dobra jakość wykonania, bardzo dobre podświetlenie klawiszy - nie mam żadnych uwag. Polecam dla tych co cenią dobrą jakość, design i funkcjonalność.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności