logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MK240 Czarna (920008382). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MK240 Czarna (920008382).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MK240 Czarna (920008382) liczba opinii klientów wynosi 55, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 51, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.7.2018

Moje wymagania co do klawiatury były dość skromne: bezprzewodowa, nie za duża wymiarowo, koniecznie Logitech i koniecznie w miarę "nowy" model.Wybrałem Logitech K375s Multi-Device bo to jest model z grudnia 2016 - już nie młodziak, ale jeszcze nie staruszek.W sprzedaży są starsze modele i nadal sprzedają się (i działają !) świetnie.Klawiatura jest w kolorze grafitowo-białawym. Góra grafitowa a spód biały.Trzy górne klawisze są też białe i odróżniają się wyraźnie dużym kontrastem od reszty klawiszy.Klawiatura waży z bateriami 460 g - jest wyraźnie lżejsza - prawie o połowę od mojej starej klawiatury i to jest jej duży plus.Wymiarowo jest węższa,ale dłuższa o kilka centymetrów - mniejszy rozmiar to też plus.Oczywiście od razu wgrałem poprawkę FIRMWARE wydanej przez Logitech do tej klawiatury - odnosi się ona do szybkiego przejścia do trybu uśpienia.Zrobił to dedykowany do tego program Logitech Firmware Updating Tool jaki pobrałem z ich strony.Pobrałem ze strony Logitech najnowszą wersję programu do tej klawiatury Logitech Options i go zainstalowałem - dopiero ten program pozwala na konfigurację klawiszy.Nie pojawiła mi się ikona tego programu w pasku zadań - a powinna tam się pojawić. W pasku zadań - tam, gdzie jest data, sieć, głośność i kilka innych, niezbędnych ikon.Opcja z menu start "przypnij do paska zadań" to nie jest ta opcja o jaką chodzi.Może to jakiś bug programu a może program nie ma takiej opcji - gdyby nie miał to źle.Konfiguracja umożliwia zmianę funkcji 6 klawiszy. A jaka ma więcej ? Żadna ?Owszem mają...ale to klawiatury nie w tej cenie, nie tego typu.W klawiaturach za 500-800 zł jest więcej klawiszy do konfigurowania.Tyle, że w grach to nawet najlepsza klawiatura sama nie będzie strzelała do przeciwników - tak daleko technologia jeszcze nie poszła.Układ klawiatury jest trochę inny niż w mojej starej, ale ja nie mam żadnego problemu z rozpoznawaniem liter.A komunikacja między tym co widzą moje oczy a tym co mózg wyśle do palców rąk jest na tyle sprawna, że zmiana umiejscowienia klawiszy nie jest dla mnie problemem.Zawsze znajdę odpowiedni klawisz - nie dziś to jutro...Co to za marudzenie: krótki shift, dziwny enter, delete i insert w innym miejscu ?Przecież na zdjęciach widać jakie są te klawisze.Widziały gały co brały - jak mawiają sprzedawcy używanych samochodów.Za krótko mam klawiaturę żeby już mieć o niej pełną opinię.Jeszcze tylko moja uwaga o zasilaniu.Moja stara klawiatura na 2 paluszkach AA litowych (12 zł) działała 3000 godzin (trzy tysiące). Na alkalicznych (2.80 zł) działa już 2800 godzin.Jak widać litowe baterie wydajnością d*py nie urywają, ale ich cena i owszem. 4 razy droższe a nie działają 4 razy dłużej !Ta nowa jest na 2 baterie AAA - mimo, że baterie są mniejsze (pojemnością a nie rozmiarem !) to spodziewam się, że krócej nie pochodzą jak 2000-2500 godzin.
jeszcze

2.3.2021

Klawiatura spełnia swoje zadania, przejścia między urządzeniami są raczej płynne. Dzięki możliwości blokowania trzech klawiszy służących do przechodzenia między urządzeniami, mamy możliwość wykorzystania wszystkich klawiszy funkcyjnych. W zestawie jest stojak pod urządzenie mobilne. Zapewnia on stabilna podporę przez co można swobodnie z nich korzystać. Niestety nie jest on regulowany, ale można ten problem rozwiązać za pomocą domowych sposobów. Połączenie z urządzeniami nie sprawia problemów, jest raczej intuicyjne. Jednak zaczynając pracę na niej można łatwo zmienić język wprowadzanego tekstu przez co miałem problem z korzystaniem z niej na smartfonie przy uruchomionej klawiaturze ekranowej google.Po zmianie jej na oryginalną klawiaturę ekranową problemy ustąpiły.
jeszcze

6.12.2020

Ogólnie kozacka klawiatura. Czaję się na białą i jak będzie to kupię i będę miałem dwie, a co! Używam kompa cały dzień ale nie koniecznie piszę całe dnie i bateria mi trzyma już 8 dni i jest 46% więc kozacko. Klawisze są wygodne chociaż wymagają nieco więcej siły nacisku niż zwykłe brown. Jak dla mnie 10 na 10. Nie jestem specem od klawiatur i nie mam ogromnych wymagań co do klawiatur więc nie ponarzekam ale mam dość spore wymagania co do sprzętu ogólnie i tutaj się nie zawiodłem. Zobaczymy jak będzie z wytrzymałością ale wydaje się być zbudowana solidnie.

17.12.2020

Świetna klawiatura, po 15h grania z włączonym podświetleniem zużyte dopiero 4% baterii. Duże zaskoczenie jeśli chodzi o żywotność akumulatora. Profile świecenia do gier na Logitech G Hub możliwe do pobrania, klawiatura automatycznie włącza profil do włączonej gry. Klawisze lekko się wciskają i jest przyjemny „klik”. Opóźnienia na bezprzewodowym graniu faktycznie niewyczuwalne. Cena wysoka, można było zrobić jakąś opcjonalną podkładkę pod nadgarstki w tej cenie.

6.8.2021

Najlepsza klawiatura jaką miałem. Podświetlana, cicha, elegancka. Można używać z przewodem i bez. Dobra bateria i łatwość połączenia z dowolnym osprzętem. Może kickupy trochę delikatne ale ja nie walę w nie jak oszalały a delikatnie - więc starczą mi na długo. Jednym słowem malina. Warta swojej ceny w porównaniu do głośnych i wysokich gamingowych kaszalotów typu.

27.3.2021

Przyjemny klik, nie byłem pewien czy podejdzie mi niski profil klawiszy ale jest bdb. Jedyną wadą (oprócz ceny) jest gubienie ustawień przez oprogramowanie G HUB, które wymaga reinstalacji co parę tygodni aby w ogóle działać. Na szczęście można zapisać ustawienia bezpośrednio w klawiaturze i zrezygnować z dalszego korzystania z softu.

9.8.2019

Super klawiatura. Zaczne od standu na tel, jest elegancki i spoko, ladnie sie komponuje. Klawiatura wykonana dobrze, bez szalenstwa w tej cenie. Dość cicha. Przełączanie sie miedzy urzadzeniami to jest jedna z fajniejszych rzeczy z jakimi mialem do czynienia w klawiaturach. Super rzecz! Do tego jest cicha. Nic tylko brać

8.11.2020

Dobrze działa. Przełączanie pomiędzy 3 urządzeniami też OK. Bateria bardzo długo trzyma. Czasem trzymając ją na kolanach ma tendencję do przesuwania wyłącznika, który jest na dole i na początku nie wiadomo o co chodzi..

19.11.2020

Od ponad roku nie musiałem wymieniać baterii, bardzo dobrze łączy się z komputerem, tabletem czy smartfonem. Wygodne, niskie klawisze, dobra cena, a dodatkowa podstawka na telefon/tablet bardzo się przydaje.

9.11.2020

Długo się łączy (przynajmniej u mnie) i ma lagi przy wzbudzaniu. Bardzo fajna jest możliwość połączenia z kilkoma urządzeniami i przełączania miedzy nimi, a największy fun to obsługa smartfona klawiaturą :)

18.10.2020

Bardzo interesująca pozycja. Wygodna, jednak należy się przyzwyczaić do wysokości klawiszy. Rewelacyjna obsługa do trzech urządzeń, do tego mysz z tej samej stajni i mamy sprzęt do kompa, telefonu i TV.

26.11.2020

Jedna z najlepszych klawiatur dla wielu urządzeń. Łączy się po BT w razie braku ma własny kontroler. Sprawdza się jżeli na biurku mamy więcej niż jedno urządzenie, które potrzebuje klawiatury

22.10.2019

Klawiatura raczej cicha, możliwość podpięcia trzech urządzeń w porządku, jest dość wysoka / brakuje podparcia pod nagdarstki - ale to kwestia przyzwyczajenia.

20.9.2020

Działa bez zarzutu. Jedna gwiazdka mniej za to, że Logitech nie oferuje w Europie układu międzynarodowego ANSI do którego jestem przyzwyczajony (tylko ISO).

11.10.2018

Chyba najlepsza klawiatura z jaką miałem do czynienia. Bardzo dobrze działa przełączanie między urządzeniami. Trochę mała ale idzie się przyzwyczaić

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności