logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech K780 Czarna (920008042). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech K780 Czarna (920008042).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech K780 Czarna (920008042) liczba opinii klientów wynosi 71, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.6.2020

Mimo niewielkich rozmiarów klawiatura jest ciężka, solidna, dobrze trzyma się podłoża. Jest bardzo sztywna. Sądzę, że dosyć spokojnie może być przenoszona. Klawisze mają "mięsisty" skok jak w niektórych laptopach. Podobnie do nich klawiatura jest niskiego profilu. Podpórka pod smartfona/tablet wygląda bardzo dobrze, urządzenia trzymają się w niej solidnie. Jednocześnie tworzywo, z którego jest wykonana podpórka jest "miękkie" w dotyku i nie budzi obaw o rysowanie np. tabletu.Łączność po Bluetooth z dwoma komputerami działa bez zarzutu. Lepiej niż niektóre biurowe zestawy z odbiornikiem USB (zdarzało się, że przerywały łączność gubiąc naciśnięcia). Odbiornik USB również jest w zestawie.Przełączanie między dwoma komputerami odbywa się za pomocą dedykowanych przycisków albo z Logitech Flow jeśli dysponuje się odpowiednią myszką (to myszka steruje przejściem między komputerami). Praca na dwóch komputerach działa świetnie i jest to główna zaleta tej klawiatury.Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
jeszcze

17.11.2020

Klawiatura jest wspaniała. Rozmieszczenie klawiszy jest wygodne i bardzo dobrze zastępuje klasyczny układ z wyspą home/end/del/insert/pg up/pg down. W prawdzie nie ma dedykowanego Home ani End, ale wystarczy wyłączyć Num Lock :) Kwestia przyzwyczajenia.Jest zaskakująco ciężka co jest bardzo przyjemną zaletą dzięki której trzyma cieżki tablet komfortowo.Niestety nie udało mi znaleźć opcji an wpisywanie polskich znakó na połączonym telefonie.Łączenie się z urządzeniami jest proste i się nic nie przerywa. Dodatkowe oprogramowanie logitech pozwala na zmianę dodatkowych fukcji klawiszy f4, f5, f6, i ins oraz przestawienie domyślnej funkcji z tej alternatynej na tradycyjne klawisze F# (domyślniefunkcje klawiszy F# wymagają wciśniecie ich trazem z klawiszem fn).
jeszcze

2.11.2019

Najlepsza klawiatura jaką kiedykolwiek testowałem, dużo lepsza od Surface, którą miałem wcześniej, połączenie radiowe pozwala na obsługę biosu, klawiatura mega wygodna, klawisze mają świetny, krótki klik, jest bardzo cicha, początkowo miałem problemy z jednym głośnym klawiszem, ale xkom wymienił mi produkt na nowy w ciągu kilku dni; ps układ klawiszy moim zdaniem jest świetny, dużo lepszy niż w innych klawiaturach, do tego szybkie przełączanie między 3 urządzeniami, zdecydowanie polecam

20.9.2019

Moją pierwszą "udaną" klawiaturą był Logitech k380, na którym pracowałem codziennie bite cztery miesiące. Pojawiła się jednak potrzeba klawiatury niezależnej od Bluetooth (działanie w BIOS) i nie będzie stwarzać problemów przy częstym zmienianiu między Windowsem i Linuxem. k780 jest strzałem w dziesiątkę, jest równie ergonomiczna jak jej mniejszy poprzednik, konstrukcja jednak sprawia wrażenie jeszcze solidniejszej i bardziej dopracowanej. Bardzo dobry wybór dla programisty.

6.4.2022

Jedna z lepszych klawiatur jakie miałem. Jest mega wygodna, mega dlugo dziala na baterii. Co do układu klawiszy to prawda, że dla niektórych może być niewygodny (lewy shift i enter) ale da się przyzwyczaić. Dzięki temu że może być sparowana z 3 urządzeniami nie ma potrzeby aby ja parować za każdym razem, wystarczy tylko przełączyć i bardzo szybko nawiązuje połączenie. Dodatkowo ma 'podstawkę' aby przytrzymac tablet/telefon.

22.7.2019

Niestety daję zmniejszoną ocenę, za układ/kształt klawiszy. Lewy Shift jest za krótki a Enter w wersji "pionowej", stąd wiele błędów przy pisaniu bezwzrokowym. Nawykłem do używania lewego Shifta na wszystkich klawiaturach do tej pory, a było ich wiele, i stacjonarnych i laptopowych. Ta jest dla mnie pod względem układu najgorsza jaką miałem do tej pory. Nadrabia trochę funkcjonalnością ale drugi raz bym jej nie kupił.

13.3.2021

Lata poszukiwań idealnej klawiatury do pracy . "Przerobione" mx keys-y , surface, masa innych nie tanich klawiatur w tym wiele mechaników i wreszcie znalazłem swój ideał do pracy - Logitech k780 . Żadna membranowa klawiatura nie wywarła na mnie tak dobrego wrażenia jak ta, Pisanie na niej to przyjemność . Oprócz niskoprofilowego mechanika IKBC S200 to najlepsza klawiatura jakiej dotąd używałem

29.10.2020

Klawiatura cichutka, szybka. Trzeba co prawda przyzwyczaić się do ułożenia klawiszy. Obsługa nieco inna niż wcześniej posiadanych przeze mnie klawiatur. Głównie dlatego, że jest mniejsza i pewne klawisze są skumulowane w jednym np. Print screen i trzeba uruchamiać z klawiszem funkcyjnym. Nie mniej idzie się przyzwyczaić. Zalety przewyższają te niewielkie początkowe niedogodności.

27.9.2020

Jestem programistą, pracuję zdalnie, nierzadko w nocy. Potrzebuję bardzo cichej, wygodnej klawiatury, która umożliwia szybkie przełączanie między urządzeniami (laptop, stacjonarka, smartfon). Klawiatura Logitech K780 to jest to czego szukałem. Ułatwiła mi pracę. Jest specyficzna - na początku musiałem się przyzwyczaić, aczkolwiek teraz nie zamieniłbym jej na żadną inną :)

23.3.2022

Jest moc. Cena idzie w parze z jakością. Klawiatura bardzo wygodna i to pomimo początkowego strachu oksztalt klawiszy. Szybko paruje się z urządzeniami. Kąt nachylenia uchwytu na telefon/pad raczej dla osób przeciętnego wzrostu (przy 190cm+ jest mniej komfortowo). Gdyby jeszcze było wsparcie polskiej klawiatury na androidzie iOS - byłaby 6. gwiazdka.

4.5.2020

Faktycznie, były ryski na obudowie, nawet jakieś kropki na klawiaturze, co wskazuje na to że sprzęt był już używany przez kogoś kto lubi jeść przy kompie. Ale cena tez jest 50% niższa, więc nie ma chyba co za bardzo narzekać. Bo sprzęt jest sprawny w 100 % a sama klawiatura jest bardzo wygodna jak ktoś korzysta z kilku systemów jednocześnie.

2.3.2017

Bardzo ciekawy produkt. Intuicyjne rozwiązanie połączeń BT z 3 dowolnymi urządzeniami. Łatwe przełączanie się pomiędzy ww. urządzeniami. Spokojnie można oprzeć o klawiaturę telefon i tablet, nic się nie przechyla. Świetnie wyważona. Jedyna wada to cena. Gdyby w cenie była jeszcze mysz, wtedy cena byłaby adekwatna do oferowanego produktu.

7.1.2021

Solidna klawiatura - niestety w układzie US International(mały lewy shift i duży pionowy enter). Wielu kupujących może ją pomylić z układem US z powodu podobnego oznaczenia i zdjęć na stronie producenta/wielu sklepów.Klawisze funkcyjne są dostępne po wciśnięciu Fn.

5.1.2021

Klawiatura OK. Zostawiłem mimo, że miałem nadzieję na układ US. Niestety opis przedmiotu (i niektóre zdjęcia) wprowadza w błąd - zgodnie z kodem producenta kalwiatura ma układ US International (tak jak na pierwszym zdjęciu - mały prawy Shift i duży pionowy Enter)

4.12.2019

Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności