logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MK295 Silent Wireless biały (920009824). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MK295 Silent Wireless biały (920009824).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MK295 Silent Wireless biały (920009824) liczba opinii klientów wynosi 50, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.1.2021

Przyznam, że mam mieszane uczucia co do tego sprzętu...Mysz - rozmiary rzeczywiście małe, niezbyt komfortowe jest jej użytkowanie jeśli ktoś ma małą dłoń. Potwierdzam natomiast głośność pracy - mysz jest niezwykle cicha (może poza rolką, ale i tak dużo lepiej od konkurencji).Nieco rozczarowała mnie klawiatura. O ile na początku rzeczywiście trudno było usłyszeć jakikolwiek klawisz, tak w miarę upływu czasu odnoszę wrażenie, że nie odbiega głośnością od kilkunastoletniej klawiatury w typowej szkolnej pracowni informatycznej... Nie wiem, czy to skutek tak szybkiego wyrobienia się klawiszy (sprzęt ma 2 miesiące), czy ten typ tak ma... Jeśli to drugie, to wątpię,czy przydomek "Silent" jest w tym przypadku adekwatny...
jeszcze

22.7.2021

Lewy SHIFT wyraźnie za mały, ale jako optymista mam nadzieję, że się przyzwyczaję. "CAPS LOCK" nie jest podświetlany na klawiszu (tak, jak to rozumiałem z opisu), a jedynie w prawym górnym rogu klawiatury małym zielonym LED-em. Ale to LOGITECH, więc oceniam na 5 gwiazdek. Klawiatura jest cicha, ale mnie zależało przede wszystkim na niezawodności działania sprzętu (nawet mi troszkę brakuje charakterystycznych dźwięków).

16.12.2020

Klawiatura jest faktycznie bardzo cicha. Niestety nie jest to układ klawiszy US International (mały Enter i długi lewy Shift) tylko UK International (duży Enter i krótki lewy Shift). Działania myszy nie sprawdzałem, zależało mi tylko na klawiaturze. Mysz na pewno nie jest pełnowymiarowa, to raczej coś bliżej podróżnej myszy laptopowej.

7.3.2021

Klawiaturę używam od około miesiąca. Co prawda na początku użytkowania klawiatura była super cicha, jednak z czasem system silent click załął zawodzić. Klawisze się wyrobiły, są coraz twardsze i głośniejsze przypominające zwykłą klawiaturę. Liczyłem na lepszą jakość silent click.

Niedrogi zestaw a bardzo komfortowo się go w biurze używa. Przyciski wydają się solidne więc mam nadzieję, że nic się nie wytrze w krótkim czasie. Ergonomia OK, dobra myszka, żadnych zbędnych bajerów które by mi przeszkadzały w korzystaniu z zestawu. Polecam!

8.11.2020

Super komplet. Zarówno klawiatura jak i mysz cichutkie. Całość w urodzinowej cenie. Jedyny mankament, ale istotny, to to że nie ma dwóch osobnych modułów na USB.W związku z tym jeśli użyczmy komuś myszki, to z klawiatury już nie skorzystamy.

18.7.2021

Zestaw jest faktycznie cichy, na tyle że można go używać w sypialni nie budząc drugiej osoby. Czułość ok, klawiatura i mysz łączą się z odbiornikiem w porcie USB nawet bez bezpośredniej widoczności z odległości około 2 metrów.

28.1.2021

Bardzo ładna i wygodna klawiatura. Prosta i w zupełności spełnia wszelkie moje oczekiwania. Przy okazji mnie zaskoczyła jej ciche działanie. Myszka też wygodna i precyzyjna. Dobrze się spisuje jak na razie.

28.1.2021

Podstawowy zestaw bezprzewodowy idealnie nadajacy sie do biura i domu baterie bardzo dlugo wytrzymuja mysz jest zgrabna i wygodna bardzo polecam sprzet sprawdzony i nie drogi

11.1.2021

Zestaw bardzo cichutki [Silent touch] i to jest fajne. Reszta w dobrym standardzie. Mysz wydaje się nieco mała, ale może to kwestia przyzwyczajenia do poprzedniej ?!...

26.2.2021

Świetna cicha klawiatura i myszka. Idealna do pracy zdalnej - nie przeszkadza współmieszkańcom. Jedyny głośniejszy element, to kółko myszki. Polecam! :)

Używam 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolona, cichutka, miękka i ergonomiczna klawiatura oraz myszka. To drugi taki zestaw w domu.

18.12.2020

Klawiatura i myszka faktycznie cicha a mimo wszystko wyczuwalny klik wielkość myszki dla kobiet lub dzieci.

Część obrazków od układu ANSI (poziomy enter) niedostępnego w Europie - jedynie w USA. Bardzo irytujące.

Bardzo wygodna klawiatura, tak samo myszka, niby tanio ale to logitech więc w ciemno mogłem brać :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności