logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MK295 Silent Wireless grafitowy (920009800). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MK295 Silent Wireless grafitowy (920009800).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MK295 Silent Wireless grafitowy (920009800) liczba opinii klientów wynosi 203, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 65, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 58, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.12.2020

Dobry produkt. Klawiatura faktycznie cicha (znacząco cichsza od innych). Klawisze chodzą miękko, nie są za głębokie. Mi odpowiada zastosowany układ, choć brakuje wśród klawiszy multimedialnych przewijania przód/tył (jest START/PAUZA, i klawisze głośności). Jest dioda CAPS LOCK, lecz brakuje diody włączenia oraz diody NUM PAD. Zasięgu jeszcze nie próbowałem, ale zalety bezprzewodowej klawiatury już doceniłem. Umożliwiła mi pracę na dwóch komputerach na niedużym biurku (szaleństwo nauczania zdalnego...), łatwo odkładając klawiaturę, a nawet ustawiając ją częściowo na laptopie. Mysz też chodzi dobrze (np. rolka znacząco szybciej przewija mi kartę w dzienniku).W sumie minimalna głośność pracy i mysz przesądziły o wyborze Logitech a nie Dell (ten ma trzy diody, jest bezprzewodowym wariantem klawiatury z kabelkiem). Szkoda, że żadna z klawiatur bezprzewodowych (szczególnie z tej półki cenowej) nie ma podświetlenia klawiszy; nawet przy większym zużyciu baterii byłoby to rozwiązanie pożądane (zawsze można wyłączyć...).
jeszcze

24.1.2021

Przyznam, że mam mieszane uczucia co do tego sprzętu...Mysz - rozmiary rzeczywiście małe, niezbyt komfortowe jest jej użytkowanie jeśli ktoś ma małą dłoń. Potwierdzam natomiast głośność pracy - mysz jest niezwykle cicha (może poza rolką, ale i tak dużo lepiej od konkurencji).Nieco rozczarowała mnie klawiatura. O ile na początku rzeczywiście trudno było usłyszeć jakikolwiek klawisz, tak w miarę upływu czasu odnoszę wrażenie, że nie odbiega głośnością od kilkunastoletniej klawiatury w typowej szkolnej pracowni informatycznej... Nie wiem, czy to skutek tak szybkiego wyrobienia się klawiszy (sprzęt ma 2 miesiące), czy ten typ tak ma... Jeśli to drugie, to wątpię,czy przydomek "Silent" jest w tym przypadku adekwatny...
jeszcze

12.5.2021

Kupiłem w innym sklepie, bo złamałem nóżkę w podobnej starej zwykłej, a silent skusiło. Nie za dobrze działa lewy ctrl - jakby nie stykał i trzeba mocniej naciskać. Po kilku miesiącach (nie więcej jak 6) silent już nie jest takie silent, zaczyna klekotać. Szkoda, bo gdyby nie to byłby fajny zestaw. Co za czasy, że w świecie szczepionek mRNA nie potrafią wyprodukowac klawiatury o stabilnej charakterystyce, tylko produkują elektrośmiecie.Drugi raz się nie skuszę, szkoda kasy na wtopę.Myszy nie oceniam, bo odrazu wyrzuciłem, mam swoją ulubioną + trackball.

15.9.2021

Mogę potwierdzić informację o utracie przydomka "silent". Wystarczył miesiąc użytkowania i klawiatura jest "na ucho" tak samo głośna, jak legendarna k120. Natomiast myszka wciąż jest cicha.Poza tym klawiatura jak klawiatura.Klawiatura na akumulatorkach z ikei wytrzymuje około pół roku codziennego klepania i nie sygnalizuje ich wyczerpania. Po prostu zaczyna gubić losowe wciśnięcia na początku na tyle rzadko, że człowiek myśli, że coś nie gra z zasięgiem.

2.11.2020

W tym przedziale cenowym chyba nie ma żadnej konkurencji, jak komuś zależy na cichej klawiaturze - i nie przeszkadza mu głęboki skok to mogę polecić z czystym sumieniem. Ale! - klawisze w klawiaturze wchodzą dość ciężko - dla ludzi przesiadających się z klawiatur o niskim / łagodnym skoku może to być spora bariera. Co do myszki, to przyciski chodzą cicho, i tu znów "ale" - ktoś skasztanił rolkę - ta chodzi dość głośno i "tandetnie".

12.5.2021

Lepsza od poprzednika. Klawisze wcale nie chodzą ciężko jak ktoś to pisał. Ale jest cichsza od poprzednika. Mysz również ma cichutki klik. Podczas grania, wogóle niesłyszalna. Jeszcze jak by klawiatura była cicha jak mysz to miodzio. Klawiatura czasem lagnie sygnał ale to dlatego, że odbiornik mam przy ziemi a klawiaturę 2 metry dalej i na wysokimna łóżku. Jestem zadowolony z produktu. Serio ^_^

17.5.2021

Zestaw w niezłej cenie, kupiłam do pracy biurowej, ale jeśli chodzi o klawiaturę, te klawisze są trochę za miękkie. Za bardzo się przyzwyczaiłam chyba do mechanicznej.. Mysz też średnio wygodna. Na okazjonalny użytek ok. Poza tym wszystko działa jak trzeba, oba urządzenia są bardzo lekkie, mają wyłączniki, baterie załączone, tylko włączyć i używać.

17.11.2020

Kocham. Mieszka jest nieco bardziej "cisza" od klawiatury. Ale do mojego gustu, klaw. jest okej. Dźwięk od pisania jest taki "silikonowe" a nie plastikowe jak inne klawiatury, więc super. Ma ok 40 cm długości, więc to może dla niektórych być za długi. Material jest fajny w dotyku i matowe, i ma bardzo przydatne shortcut buttons

6.11.2020

Konkurencyjna cena (urodzinowy rabat) uczyniły zakup naprawdę udanym. Klawiatura i mysz są właściwie bezgłośne, bezproblemowo połączyły się ze sprzętem komputerowym. Materiały użyte do wykonania sprzętu są estetyczne i wyglądają na dobrej jakości. Markowe baterie w zestawie. Do moich potrzeb zestaw idealny. Polecam!

13.4.2021

Klawiatura i mysz są ok. Niestety klawiatura przyszła z wadą. Trzeba mocno wcisnąć przycisk "0" który jest przy "9" aby zadziałał. Przy okazji proszę o aktualizację zdjęcia ponieważ ta klawiatura która do mnie przyszła ma duży "enter" i mały "shift" z lewej strony. Zamawiałem z myślą że będzie tak jak na zdjęciu.

21.4.2021

Klawiatura kupiona wczoraj, dzisiaj po całym dniu pracy oceniam na 5. Jest naprawdę cicha, jedyne co nie jest do końca ciche to koło myszy. Sama klawiatura wymaga przestawienia, ale po chwili już się pisało przyjemnie. Dziwnie się pisze jak nie ma stukania, ale jak ktoś szuka cichej klawiatury to polecam w 100%.

12.4.2021

Zarówno klawiatura, jak i mysz są bardzo ciche i żona nie narzeka już w nocy, że hałasuję myszką :). Drobną wadą w stosunku do mojej poprzedniej klawiatury bezprzewodowej jest gorsza czułość. Klawiatura i myszka potrafią delikatnie gubić zasięg na ok. 2 metrach, ale bez bezpośredniej widoczności z odbiornikiem.

14.4.2021

Działa płynnie. Myszą jestem jednak zawiedziony. W porównaniu do innej myszki Logitecha - słabo bardzo sobie radzi, nie wykrywa praktycznie podłoża w postaci papieru białego. A często na biurku leżą dokumenty, czy nawet nieraz chce się zrobić podkładkę z kartki papieru - a tu nici.

7.3.2021

Klawiaturę używam od około miesiąca. Co prawda na początku użytkowania klawiatura była super cicha, jednak z czasem system silent click załął zawodzić. Klawisze się wyrobiły, są coraz twardsze i głośniejsze przypominające zwykłą klawiaturę. Liczyłem na lepszą jakość silent click.

Niedrogi zestaw a bardzo komfortowo się go w biurze używa. Przyciski wydają się solidne więc mam nadzieję, że nic się nie wytrze w krótkim czasie. Ergonomia OK, dobra myszka, żadnych zbędnych bajerów które by mi przeszkadzały w korzystaniu z zestawu. Polecam!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności