logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MK330 Czarna (920-003999). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MK330 Czarna (920-003999).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MK330 Czarna (920-003999) liczba opinii klientów wynosi 207, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 10, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 3.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 70, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.6.2013

Używam tego zestawu od kilku miesięcy i muszę przyznać, że był to bardzo dobry zakup. Adapter jest mały i nie zawadza, chociaż trzeba uważać, by przy wyciąganiu się nie zgubił.Klawiatura zbudowana jest z czarnego matowego plastiku i kilku błyszczących wstawek. To dobre rozwiązanie, dzięki któremu nie mamy po kilku dniach zestawu naszych linii papilarnych na całej obudowie. Klawisze są dość ciche, co ważne podczas pisania w nocy. Zwykle problemem w klawiaturach po pewnym czasie staje się spacja, jednak tutaj nie mamy z tym żadnego problemu. Klika tak samo cicho jak nowa.Klawiatura zamiast przycisku menu posiada z prawej strony przycisk funkcyjny podobny do tych z laptopów.Funkcje ukryte są pod klawiszami F5-F8 i są to m.in. dostęp do wyszukiwarki (ustawiany na starcie), blokada komputera, przejście do menu Komputer oraz wyłączanie sprzętu. U góry ma też kilka klawiszy dodatkowych: bardzo fajny podgląd otwartych okien, dostęp do poczty i strony domyślnej w przeglądarce, włączanie odtwarzacza muzyki i szybki powrót na pulpit. Wszystkie przyciski są modyfikowane dzięki programowi od Logitech.Myszka jest wykonana z podobnej jakości plastiku co klawiatura. Ma też lekkie zagłębienia na klawiszach, dzięki czemu palce się lepiej trzymają. Kółko chodzi gładko i w kwestii przewijania stron są bardzo dobre. Jednak środkowy przycisk myszy psuje nieco dobry obraz zestawu, bo wymaga zdecydowanie większej siły, by go wcisnąć i wydaje przy tym dość nieprzyjemny klik. Co ciekawe, mimo używania myszki dość intensywnie, pozostaje wciąż tak twardy jak na początku, co w sumie świadczy o jakości zestawu.Pora więc dodać słowo o zapotrzebowaniu na prąd. Powiem szczerze, że byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony po przejściu z zestawu Microsoftu. W tamtym zdarzyło mi się wymienić baterie w myszcze po kwartale, w obecnej wciąż ich poziom program Logitechu kla*****ikuje jako "dobry" oraz "pełny" w klawiaturze. Dotatkowo myszka automatycznie wyłącza się po pewnym czasie nieaktywności (dwie minuty bodajże), co znacząco wpływa na oszczędność energii.Ktoś tutaj wspominał w wadach brak podświetlenia klawiszy... Zwykle unika się światełek w zestawach bezprzewodowych, ale w K330 spokojnie można by zastosować diody LED, zważywszy, że nawet intensywne użytkowanie klawiatury nie wpływa na zwiększenie prądożerności.Zestaw kupiłem w Media Expercie za około 130zł i zupełnie nie żałuję tego zakupu. Sprzęt sprawdza się wyśmienicie i polecam go każdemu, nawet osobom, które nie są przekonane do sprzętu bez kabli.
jeszcze

11.7.2019

Po 5 latach użytkowania (uderzania, rzucania o ścianę, wylewania napojów, nerwowego pisania itp.) klawiatura w końcu się poddała. Była traktowana bardzo źle, nie oszczędzałem jej swoich nerwów (nie związanych z jej pracą), leżała luzem w samochodzie gdzie nie raz ktoś na nią usiadł, podeptał itp. Ogólnie mówiąc - była do dzisiaj niezniszczalna. Kiedyś chciałem ją wymienić na nową, nie że przestała działać, po prostu chciałem mieć nową, ale gdy obejrzałem kilkanaście różnych klawiatur w sklepach typu Media... to powiedziałem sobie, że na pewno nie zmieniam starej. Jutro jadę po nową K330, a póki co muszę korzystać z klawiatury lapka.

Dobry zestaw mysz + klawiatura. Sprawdza się jako zestaw biurowy. Osobiście wolę trochę cięższe i sztywniejsze klawiatury. Przyciski są wygodne. Mysz bardzo wygodna, średniej wielkości co uważam za zaletę. Podsumowując: Plus: za wyłaczniki zasilania i małe rozmiary nadajnika USB, kompatubilność z innymi małymi zadajnikami USB Logitech, możliwość dowolnej konfiguracji z innymi klawiaturami i myszkami Logitech (używam tej samej myszki w biurze, laptopie i w domu - jedna mysz - 3 nadajniki USB na 3 tżnych komputrach oczywiście nie jednocześnie). Minus: mała sztywność i waga klawiatury. Polecam

25.8.2016

Dla mnie zestaw jest bardzo dobrym wyborem. Klawiatura i mysz wykonane sa z plastiku, ale takiego dobrej jakości. Adapter, który należy wpiąć do portu jest tak kompaktowy, że w niczym nie przeszkadza. Co do pracy poszczególnych urządzeń to klawa ma bardzo fajny układ, klawisze maja niski skok. Jest w miare cicha, dobrze sie na niej pisze, plus za sporą liczbe klawiszy multimedialnych, ktore pozwalaja na szybki dostep do aplikacji. Mysz również działa prawidłowo. Kołko chodzi gładko, szybkie przewijanie stron, czuły laser. MK330 jest bardzo dobra, budzetową propozycja. Polecam

25.2.2014

Polecam klawiaturę zarówno jak i myszkę. Tani zestaw a zarazem bardzo trwały. Używam go od pół roku i nie miałem żadnego problemu.Moim zdaniem bardzo fajną rzeczą jest oprogramowanie "Unifying". Nie jest wymagane, ale gdy je mamy możemy przypisać sobie skróty klawiszowe oraz mamy sporo opcji.Jedynym minusem urządzenia jest jago głośność, ale żeby klawiatura była cicha musimy wydać na nią sporo pieniędzy. Ja akurat szukałem klawiatury takiej, że gdy ją rozwalę przy graniu to nie będzie mi jej szkoda ;-)

24.12.2016

Zestaw kupiony na prezent świąteczny. Przesyłka dotarła do sklepu w dwa dni z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ prezent dotarł na czas. W obecnej chwili zestaw jest w trakcie testowania. Klawiatura nie jest głośna, zgrabna, wszystkie potrzebne funkcje pod ręką. Jeśli chodzi o myszkę nie wyobrażam sobie pracy z myszką innej firmy niż Logitech sama mam myszkę z tej firmy i służy mi wiele lat także ja i właściciel prezentu jesteśmy z zestawu bardzo zadowoleni. Jak najbardziej polecam.

1.2.2015

Klawiatura i mysz działają natychmiast po umieszczeniu odbiornika w gnieździe USB i włączeniu zasilania. Klawiatura ma bardzo wygodne i dobrze ułożone klawisze, pracuje z niedużym naciskiem. Posiada wyłącznik zasilania co wydłuża czas pracy na bateriach. jedyna wada brak podświetlenia lub kontrolki klawisza CAPS Lock. Mysz nieduża dobrze leży w dłoni. Przyciski pracują lekko i precyzyjnie, jest bardzo dokładna. Posiada również wyłącznik zasilania.

19.12.2018

Klawiatura sama w sobie super 6/6Ale powodem dla którego już nie używam żadnej innej klawiatury jest ten malutki przycisk backspace nad klawiaturą numeryczną. Zanim nie spróbujesz, na prawdę nie będziesz świadom, jak idealne jest to miejsce dla niego, wszystkie inne klawiatury z których będziesz później korzystał, będą się wydawały wybrakowane, tylko dla tego, że nie ma tego jednego malutkiego, ale niezbędnego przycisku. 10/6!

20.4.2020

Zaletą jest stosunek jakości do ceny. Sama klawiatura ma wszystko, co trzeba i jest pełnowymiarowa. Ja potrzebowałem skróty klawiszowe, więc tym bardziej skusiłem się na ten produkt. W zestawie jest fajna, wygodna i dobrze działająca myszka. Do połączenia użyto jednego małego odbiornika, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo oba urządzenia działają na jednym odbiorniku. Wygląda dobrze, pracuje jeszcze lepiej!

18.5.2020

Zakupiłem zestaw klawiaturę z myszką MK 330 Logitech . Używam od tygodnia i jestem zadowolony . wszystko co producent podaje w opisie się sprawdza. Dla mnie jedyną mała wadą jest zbyt mała "wielkość" myszki ( mam duże dłonie) ale liczyłem się z tym , ponieważ producent pisze o tym .Powoli się do niej przyzwyczajam , przy moim użytkowaniu komputera nie jest to jakoś mocno uciążliwe.

6.6.2016

W swoich zadaniach zestaw spisuję się jak najbardziej OK. Zasięg elegancko działa w odległości 8m, bez gubienia łącznosci. Klawiatura wyposażona jest u góry w dodatkowe przyciski, co umozliwia dojście do nie których aplikacji za pomocą jednego przyciśnięcia. Pozostałe klawisze również sprawnie i cicho chodzą. Zestaw służy juz prawie rok i ani razu nie zawiódł. Polecam :)

10.7.2018

Do wszystkich mających opóźnienia klawiatury:Jak wiadomo złącza USB są pogrupowane parami. Zauważyłem, że niektóre kontrolery USB mają problem z prawidłowym obsłużeniem klawiatur w przypadku gdy do złącza z tej samej pary jest podłączone drugie urządzenie. Próbujcie przełączyć nadajnik w inny port, którego bliźniacze złącze jest niezajęte.

24.9.2013

Zestaw całkiem OK. Klawiatura nie jest zbyt głośna. Myszka nie jest zbyt mała. W tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego. Do zestawu dołączona jest przedłużka USB pozwalająca aby nadajnik montowany z tyłu obudowy wystawał nieco poza obudowę co poprawia zasięg.Jeśli jest zbyt dużo przeszkód na drodze nadajnika występują opóźnienia w działaniu

7.8.2013

świetna klawiatura dla osób chcących się uwolnić od kabli.Działa bez zastrzeżeń,brak opóźnień,szybkie przejście w tryb gotowości. Przy większych odległościach problem z komunikacja klawiatury ,gdy nanoodbiornik zainstalowany z tyłu komputera,ale wystarczy przełożyć go do przodu i zestaw działa nawet z drugiego pokoju

12.5.2016

Zestaw bezprzewodowy jak dla mnie rewelacja. Kolega ma racje trzeba zainwestować w trochę lepsze baterie, a wszystko będzie działać jak trzeba. Nie ukrywam, że moim najlepszym przyjacielem jest moja kanapa w pokoju i cieszy mnie to, że mogę się na niej wygodnie rozłożyć i grać w moje ulubione gry.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności