logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Designer Bluetooth Desktop Czarna (7N9-00022). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Designer Bluetooth Desktop Czarna (7N9-00022).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Designer Bluetooth Desktop Czarna (7N9-00022) liczba opinii klientów wynosi 44, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.1.2021

Drugi zakup tego samego sprzętu, tym razem na prezent. To już świadczy o mojej bardzo pozytywnej ocenie produktu. Sprawuje się świetnie, baterie zmieniam... nie pamiętam jak rzadko. Gabaryt pozwala na zmieszczenie do torby z laptopem, łączność bezproblemowa (no może z malutkim opóźnieniem przy pierwszym kliknięciu, ale sprzęty muszą się "dogadać"). Lekko po paru miesiącach skrzeczy przycisk myszki, choć to może wynikać ze sposobu transportu w ciasnej torbie, nie wady. Na prawdę polecam, nawet jeśli cena przeraża w pierwszym momencie. Klawiatura - jak na moje potrzeby - idealna! Ech jakby jeszcze miała podświetlenie, ale ponoć nie można mieć wszystkiego...

28.5.2016

Kupiłem ten zestaw bo najbardziej przypomina mi to czego używam pracując ze sprzętem Apple.Klawiatura ma dodatkowe funkcje jak pole numeryczne czy kilka guzików skrótów działających w systemie Windows 10.Bardzo miękkie i chyba najcichsze klawisze jakie kiedykolwiek było mi dane spotkać w klawiaturze zewnętrznej (nic nie przebije klawiatury z pierwszego MacBooka Pro z procesorem Intela:)No i mysz, na pierwszy rzut oka spartańska ale po kilku minutach pracy pozostawia bardzo przyjemne wrażenia. Precyzyjna choć ma trudności z pracą na szklanych powierzchniach. Scroll z mocnym skokiem, który na pewno nam nie przeskoczy podczas przytrzymywania kliku.

12.2.2016

Znakomity zestaw. Całość wygląda bardzo minimalistycznie i jest wykonane z dobrej jakości materiałów. Klawiatura wysokiej jakości, klawisze o bardzo przyjemnym skoku pracują cicho. Myszka dość płaska - wymaga to lekkiego przyzwyczajenia jeżeli ktoś używał wcześniej "klasycznej" myszki. Mimo swojej ultra cienkiej budowy, klawiatura i mysz są ciężkie dzięki czemu klawiatura stoi stabilnie na biurku a mysz nie wykonuje przypadkowych ruchów. Mysz i klawiatura bez problemu połączyły się z komputerem. Dużą zaletą jest klawisz Fn, który jest przełącznikiem. Dzięki temu można korzystać z klawiszy multimedialnych lub klawiszy F1-F12 wedle potrzeby.

27.9.2020

Klawiatura - 6/6 jedna z moich ulubionych klawiatur, pisze się na niej szybko i wygodnie, czasem miała problem z połączeniem się z Macbookiem ale z windowsem nigdy nie miałem z nią problemów. Mysz - 2/6 - dramat, na pierwszy rzut oka wydaję się ładna i wygodna i taka mogłaby być gdyby nie tragicznie źle wykonane pokrętło w myszy, jest twarde i scrollowanie stron internetowych to straszny dyskomfort. Gdy przyjdzie ten dzień, gdy postanowimy dojść do końca internetów to odcisk palca murowany.

18.1.2020

Dla fanów niskoprofilowych klawiatur jest to całkiem niezła propozycja, ale ma swoje wady. Dla mnie to przede wszystkim to układ klawiszy wokół strzałek - niestandardowy i uniemożliwiający ich szybkie bezwzrokowe namierzenie (nie ma ani wybrzuszenia na jednej ze strzałek, ani pustej przestrzeni nad nimi) czy usypianie klawiatury i kilka sekund potrzebnych na ponowne połączenie po wybudzeniu.Na plus z kolei warto wymienić diody wbudowane w klawisz Fn czy Caps Lock informujące o ich stanie.

17.11.2019

Klawiatura świetna - klawisze mają wyraźny skok, ale chodzą lekko i płynnie (mechanizm nożycowy), są bardzo ciche. Pisze mi się na niej przyjemniej niż na Magic Keyboard (tam skok jest mniejszy i słychać brzęczenie sprężyn/blaszek). Obudowa co prawda z plastiku, ale sztywna i trochę waży, pokryta wysokiej jakości gumą (nie śmierdzi), w klawiszach fn i esc są ukryte diody, klapka od baterii na magnes.Mysz precyzyjna, ale płaska i ma głośne kółko. Nic szczególnego. Warto kupić dla klawiatury.

27.5.2016

Zestaw bardzo udany. Minimalistyczny wygląd ale pełna funkcjonalność. Klawiatura i myszka cicho chodzą, są bardzo wygodne do pracy.Łączą się przez bluetooth, więc nie zajmują dodatkowo portów. Parowanie z Win 8.1 poszło bezproblemowo. Myszka działa nawet na kocu, nie wymaga podkładki. Jestem naprawdę bardzo zadowolony, a to w moim przypadku rzadkość.

22.8.2021

Bardzo ładny design i wygodna klawiatura. Myszka też ładna, ale trochę zbyt płaska. W okresie długiej i intensywnej pracy z tym zestawem pojawiły się u mnie lekkie bóle w nadgarstku, ale jak zmieniłem myszkę na bardziej wypukłą, a do klawiatury dokupiłem sobie podpórkę na nadgarstki (bardzo polecam to rozwiązanie), to przestało boleć.

9.10.2017

Posiadam ten zestaw i muszę przyznać że to najlepszy set bezprzewodowy na jakim pracowałem. Długa żywotność na baterii, myszka działa praktycznie na wszystkim i jest super precyzyjna a klawiatura podczas pisania daje feeling klasy premium. Dodatkowym atutem jest brak dedykowanego nadajnika.

13.2.2021

Ładnie wyglądają, sprawnie działają. Klawiatura bardzo wygodna, ale myszka chyba trochę zbyt płaska/mało ergonomiczna. Przy dłuższych godzinach pracy zaczęła boleć mnie dłoń przy trzymaniu myszki, choć niekoniecznie musi to być wina myszki.

20.7.2021

Dobra jakość, szybkie i bezproblemowe połączenie. Klawiatura i myszka kompaktowe, wiec - myszka trochę za mało ergonomiczna , za niskie oparcie dla dłoni, klawiatura ma za mały skok i klawisze zbyt blisko siebie.

W biurze korzystam już od jakiegoś czasu. Najlepsza jaką miałem - niewielka, mega wygodna, ergonomia na najwyższym poziomie. Minimum dodatków i zbędnych gadżetów. Do pisania idealna po prostu dla mnie.

24.10.2018

Zastosowałem w stacjonarnym PC (trzeba dokupić adapter USB 4 - około 30zł) i zmienić ustawienia w biosieAdvanced\USB configurationLegacy USB support ( ustaw na ) UEFI SETUP ONLY

19.5.2016

Bardzo fajny zestaw na bluetooth. Wygodny, dobry design, minimalistyczny, lekki. Szkoda, że klawiatura ma numpad, byłaby jeszcze zgrabniejsza. Działą bez zarzutu

19.11.2020

Bardzo fajny zestaw, używam w pracy po 8h dziennie i dopiero niedawno musiałem zmienić baterie w myszce a klawiatura dalej śmiga na tych co były w pudełku.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności