logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Ergonomic Desktop (RJU00013). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Ergonomic Desktop (RJU00013).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Ergonomic Desktop (RJU00013) liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.6.2021

Pierwsze wrażenia po 2 dniach użytkowania (praca programistyczna):Klawiatura:- Trzeba przyzwyczaić się do kształtu, kosztuje to trochę czasu- Mimo nauki niemalże od nowa, dosyć wygodnie pisze się na tym sprzęcie- Problemem mogą być litery "y" oraz "h", wiele osób używa lewej ręki. Tutaj nie ma takiej możliwości- Klawisze funkcyjne na plus- Skok przycisków mógłby być trochę lżejszy. W przypadku dłuższych posiedzeń pisząc palce mogą się zmęczyć- "Podkładka" pod ręce jest miękka i bardzo wygodna dla rąk.Mysz:- Kształt wygodny (w szczególności wypustka na kciuk na plus)- Mysz jest dosyć lekka i dobrze wyważona (w szczególności gdy porównuje się z ISY IPG 5000)- Dla wymagających osób 1000DPI raczej nie wystarczy- Przyciski wymagają dużo siły (w porównaniu do myszy z zestawu Logitech MK850,czy też Asus Sica). Po 1.5 dnia zrezygnowałem z używania z powodu przemęczenia palców. Stanowczo odradzam tej myszy osobom, które muszą dużo klikać w ciągu dnia.Podsumowując.Czy kupił bym jeszcze raz?Mysz na pewno nie. Klawiaturę może... Tutaj potrzebuję troszkę więcej czasu by finalnie się do niej przekonać.
jeszcze

2.1.2022

Wszystko OK!

9.7.2019

4,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności