logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Modecom Volcano Hammer 2 RGB Outemu Blue (KMCHAMMER2UBLUE). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Modecom Volcano Hammer 2 RGB Outemu Blue (KMCHAMMER2UBLUE).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Modecom Volcano Hammer 2 RGB Outemu Blue (KMCHAMMER2UBLUE) liczba opinii klientów wynosi 28, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.4.2021

Posiadam tę klawiaturę od prawie dwóch miesięcy. Sama klawiatura jako baza jest w porządku. Dużym plusem jest możliwość wymiany przełączników bez potrzeby rozkręcana i lutowania (jednak złącza prawdopodobnie będą pasowały tylko do przełączników Outemu do reszty trzeba by było przerobić piny).Niestety jakość samych przełączników jest słaba. Już po dwóch tygodniach niektóre klawisze zaczęły reagować z opóźnieniem lub wciśnięcie nie zawsze było rejestrowane. Z czasem ilość przełączników z takimi problemami wzrasta.Przełączniki można jednak naprawić przez wymontowanie i użycie preparatu do czyszczenia styków kierując strumień w wciśnięte "skrzydło" (ja używam preparatu do czyszczenia styków firmyktóra produkuje też pewien bardzo popularny środek smarujący).
jeszcze

26.3.2020

Kupiłem tą klawiaturę na promocji, szukałem czegoś w tej cenie + przełączniku Outemu.Jest ok, takie solidne 4 - do użytku 50/50 gry + home office. Pisze się na niej dość płynnie - zdecydowanie lepiej się gra. Reakcja jest jak być powinna - mankament słychać brzęczenie sprężynek - zależnie od klawisza. Podświetlenie wyraźne, małe wyjątki to pojedyncze literki w np. PrtSc. Wykonanie jak na modecom - ok, panel pod klawiszami metalowy, dobrze ją usztywnia, nóżki niestety bez gumowych stopek.

26.3.2020

Posiadam tą klawiaturę, zgadzam się z opinią, że sprężyny są słyszalne. Mogła być lepiej wykonana. Na ten moment bez większych problemów. W tej cenie z promo - 179 PLN jest ok, jak na modecom produkt dobry. Solidne 4 - zobaczymy jak długo posłuży. Użytkowana 50/50 gry + home office. Zaletą jest metalowy górny panel - stabilizuje ją i nie wygina się przy nacisku. Przyciski sa czytelne, ale widziałem lepsze w zbliżonej cenie. Na pierwszego mechanika się nada.

16.2.2021

Super wygodna klawiatura, porządnie wykonana. Mam ją prawie rok i mimo, że gram około 2/3 godzinki dziennie super się spisuje. Posiada dużo trybów podświetlenia. Najlepsze według mnie są blue switche. Moim zdaniem jedna z najlepszych klawiatur mechanicznych na rynku w dodatku w takiej cenie.

2.7.2020

Solidna klawiatura mechaniczna, konkurencyjna dla innych droższych produktów.- Dosyć głośna na switchach blue, ale za to satysfakcjonujący odgłos klikania,- Programowalne podświetlenie RGB,- Kabel w oplocie- Aluminiowy front

10.5.2021

Dobra jakość wykonania wszystko, zgodnie z opisem, szybka wysyłka jestem całkowicie zadowolony z tranzakcji. Dodatkowy duży plus to konkurencyjna cena brak koszów dostawy. Polecam.

12.4.2020

Posiadam klawiaturę niestety i kupiona w xkom lecz klawiatura bardzo solidnie zrobiona wiele ciekawych trybów podświetlenia i szybki czas reakcji

12.9.2020

Zlapana na promce, dobrze wykonana, solidna, ladnie klika, jesli ktos szuka budzetowego mechanika to moge serdecznie polecic

17.7.2022

Klawiatura jej funkcjonalność oraz całość wykonania jest MEGA MEGA zadowalająca, po prostu bajka :) Polecam dla graczy :)

5.1.2021

głośna, toporna, strasznie wysokie klawisze po przesiadce z laptopa. no ale chyba tak ma byc. wyglada na solidna.

1.10.2020

Bardzo dobra klawiatura jak na swoją cenęJedyne co komuś mogło by się nie spodobać to ze jest metalowa

16.7.2020

Możliwość dowolnego podświetlenia. dobrze się pisze, w tej cenie bardzo dobra

21.12.2019

Naprawdę polecam. To jedna z najlepszych klawiatur kture urzywałen ?

25.9.2020

Miałem hammer 1, wiele się nie różnią o ile w ogóle +

18.11.2020

fajnie sie swieci, glosno klika ale tak fajnie klika

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności