logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec Dolphin (NKL1687). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec Dolphin (NKL1687).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec Dolphin (NKL1687) liczba opinii klientów wynosi 53, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.5.2022

Bardzo skąpe informacje w instrukcji, ale intuicyjnie da się to ogarnąć. Niektóre opinie odnośnie błędów przy przejściu z 2.4 GH na BT1 czy BT2 mogą wynikać z tego, że na poszczególnych kanałach klawiatura może mieć zapamiętane inne ustawienia ios/Mac/Win. Ja jako użytkownik pod Windowsem przez przypadek wcisnąłem kombinację klawiszy "fn + Mac" i zastanawiałem się dlaczego klawiatura wariuje przy pisaniu polskich znaków, chciałem ją nawet zwracać jako wadliwą, ale w końcu do tego doszedłem. Niestety brak jest diody pokazującej w jakim systemie aktualnie pracuje klawiatura, a szkoda, bo to by było pomocne, Poza tym bardzo fajna, minimalistyczna klawiatura.

19.11.2021

Klawiatura wydaje się być ok, trzeba się do niej przyzwyczaić.Początkowo trochę ciężko przestawić się na nieco twarde klawisze i zdecydowanie słyszalny skok klawiszy - cicha klawiatura to to nie jest :(Potem jest już w miarę poprawnie, mały enter i krótki backspace powoduje że nie raz nie dwa można przestrzelić klawisz.. dodatkowo klawisz spacji nie zawsze poprawnie reaguje zwłaszcza przy krawędziach.Co do łączności nie ma zarzutu, wszystko działa jak należy.Reasumując klawiatura w porządku, jednakże wymaga przyzwyczajenia się np do dłuższego pisania - w mojej opinii jej długie używanie może powodować lekki dyskomfort.

14.1.2022

Klawiatura dobrze wyglądała w recenzji i nie zawiodłem się. Jednak po wypakowaniu zaskoczyło mnie znaczne wygięcie klawiatury. Uwaga, jeśli ktoś kupuje ten sprzęt w mroźne dni proszę pamiętać, aby pozostawić wypakowaną klawiaturę w warunkach pokojowych na kilka chwil. Proszę nie próbować prostować klawiatury! Połączenie aluminium na wierzchu klawiatury i plastiku od spodu, działa jak bimetal i klawiatura przy niskich temperaturach wygina się w delikatny łuk. Gdy się ogrzeje w warunkach domowych robi się prosta :)Gorąco polecam ten sprzęt. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Świetny wygląd.

14.6.2022

Bardzo dobra klawiatura biurowa. Niski profil klawiszy, system nożycowy , obudowa klawiatury aluminiowa. System łączności z komputerem - bezprzewodowy i jak do tej pory spotkałem się pierwszy raz z potrójnym systemem łączności , a mianowicie: 1. radiowy system przy pomocy dołączonego odbiornika, 2. wi-fi, i 3. bluetooth. Moim zdaniem dla graczy nie nadaje się ale do wszystkich innych rzeczy rewelacyjna. Do tej pory tylko jedna klawiatura, której używałem była równie dobra tj. HP K5510.

19.7.2022

Wyjątkowo udany zakup - bardzo fajna klawiatura, zgrabna i nie za duża, stabilna metalowa (sprawia bardzo solidne wrażenie). Bardzo przyjemny klik klawiszy i co dla mnie ważne z układem ANSI US, tak jak choćby w biznesowych DELLach (nie łatwo teraz dostać w europejskiej dystrybucji). Może nie jest najcichsza - jeśli ktoś takiej szuka to niech szuka membranowej, dla mnie ten klik jest bardzo przyjemny i trochę oldschoolowy.

17.4.2021

Aluminiowa obudowa wykonana bardzo solidnie. Pisze się na niej bardzo wygodnie. Przełączanie między urządzeniami działa sprawnie, połączenie jest stabilne, nie ma problemu ze wznawianiem pracy po dłuższym czasie bezczynności. Udało mi się kupić za 140 zł, więc stosunek jakość/cena bardzo dobry. Jedyny drobny minus to baterie dołączone do zestawu - były fabrycznie zapakowane, a mimo to rozładowane.

9.7.2022

Klawiatura sparowana z trzema urządzeniami na raz mimo, iż mocno eksploatowana całymi dniami wciąż ma fabryczny komplet małych paluszków. W gorące dni da się odczuć chłodniejszą powierzchnię (chyba aluminiową) pokrycia między klawiszami. Urządzenie nie należy z pewnością do najcichszych na rynku i brakuje podświetlenia. To udany zakup zarówno do gier, pracy biurowej i grafiki komputerowej.

6.5.2021

Zdecydowałem się na tę klawiature po bardzo pozytywnych opiniach kupujących w internecie, i był to strzał w 10! W tej cenie to raczej marne szanse dostać coś lepszego, a Natec może spokojnie konkurowac ze sporo droższym sprzętem. Zarówno estetyka jak i wykonanie premium. Polecam!

1.8.2022

Klawiatura jest dobra wygodna, taka ala laptopowa. Jedyny minus to wyciera się od korzystania. Mi wytarła się po lewej stronie od trzymania ręki, czyli zwykłego korzystania. Na plus wiele rodzajów połączeń co bez poblemu działa ze smartfonem, komputerem.

24.7.2022

Klawiatura wykonana estetycznie, sprawna, łącze się z komputerem i telewizorem bez problemów. Sprawdziła się w pracy biurowej. Niestety po paru tygodniach ujawniła się wada w lakierowaniu. W jednym miejscu lakier zaczął się łuszczyć. Reklamacja.

Bardzo ciekawa i elegancka klawiatura. Nie spodziewałem się tak porządnego produktu. Klawisze są moim zdaniem ciche i ciekawie zaprojektowane. Pracuje się dużo "efektywniej" i szybciej niż na mojej poprzedniej (na kablu). Jestem zadowolony,

19.4.2022

Klawiatura aluminiowa, posiada wyraźną masę, ułatwiającą posługiwanie nią, podstawki gumowe stabilnie trzymające ja na blacie biurka. Klawisze pracują lekko w wyraźnym klikiem. Można zapisać połączenia z trzema urządzeniami(2xBT i 1 WiFi)

25.5.2022

Bardzo fajna klawiatura, może nie jest najcichsza, ale do jej pracy można się przyczaić. Bardzo wygodne przyciski i miła w dotyku :) Jedyny mankament to nie zawsze idealnie łapie jak się nie wepnie bluetooth na usb

18.1.2022

Wszystko ok. Wygodna, działa poprawnie. Jedynym minusem, który zauważyłem jest dosyć słaby zasięg wifi- komputer mam za biurkiem i gdy klawiaturę mam na kolanach z drugiej strony biurka, to potrafi zawiesić łączność

30.6.2022

Jest cicha, cienka i wąska. Ma wszystkie potrzebne przyciski (num-pad dla Blenderowców).Wadą jest wytrzymałość emalii i nadruków. Klawisze WASD zaczęły znikać już po miesiącu (stan po 9 miesiącach jest na zdjęciu)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności