logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec Flameback (NKL1506). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec Flameback (NKL1506).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec Flameback (NKL1506) liczba opinii klientów wynosi 207, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 160, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.3.2022

Najpierw wady. Pierwsze co rzuciło się w oczy, to kiepskiej jakości plastik (ciemnoszary korpus), przez który klawiatura była lekko wygięta, a także miała miejscami widoczne "zacieki" po odlewie. Przy niektórych klawiszach od góry odstawały plastikowe "zadziory" (pozostałości po odlewie). Od spodu widać było rdzę na niektórych śrubkach. Powyższe wady były stricte estetyczne, nie przeszkadzały w działaniu. Po kilku minutach używania pojawiły się nowe wady: klawisze były niestety trochę głośne, a cała klawiatura bardzo ślizgała się po biurku - nawet po wyprostowaniu klawiatury, gumki antypoślizgowe prawie nie dotykały biurka.Teraz zalety. Gdy ma się na/w uszach słuchawki, a pod klawiaturą podkładkę antypoślizgową,to pisze się na niej całkiem dobrze - klawisze są w miarę niskie i mają w miarę niski skok. Skok jest twardy, ale to już subiektywna zaleta. Nie można nie wspomnieć o bardzo niskiej cenie, za którą należy się dodatkowa gwiazdka. Na koniec OGROMNA ZALETA - nie ma ghostingu przy podstawowych gierkowych kombinacjach 3 klawiszy!!! W+lewy Shift+spacja działa, dowolne dwie strzałki+spacja lub lewy alt/lewy ctrl działa. To jedna z 2 klawiatur poniżej 50zł, która nie jest upośledzona mocnym ghostingiem, a sprawdzałem już dziesiątki w tym budżecie, w tym te najpopularniejsze tutaj.
jeszcze

25.7.2021

Zaskakująco wysoka jakość w tak absurdalnie niskiej cenie. Klawiatura superwygodna, szybkie i bezwzrokowe pisanie bardzo ułatwione, klawisze miłe w dotyku. Głośność przyzwoita, miękki klik. Na początku pewne problemy sprawiały strzałki, nie reagując prawidłowo na wciśnięcia (np. strzałka w lewo przesuwała kursor o kilka linii do góry), ale chciałbym uprzedzić innych użytkowników - po kilkunastu minutach używania sytuacja się unormowała, a klawiatura "dotarła się". Polecam zakup z czystym sumieniem. Jestem tak zadowolony, że wezmę jeszcze jedną, by używać zamiast fabrycznej klawiatury w laptopie Della - ta tutaj jest znacznie lepsza!

24.5.2020

Plusy:-Dobra cena-Klawiatura dobrze działa. Elementy są dobrze spasowane, urządzenie nie trzeszczy pod naciskiem. Minusy:-Po miesiącu użytkowania spacja zaczyna chodzić o wiele gorzej niż na początku, tak jakby się wytarła.-Klawiatura nie jest w stanie obsłużyć niektórych skrótów używanych w niektórych programach, co bardzo utrudnia pracę (l ctrl+ l shift+z) (programy Adobe).

29.6.2020

Klawisze duże, ładnie wyprofilowane do palca. Klik wyraźny, także dobrze słyszalny. Może to komuś przeszkadzać, jeśli wiele osób pracuje w małej przestrzeni i ma być cisza. Klawisze nie blokują się, nawet jak trafisz na "krawędź". Po rozpakowaniu nie czuło się zapachu plastiku. Dla mnie rewelacja. Jak jeszcze dodać cenę ok 15zł to tylko kupować.

9.6.2020

Za tą cenę nie ma czego oczekiwać. Klawiatura działa i jest zgodna z opisem. Ale jakość wykonania to taki tani plastik i przyciski chodzą ciężko. Ja potrzebowałam jej do starego komputera gdy nowy był w naprawie, na te kilka dni była ok, ale na dłuższe używanie polecam poszukać czegoś lepszego/droższego.

1.7.2022

Klawiatura wygląda na solidną, nietuzinkowy design, długi kabel, wyraźne lampki nad klawiaturą numeryczną. Jedyny mankament jaki zauważyłem, to niekompletny opis klawiszy z nawiasami klamrowymi { } – brak symboli nawiasów prostokątnych []. Zapomnieli?

5.12.2020

Klawiatura działa OK. Posiada drobną wadę - na klawiszach z nawiasami klamrowymi {} brakuje symboli nawiasów kwadratowych []. Mnie to nie przeszkadza bo wiem że tam są te znaki, ale dla kogoś kto nie wie to mógłby być duży problem.

29.5.2021

Zależało mi na klawiaturze płaskiej, podobnej do tej w laptopach. Klawiatura odpowiada moim potrzebom. Jest mała, zgrabna a klawisze może nie identyczne jak te w laptopie, ale łatwo było mi się przestawić :). Polecam

13.11.2021

Sama w sobie klawiatura jest spoko, nawet wspiera więcej niż 2 przyciski wciśnięte jednocześnie. Da się na niej pisać i nawet grać, wiadomo że nie będzie to aż tak wygodne ale za taką cenę nawet bardzo dobrze.

23.11.2020

klawiatura ok, mała zgrabna i powabna, ścierają się tylko cyfry, ale za tę cenę, po intensywnym klikaniu, a i co ważne - wybacza błędy krzywych palców, jak niechcący klikniemy obok na przycisk.

22.10.2020

Tania klawiatura. To jej podstawowa zaleta. Idealna np do garażu, do zastosowania raz na ruski rok. Od biedy można na niej wykonywać podstawowe prace biurowe.

23.4.2021

Cicha, nie bardzo, myślę, że standardowa. Do cichej sporo brakuje. Ogólnie i tak polecam, nie wymagajmy cudów to tylko klawiatura, działa, działa :)

18.4.2021

Jak za tą cenę, to klawiaturka zdecydowanie bardzo dobra.Klawisze działają precyzyjnie, choć nie są ciche.Jakość wykonania bardzo dobra.Polecam :)

2.4.2021

Klawiatura fajna, wygodnie się na niej pisze, dobrze wykonana jak na tę cenę. Wszystko działa jak należy. Jestem mega zadowolony, polecam :)

25.3.2021

Jest jeden błąd w opisie klawiatura na pewno nie jest cicha co przy niskiej cenie i funkcjonalności jest do wybaczenia. Ogólnie polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności