logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie REDRAGON K599-KRS. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu REDRAGON K599-KRS.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu REDRAGON K599-KRS liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.6.2021

Polecam zarówno sklep jak i klawiaturę. Wczoraj zamówione z odbiorem w sklepie, a dzisiaj już jest u mnie. Klawiatura świetna, syn jest zachwycony. Działa od razu po podłączeniu do komputera(nie trzeba nic instalować) Podświetlenie super, wyraźne i nie za mocne. Można sobie zmieniać kolory z pozycji samej klawiatury, nie potrzebny program. Skoki klawiszy są delikatne ale wystarczająco czułe. Rozmiar idealny do gier(65%). Waga odpowiednią, nie za lekka i nie skacze po całym stole. Polecam w 100%.

19.1.2022

Great keyboard quality and you will hardly find something better for its price.Since it's a 70% keyboard and I've been using full-size keyboards all my life, it's a bit awkward to type on but the space I'm saving on my desk is great.Super nice and it has many different settings for the rbg lights that allow to have a low profile setting to use even in an office during work.I will continue to use it and hope everything works as well as it does now.

28.1.2021

Ten typ tak ma z tym "wygięciem" to nie płytka a metalowa obudowa . Działa w 100%, w niczym mi to nie przeszkadza . klawiatura świetna przełączniki działają bez zarzutu. Brak oprogramowania dla tego modelu ale ilość opcji na klawiaturze jezęli chodzi o efekty wystarczajacy. Używam bezprzewodowo w porownaniu z wersja 530? tą mniejsza na bt tutaj wifi 2.4ghz robi robote. bateria przy uzytkjowaniu non stop 2 dni z podwietleniem.

20.1.2021

Klawiatura jest ok, działa w porządku. Minusem jest brak oprogramowania, personalizowania podświetlenia. Mam też zastrzeżenia do montażu czy te przyciski powinny tak wystawać? Wyglądają jakby płytka w środku była wygięta.

16.2.2021

Klawiatura zgodna z opisem, ładna, ciężka, wygodna. Podświetlanie wystarczające, możliwość zaprogramowania własnego oświetlenia. Mogłoby być lepsze połączenie z nanoodbiornikiem. Polecam, udany zakup.

3.2.2021

Klawiatura jest w miarę cicha oraz solidna. Dla osób co maja małe biurko bardzo dobra. Na bluetooth bardzo długo potrafi wytrzymać. Z keycapami typu pudding ta klawiatura wygląda pięknie. Polecam

29.4.2022

Dobra klawiatura 65% na start. Od razu po zakupie polecam wymienić switch'e na coś lepszego (tu sprężyny strasznie brzęczą) i dobrze jest nasmarować stabilizatory.

8.4.2021

W pierwszy dzień działa a na drugi dzień nie działa pomimo tego że didoa się świeci i jest wykrywany przez system, ogólnie klawiatura jest bardzo fajna za tą cenę

13.4.2021

Bardzo fajna i niedroga klawiatura mechaniczna. Szkoda, że nie ma wersji na przełącznikach brązowych. Brakuje mi tu również bluetooth.

22.12.2021

Kozak klawa. Super switche. Mała i wygodna. Ładne podświetlenie. Dobrej jakości plastik. Polecam

20.12.2021

Bardzo przyjemna klawiatura bezprzewodowa. Za swoją cenę prezentuje naprawdę wysoką klasę

7.3.2021

Najlepsza klawiatura bezprzewodowa w stosunku cena/jakość. Polecam niezdecydowanym

17.4.2022

Klawiatura sprawuje się bardzo dobrze :) do teraz jej uzywam

28.5.2021

Mój przyjaciel polecił mi tą klawiaturę i jest super.

19.4.2021

super klawiatura. Ogólnie polecam produkty Redragon.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności