logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sharkoon Skiller SGK3 Kailh Blue. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sharkoon Skiller SGK3 Kailh Blue.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sharkoon Skiller SGK3 Kailh Blue liczba opinii klientów wynosi 17, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.11.2019

Najlepsza klawiatura do pisania jak ktoś lubi niebieskie głośne switche. Czerwone są bardziej do gier i same się praktycznie wciskają, przez co czasami łatwo zrobić literówki. Niebieskie są bardziej wyważone i łatwiej przez to szybciej pisać i kontrolować to co się pisze. Co do SGK3 to jakościowo klawiatura wygląda podobnie jak te za 500zł. Metalowa obudowa, widać że trwała, a nie tania chińszczyzna. Spokojnie polecam szczególnie jak ktoś dużo pisze.

29.11.2019

Bardzo dobra klawiatura. Używam jej już prawie rok bardzo bardzo dużo i nie ma najmniejszych problemów. Klawiatura jest dosyć głośna, ale skoro ktoś decyduje się na blue switche to musi się z tym liczyć. Za to komfort pisania (dzięki właśnie blue switchom) i użytkowania jest bardzo wysoki. Dodatkowo podświetlenie RGB jest miłym dodatkiem, jest bardzo ładne i ma wiele efektów. Myślę, że to najlepsza dostępna klawiatura w tej cenie

10.9.2019

Testowałem już kilka mechaników w tym Logitech G413 i Ozone Gaming Strike Pro, bo z kumplami sie czasami wymieniamy klawiaturami. Sharkoon SGK3 to moim zdaniem najlepsza klawiatura mechaniczna na rynku do 300, a nawet do 400zł bym powiedział. Ułożenie klawiszy i łatwość pisania oraz grania na niej jest po prostu boskie. Do tego metalowa obudowa od razu widać ze high class, a nie jakiś tani plastik. W tej cenie polecam każdemu.

25.9.2019

Najlepszy mechanik jaki kiedykolwiek miałem. Logitech G413 przy nim się chowa i to nawet nie pod biurko, ale do kosza. Bardzo wygodna klawa szczególnie do grania. Czuje jakbym tworzył z nią jeden organizm. W X-Kom można przez 14 dni zwrócić ją jesli nie pasuje, ale wątpie zeby ktokolwiek na to wpadł, zreszta wystarczy na youtubie pooglądać recki...

Ma bardzo przyzwoitą cenę a jest dobrze wykonana i podświetlenie na spory plus. Wydaje się dopracowana, na razie granie na niej i pisanie jest wygodne. Korzystam na co dzień dosyć dużo i nie było jeszcze żadnych problemów.

Super klawiatura ! Metalowa rama wzmacniająca konstrukcje do tego bardzo ładne podświetlenie RGB i świetne swtiche. W tej cenie bezsprzecznie najlepsza.

5.11.2019

Klawiatura jest świetnie wykonana z dbałością najmniejsze szczegóły. Metalowa rama zapewnia stabilność.<br>RGB wygląda bardzo efektownie.

22.5.2020

Bardzo bardzo bardzo fajna klawiatura jest RGB dużo kolorów i wyboru stylu RGB i do tego takie gumki gumowe są, paczka ładnie zapakowana.

polecam - genialna klawiaturka do grania, świetnie mechanika działa, dużo precyzyjniejsza niż membranówka

Klawiatura bardzo dobra, dobre przełączniki i rgb, z czasem zobaczymy jak wytrzymałość wyjdzie w praniu.

12.9.2019

W mojej opini klawiatura jest doskonała, cena przystępna, RGb bardzo ładnie podświetla klawiaturę.

Super klawiatura do grania, lekka, dobrze chodzą przyciski i ma dużo niezłych funkcji. Polecam

Ogółem oceniam bardzo dobrze. Fajny materiał, oplot, podświetlenie, bardzo dokładny sensor.

w sumie super pod kątem grania, oświetlenia mogłoby być trochę więcej "na widoku"

10.11.2020

klawiatura bardzo fajna, syn zadowolony i to najważniejsze.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności