logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sharkoon Skiller SGK4 RGB US (4044951020478). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sharkoon Skiller SGK4 RGB US (4044951020478).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sharkoon Skiller SGK4 RGB US (4044951020478) liczba opinii klientów wynosi 92, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 70, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.2.2019

Moim zdaniem najlepsza klawiatura membranowa z jaką dotychczas miałem do czynienia. Przede wszystkim klawisze wysokie, jak w mechanicznych, pokryte jakimś antypoślizgowym materiałem, dosyć miłym w dotyku. Wciskanie klawiszy to sama przyjemność, jest cicho, wygodnie, dodatkowo ładnie się świeci - nocą widać klawisze jakie się wciska. Bardzo często muszę wciskać kilka klawiszy na raz, co w zwykłych membranówkach kończyło się tym, że kamera gdzieś mi uciekała - tutaj ani razu tego nie doświadczyłem. W membranówkach zdarzało mi się podczas szybkiego pisania, pomylić klawisz - tu zaś tego nie uświadczyłem. Klawisze są dosyć komfortowo rozłożone, jedynie do Enteru musiałem się chwile przyzwyczaić.Podświetlenie wyraźne i nie jakieś tanie. Klawiatura sama w sobie jest ciężka, a od spodu zamontowane są antypoślizgowe podkładki - ciężko ją ruszyć z miejsca, trzeba podnieść jeśli klawiatura leży na jakiejś podkładce. Po zainstalowaniu oprogramowania mamy dostęp do tworzenia makr (klikasz nagrywanie, wciskasz kombinacje klawiszy, zapisujesz i tyle), dzięki którym można przypisać sobie zestaw klawiszy pod jeden przycisk do danej aplikacji. Łatwo się też ustawia podświetlenie klawiatury, swoje ustawienia można zapisać pod jeden z górnych klawiszy (są 4 profile). Za taką cenę najlepsza membranówka - mechanicznych unikam ze względu na hałas jaki generują podczas użytkowania - tutaj cisza, słychać lekki stuk o gumę ;) Na minus podstawka, która raczej pełni funkcję designerską niż użytkową - nadgarstki są poza nią, mogłoby jej w ogóle nie być.
jeszcze

28.8.2020

Zostałem zmuszony do przesiadki z Geniusa KB-G265 <a href="https://www.morele.net/klawiatura-genius-kb-g265-31310056101-577589/" target="_blank" class="internal-comment-link"><i class="fa fa-external-link" aria-hidden="true"></i>Klawiatura Genius KB-G265 (31310056101)</a>na tego "Sharka".Jedyny minus, po przesiadce, wyższe klawisze, ale dość szybko palce przyzwyczajają się. Skok, głośność klawiszy przyjemne w użytkowaniu. Blokada klawiszy gdy kilka z nich zostanie użyta jednocześnie - brak.Na plus - podświetlenie całych stref a nie tylko klawiszy, do tego siłę podświetlenia można regulować.Pytanie jak długo wytrzyma farba na klawiszach i obudowie, bo po trzech latach użytkowania Geniusa miałem wytartą spację,okolice prawego ALT i klawiszy WSAD
jeszcze

24.10.2019

Moja opinia po roku użytkowania.Klawiatura BARDZO wygodna (jak na tak wysoki profil - zawsze miałem niskoprofilowe). Podświetlenie RGB - to taka trochę ściema - bo jest to podświetlenie strefowe (6 stref) - więc niema tutaj żadnych fajnych animacji i efektów jak to jest w klawiaturach z punktowym RGB. Po roku czasu 'wypaliły' się od ciągłego świecenia diody z 'WIN' i 'NUMLOCK' (te białe w rogu - ledwo widać ,że się świecą) - bo reszta "CAPS' i 'SCROLL' świecą mocno. Co do jakości wykonania - wygląda porządnie, ale jak mocniej oprzemy na niej nadgarstki to cała skrzypi.

2.10.2018

Najlepsza membranówka jaką kiedykolwiek widziałem, a było ich dużo u kumpli czy rodziny. Wielki wybór opcji w oprogramowaniu, dodatkowe klawisze na makra. Szybka reakcja klawiszy. Nawet bardziej lekko można je wduszać niż przy niektórych klawiaturach mechanicznych. Polecam każdemu, komu żal kasy ma 2x droższego mechanika.

9.12.2020

Trochę kompromisów, ale ostatecznie nie jest źle. Świetne podświetlenie z możliwością własnej jego konfiguracji. Ani zaletą ani wadą nie jest głośność pisania, uważam że jest po prostu standardowa. Za to jakość wykonania troszkę pozostawia do życzenia - klawiaturka trochę "trzeszczy"

21.8.2018

Trafiony prezent !!! Klawiatura dla GRACZA !!! Syn zadowolony, no i to podświetlenie LED !!! Cicha, klawisze reagują natychmiast, podświetlenie regulowane. ZAJEFATAKURNASTYCZNA !!!!! :)PAMIĘTAJ ZAKUP MA SPRAWIAĆ TOBIE PRZYJEMNOŚĆ Z KORZYSTANIA !!!!

10.6.2021

Klawiatura prezentuje się świetnie, jest bardzo wygodna w użytkowaniu, świetnie się piszę, wygodnie gra. Do tego ma sporo ustawień, jak w opisie możliwości ustawień . Wykonana jest solidnie, nie ma się do czego doczepić w tym przedziale cenowym.

21.2.2021

Mistrzostwo świata. Przyjemny klik, dobry skok, cudowne kolory i programy tych kolorów. Można programować klawisze, ekspresowo się instaluje i łatwo obsługuje. Dodatkowo, kolory są wyraźne i jasne (aczkolwiek można regulować natężenie).

10.7.2022

Klawiatura za taką cenę dla dziecka jak najbardziej się sprawdza. Klawisze wciska się bez utrudnień, funkcje klawiatury i podświetlenie na wysokim poziomie, nie jest to dzieło sztuki, ale klawiatura bardzo dobra.Polecam!

28.1.2019

Klawiatura spełnia moje oczekiwania we wszystkim.Ładny design , wygodne klawisze , dużo opcji związanych z podświetleniem i multimediami klawiatury.Polecam.Produkt oceniam na 5!.Pozdrawiam całe morele.net.

22.10.2019

Klawiatura bardzo męczyła nadgarstki, trzeba było je trzymać niemal w powietrzu, dodatkowo przyszła do mnie z różnymi odcieniami klawiszy.Aczkolwiek same klawisze bardzo przyjemne w użytkowaniu.

17.11.2019

Świetna klawiatura, cicha i przyjemna w użytkowaniu. Dodatkowo posiada podświetlenie LED, które działa bezbłędnie i robi ogromny efekt.Życzę każdemu klientowi i sobie: oby długo służyła!

5.2.2020

Super klawiatura, zależało mi na podświetleniu podczas pracy w nocy i jest spoko choć mogło by być lepsze. Same klawisze nie są tak podświetlone jak ich obwódka. Poza tym ok.

31.3.2019

Klawiatura z podświetleniem RGB. Bardzo cicha w porównaniu do klawiatur mechanicznych. Ogólnie jestem zadowolony gdyż do niedawna używałem tylko klawiatury z laptopa.

28.2.2021

Klawiatura spełnia swoje zadanie. Jest porządnie wykonana, ma dużo ustawień świecenia i przede wszystkim jest cicha. Nie dostrzegam żadnych minusów :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności