logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer Avenger Gaming (TRAKLA43931). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer Avenger Gaming (TRAKLA43931).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer Avenger Gaming (TRAKLA43931) liczba opinii klientów wynosi 73, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 72, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.12.2015

Klawiatura jest jak najbardziej okej. Denerwują trochę klawisze funkcyjne po lewej stronie i ubogie oprogramowanie na cd. Wymaga przyzwyczajenia ,ponieważ ma węższy rozstaw klawiszy niż inne klawiatury ale po kilku dniach jest w porządku. Wielkim minusem jest tylko jeden kolor podświetlenia który po kilku miesiącach użytkowania się nudzi.Klawiatura jak każdy produkt ma wady ale w tym przedziale cenowym jest to najlepszy wybór. Moja poprzednia klawiatura też była od Tracera . Mimo , że ma 8 lat na karku to dalej chodzi a kupiona była za niecałe 20zł ... Myślę ,że ten produkt posłuży mi równie długo co poprzednik.

26.10.2015

Klawiatura sprawuje się dobrze. Szybkość reakcji jest zadowalająca, a dodatkowe klawisze dobrze spełniają swoje funkcje. Dla mnie dodatkowym plusem jest sprężystość klawiszy i ich klasyczne brzmienie. W mojej opinii nie jest zbyt głośna, wystarczy w nią zbytnio nie walić. Podświetlenie dobrze spełnia swoją rolę, a że jego intensywność jest regulowana, nie mam zastrzeżeń. Jedynym ewidentnym minusem jest to, że raz na jakiś czas (sporadycznie właściwie) klawiatura potrafi zaciąć się na jakiejś kombinacji klawiszy i przestaje działać prawidłowo. Nic, czego nie naprawiłby szybki restart.

10.8.2016

Klawiatura sprawuje się jak na razie bardzo dobrze. Nie jest zbyt głośna, klawisze mają bardzo niski skok, dodatkowo jest ciekawe podświetlenie. Jednak dla mnie lepiej by było, gdyby klawisze funkcyjne (L1, L2 itd.) były umiejscowione z boku klawiatury. Bardzo mi się myliły przyciski, ponieważ klawisze wydawały się jakby za krótkie, ale dzień lub dwa i wszystko jest w porządku. Polecam wszystkim ten produkt :)

11.12.2014

Kwiatura bardzo dobra. Używam już jakiś czas i nie mam na co narzekać. Podświetlenie spełnia swoją rolę, pisanie sprawia przyjemność, a gra się też wygodnie. Jedynym mankamentem, ale to subiektywna opinia, jest ułożenie klawiszy pod lewą ręką. Początkowo myli się i wciska niepotrzebnie je. Ale po pewnym czasie idzie sie przyzwyczaić, poza tym nie jest to jakaś szczególna wada. Dla graczy klawiatura w sam raz.

16.7.2014

Ogólnie dobry sprzęt w dobrej cenie. Klawiatura jest stosunkowo cicha i nie sprawia problemów. Podświetlenie plus sporo możliwości regulacji i programowania klawiszy. Mi osobiście wydaje się jakaś mała, ale może to kwestia przyzwyczajenia, podobnie jak klawisze funkcyjne z lewej strony, które lekko przeszkadzają na początku.

26.8.2016

Klawiatura naprawdę fajna. Jest dosyć cicha. Ma klawisze multimedialne oraz dodatkowe które możemy sami sobie zaprogramować. Przyspiesza to prace. Podświetlenie też jest naprawdę spoko. Siłę świecenia można zmieniać co 10%, także można sobie je ustawić w miarę precyzyjnie, w zależności od potrzeb.

21.1.2014

Klawa jest po prostu idealna,dla mnie ważne było podświetlenie które działa bez zarzutu.Klawiatura chodzi cicho i jest mega szybka.Myślałem, że tracer to firma trochę kiczowata ale w tej cenie chyba nic lepszego nie znajdziecie.Polecam zapalonym graczom.(Pisze się równie przyjemnie co gra na niej)

5.7.2016

Na początku dosyć sceptycznie podchodziłem do tej klawiaturki ale spełnia moje oczekiwania. Klasyczny skok klawiszy. Układ przycisków troche mnie irytuje ale to nie powinno innym użytkownikom przeszkadzać (poprostu nie pasują mi do ręki ale pomału się przyzwyczajam)

28.8.2014

Świetna klawiatura, w swojej kategorii cenowej chyba najlepsza ;). Łatwa w konfiguracji, z możliwością podmiany funkcji przycisków, no i jeszcze z klawiszem "Fn" do dodatkowych funkcji. Dla mnie ideał :)

23.12.2014

Syn jest bardzo zadowolony, klawisze są sprężyste, bardzo dobrze mu się gra. Twierdzi, że o takiej właśnie marzył (dostał na gwiazdkę). Bardzo dobrze dobrane są kolory. Polecam, osobo, które lubią grać.

3.2.2015

Dobra klawiatura dla graczy. Przydatna jeśli nie chce się aiedzieć w pełnym świetle przed komputerem, bo nie widać gdzie są odpowiednie przyciski. Ładne podświetlenie, które można regulować. Polecam.

17.1.2018

Mam tą klawiaturę już od jakiś 5 lat i prawdopodobnie będzie mi jeszcze służyć przez kolejne tyle. Jest nie zawodna bardzo wygodna i jak na aktualną cenę jest bardzo opłacalna.

16.9.2016

Klawiaturę zakupiłem ponad miesiąc temu i jestem z niej zadowolony.Klawisze chodzą cicho, na czym bardzo mi zależało.Przydatne podświetlenie, dobrze wyprofilowana.Polecam.

3.12.2016

Fajna klawiatura, dobra cena, spoko podświetlenie i fajny wygląd. Działa jak należy. Trochę zamula oprogramowanie producenta jak coś się tam chce pozmieniać. Ogólnie polecam.

28.1.2016

wygodna, podświetlana, idealny skok klawiszy, klawisze trochę inaczej ustawione niż w tradycyjnej klawiaturze ale to przecież dla graczy, można się przyzwyczaić

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności