logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Angelcare Kosz Na Pieluchy Dess Up + 1 Wkład. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Angelcare Kosz Na Pieluchy Dess Up + 1 Wkład.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Angelcare Kosz Na Pieluchy Dess Up + 1 Wkład liczba opinii klientów wynosi 166, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 166, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.8.2022

Kosz mimo że jakby nie do końca dopasowany elementami (był problem go złożyć za pierwszym razem -później przy wymianie worka już jest Ok) ale spełnia swoją funkcję. W końcu nie musimy ganiać z każdym pampersem na zewnątrz. Nie przepuszcza zapachów. Jest pojemny i bardzo wygodny! Nie zaluje zakupu. Cieszę się że go kupiliśmy i szczerze polecam.

13.3.2022

Kosz spełnia swoje zadanie, troszkę zawyżone statystyki. Wiadomo że każdy noworodek jest inny, ale w naszym przypadku kosz musiałem opróżniać co 2-3 dni. No i bardzo wysoka cena wkładów z folią. Pierwszy (wartość coś koło 20zł), wystarczył na zaledwie tydzień. Polecam dokupić później folię i samemu "nabijać".

14.12.2020

Co prawda przy samym wkładaniu pieluch do środka - zapach zawartości kosza się wydobywa... ale pomimo tego kosz spełnia swoje zadanie :) Jest pojemny, wymiana worka jest łatwa. Worek z zestawu przy wymianie kompletnie nie przepuszcza zapachu co jest ogromnym plusem! Polecam :)

21.10.2021

Probably the best item we have purchased among our newborn accessories. Its so good looking, userfriendly and easy to maintain. The smell is literally nonexistent after putting diapers inside. Totally worth the money!

3.9.2020

Z pojemnika faktycznie nie czuć zapachów, opróżnianie go jest naprawdę łatwe i higieniczne.Polecam zdemontować jedna sprężynę z wewnętrznej blokady ponieważ na dwóch strasznie ciężko włożyć pampersa do środka.

8.6.2022

Kosz rewelka, prosta obsługa, fajnie komponuje się w pokoiku dziecięcym i przede wszystkim się sprawdza bardzo dobrze izoluje. Jedyny minus to dość miękki plastik i czasami stwarza problemy przy otwieraniu.

12.4.2022

Ja ten kosz nazywam odswieżaczem powietrza a to dlatego ze po prostu spełnia swoją funkcję. Worki nie przepuszczają zapachu "fiołków". Klapa w koszu też spełnia swoją rolę. Polecam produkt

2.10.2021

Kosz naprawdę super :-) . Nie wydobywaja się z niego żadne nieprzyjemne zapachy. Dodatkowym atutem jest jego wygląd. Bardzo ładnie prezentuje się w dziecięcym pokoju. Polecam w 100%

6.4.2022

Kosz jakościowo bardzo dobry, łatwy w złożeniu. Trzyma zapachy w środku , nic nie czuć ! Ratuje życie :) opróżnianie tez jest łatwe. Polecam serdecznie wszystkim rodzicom maluszków.

18.12.2021

Dobry kosz, spełnia swoją funkcje. Zapach wydobywa się tylko przy pełnym koszu podczas otwierania i upychania ostatnich pieluch :) nie ma problemu ze składaniem kosza.

28.3.2022

Polecam serdecznie każdemu. Kosz spełnia swoje zadanie idealnie. Długo zastanawiałem się czy warto go kupić i jedyne czego żałuję to tego, że nie kupiłem go wcześniej!

23.2.2022

Kosz jest niezastąpiony przy małym dzidziusiu. Czysto i higienicznie. Bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Nie czuć wyrzuconych pieluszek, opróżnianie bardzo proste.

5.4.2019

Rewelacja, produkt w stu procentach spełnia oczekiwania. Kosz jest bardzo funkcjonalny, nie przepuszcza nieprzyjemnych zapachów. Polecam ten produkt.

1.11.2020

Bardzo polecam! Kiedy nie byłam matką to śmiałam się z tego gadżetu i uważałam, że to istna fanaberia. Życie weryfikuje :) Bardzo przydatny gadżet!

13.9.2020

Bardzo sie przydał, chociaż jakość średnia kosza i trzeba uważać przy wrzucaniu pieluszek żeby nie połamać przegródki. Mimo wszystko wygodna rzec

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności