logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Angelcare Pojemnik Kosz Na Pieluchy + 1 Wkład Na Pieluchy. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Angelcare Pojemnik Kosz Na Pieluchy + 1 Wkład Na Pieluchy.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Angelcare Pojemnik Kosz Na Pieluchy + 1 Wkład Na Pieluchy liczba opinii klientów wynosi 28, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.2.2019

Polecam ten kosz na pieluszki. Jest dość sporych rozmiarów, ale ładnie się wpasowuje i dobrze wygląda. Zatrzymuje zapachy, wkłady do niego są dość ekonomiczne i nie wychodzi drogo, można również dokupić zamienne worki i samemu je nakładać do wkładów, co dodatkowo zwiększa ekonomię użytkowania. Zdecydowanie na plus, polecam!

27.4.2017

pojemnik faktycznie estetyczny, pojemny, zatrzymuje zapachy więc się nie uwalniają i prosty w obsłudze. bardzo praktyczny, nawet cena samego pojemnika nie odstrasza.... chociaż wkładów (worków) do niego już tak :/ ... co prawda dopiero go zaczełam użytkowac więc też ciężko mi powiedzieć na jak długo wystarczy jeden wkład.

1.9.2017

ładny, wygodny, prosty w obsłudze, ale nie do końca szczelnie trzyma brzydki zapach... nie mam porównania z innymi firmami, więc nie wiem, czy jest to po prostu generalnie niemożliwe za kilkadziesiąt złotych, czy może mój egzemplarz jest uszkodzony (nie wygląda).

30.4.2017

Szczerze polecam! Niesamowita wygoda. Zapachy na prawdę się nie wydostają. Jedyne zastrzeżenie do jakości wykonanych elementów (delikatne plastiki). Tak, czy tak, używam od roku i jestem bardzo zadowolona.

23.9.2015

Kosz bezproblemowo zatrzymuje zapach. Jedank w środku klapka jest nieco irytująca oponieważ trzeb zużytego pampersa dosłownie wcisnąć wtedy ona się otwiera i zamyka. Ma to swój plus bo niweluje zapach.

26.11.2015

Wystarczająco skutecznie redukuje brzydki zapach kocich odchodów (czyli zawartości pieluch pewnie też). Estetyczny wygląd ma.

12.8.2016

Polecam, kupuję już chyba 4-ty taki pojemnik dla znajomych którym urodziło się dziecko i wszyscy są bardzo zadowoleni.

31.10.2013

może się wydawać produktem zbędnym ale polecany dla rodziców którzy chcą zachować ładne zapachy w domu

31.10.2013

Mimo iż wydaje się być rzeczą zbędną jednak przydaje się rodzicom którzy chcą mieć świeżość w pokoju

20.1.2016

Produkt w pełni spełnia swoje zadanie,wykonany estetycznie.Polecam.

25.10.2020

Świetnie się sprawdza, pieluch nie czuć na zewnątrz wcale

18.2.2016

Polecam wszystkim świeżo upieczonym rodzicom!

25.9.2020

Świetny produkt - minus za cene wkładów

21.9.2020

Jest naprawde potrrebne i polecam .

3.4.2018

Świetny produkt, bardzo przydatny.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności