logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Magic Kosz Na Zużyte Pieluchy Grafitowy. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Magic Kosz Na Zużyte Pieluchy Grafitowy.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Magic Kosz Na Zużyte Pieluchy Grafitowy liczba opinii klientów wynosi 19, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.10.2021

Kosz jest mały, na pewno nie pomieści takiej ilości pieluch jak w opisie tym bardziej że lądują tam nie tylko pieluchy. Miejsce gdzie wrzuca się pieluchy często się brudzi i trzeba je czyścić, dodatkowo czasami pielucha z tej dziury nie zawsze wypada i po obróceniu rączki ciągle tam jest. Nie wiadomo kiedy kosz jest pełny, wtedy mechanizm się blokuje i nie ma gdzie wrzucić pieluchy póki nie zmienisz worka. Smrodek przy używaniu mechanizmu troszkę się wydobywa, ale później już nie - przynajmniej póki noworodkowe kupy nie śmierdzą tak bardzo. Sprawdziłbym inny kosz, ale koniecznie taki jak ten czyli na zwykłe worki - to jego największa zaleta.

31.5.2022

Produkt super, brak zapachów w miejscu gdzie dziecko jest przebierane. Ciężko jest stwierdzić ile jest już pieluch w środku i kiedy będzie do wymiany worek (zawsze w najgorszym momencie już pielucha nie spadnie :D). Ale to kwestia przyzwyczajenia się do systematycznej wymiany worka.

23.4.2021

Kosz spełnia zadanie, faktycznie nie czuć zapachu pieluszek. Jedynie co to gdy kosz robi się pełny to czasem się zacina przy przekręcaniu i ciężko wrócić do pozycji wyjściowej więc nie ma co używać "do końca"

2.11.2021

No niby nie śmierdzi, ale jakoś worek trzeba zamknąć, a w sumie to już po zdjęciu górnej części w komplecie ze środkowa i workiem śmierdzi ;), ale przynajmniej jak się go zamknie to jest git

1.4.2021

Świetny produkt!!!! Wizualnie rownież, wpasowuje się idealnie do wnętrza pokoju. Zobaczymy jeszcze, jak bedzie spełniał swoje zadanie;) Generalnie na razie na plus!

5.7.2021

Bardzo wygodny, nawet jak jest pusty to jest stabilny i łatwy w obsłudze. Szczerze polecam

24.2.2021

Fajny kosz , spełnia swoją funkcje , ładnie wygląda i pasują wszystkie worki . Polecam .

12.5.2022

Jeden z najlepszych gadżetów, jakie kupiliśmy przy dziecku.

16.6.2021

Dziala super! Do momentu wymiany worka nic nie czuć ?

24.2.2021

Spełnia swoją funkcję , dobrze wygląda , polecam .

16.6.2021

Solidny, bardzo praktyczny, zdecydowanie polecam.

19.5.2021

wytrzymały pojemnik i nie przepuszcza zapachów

15.9.2021

solidne wykonanie, praktyczny polecam

14.1.2022

Wszystko zgodnie z opisem ?

1.4.2022

Produkt zgodny z opisem.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności