logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Angelcare Pojemnik Kosz Zużyte Pieluchy 5 Wkładów. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Angelcare Pojemnik Kosz Zużyte Pieluchy 5 Wkładów.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Angelcare Pojemnik Kosz Zużyte Pieluchy 5 Wkładów liczba opinii klientów wynosi 59, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 58, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.11.2021

Pojemnik doskonale się sprawdza przy niemowlęciu - włożenie zużytej pieluchy od razu po przewinięciu dziecka do szczelnego worka znajdującego się w środku pozostawia wrażenie czystości i zachowania higieny. Tego rodzaju czynności pielęgnacyjne przy noworodku i niemowlęciu są wykonywane bardzo często, a to sprawia, że zastosowane rozwiązanie jest bardzo przydatne. Jedocześnie estetycznie wygląd pozwala mieć pojemnik "w zasięgu ręki". Dodatkowy atut - wielokrotne zastosowanie. Polecam:-)

6.5.2019

Świetna sprawa. Żaden zapach się nie wydostaje. Pojemniek prosty w obsłudze (osobiście do zamykania worka używam opoasek zaciskowych, nie musze wiązać ) Jeden wkład wystarczy na ok 3 tygodnie (pampersy rozmiar 3). Polecam :)

19.6.2020

Nie wiem jak wychowałam pierwsze dziecko bez tego! Niby to tylko śmietnik na obfajdane pieluchy, ale ludzie! To trzeba mieć! Warte każdych pieniędzy! Żaden smrodek się nie przedostanie! I naprawdę mieści się dużo pieluch

14.10.2018

Po 3 tygodniowym użytkowaniu muszę przyznać, że pojemnik spełnia swoje zadanie. Zero zapachów ! Wkłady bardzo wydajne, pierwsza wymiana wkładu po 3 tygodniach.Serdecznie polecam.

27.9.2019

Fantastyczne ułatwienie codziennej pielęgnacji dziecka, kosz wygląda dokładnie jak na zdjęciu, dołączona instrukcja montażu poszczególnych elementów , Polecam.

16.3.2022

Co prawda nie był jeszcze używany, natomiast przyszedł porządnie zapakowany i zabezpieczony. Kosz przyszedł w stanie nienaruszonym.

18.7.2021

Polecam. Szkoda że tak późno kupiony kosz. Zapachy się nie wydzielają, ja osobiście opróżnianie kosz raz na tydzień. Naprawdę warto

21.2.2019

Faktycznie nie śmierdzi:) ale do worka nie mieści się tyle pieluch co w opisie. Mieści się około 100 pieluszek w rozm. 1.

28.10.2021

Kosz jak kosz. Najważniejsze żeby zużyte pieluszki nie pozostawiały swojego odoru w mieszkaniu, a ten kosz to zapewnia.

29.11.2018

Rewelacyjna rzecz dla rodziców maluszków. Nie wydostają się żadne zapachy, wkład starcza na ok miesiąc przy noworodku.

24.9.2019

Niewyobrażonym sobie zamiany pieluch bez tego kosza! Łatwy w obsłudze, żądne zapachy nie wydobywają się.

4.11.2021

Kosz spełnia swoją funkcje w 100%. Wygodny w użyciu i nie przepuszcza żadnych „zapachów”

25.5.2022

Super rozwiązanie przy maluchu, polecam każdemu. Żaden zapach się nie wydostaje.

10.2.2021

Kosz sprawdza się bardzo dobrze, nie przepuszcza żadnych zapachów. Polecam.

10.5.2021

Spodziewałam się że kosz będzie mniejszy, sprostał mojemu oczekiwaniu :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności