logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Angelcare Pojemnik Kosz Zużyte Pieluchy 5 Wkładów. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Angelcare Pojemnik Kosz Zużyte Pieluchy 5 Wkładów.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Angelcare Pojemnik Kosz Zużyte Pieluchy 5 Wkładów liczba opinii klientów wynosi 39, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 39, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.5.2019

Świetna sprawa. Żaden zapach się nie wydostaje. Pojemniek prosty w obsłudze (osobiście do zamykania worka używam opoasek zaciskowych, nie musze wiązać ) Jeden wkład wystarczy na ok 3 tygodnie (pampersy rozmiar 3). Polecam :)

19.6.2020

Nie wiem jak wychowałam pierwsze dziecko bez tego! Niby to tylko śmietnik na obfajdane pieluchy, ale ludzie! To trzeba mieć! Warte każdych pieniędzy! Żaden smrodek się nie przedostanie! I naprawdę mieści się dużo pieluch

14.10.2018

Po 3 tygodniowym użytkowaniu muszę przyznać, że pojemnik spełnia swoje zadanie. Zero zapachów ! Wkłady bardzo wydajne, pierwsza wymiana wkładu po 3 tygodniach.Serdecznie polecam.

27.9.2019

Fantastyczne ułatwienie codziennej pielęgnacji dziecka, kosz wygląda dokładnie jak na zdjęciu, dołączona instrukcja montażu poszczególnych elementów , Polecam.

18.7.2021

Polecam. Szkoda że tak późno kupiony kosz. Zapachy się nie wydzielają, ja osobiście opróżnianie kosz raz na tydzień. Naprawdę warto

21.2.2019

Faktycznie nie śmierdzi:) ale do worka nie mieści się tyle pieluch co w opisie. Mieści się około 100 pieluszek w rozm. 1.

29.11.2018

Rewelacyjna rzecz dla rodziców maluszków. Nie wydostają się żadne zapachy, wkład starcza na ok miesiąc przy noworodku.

24.9.2019

Niewyobrażonym sobie zamiany pieluch bez tego kosza! Łatwy w obsłudze, żądne zapachy nie wydobywają się.

10.2.2021

Kosz sprawdza się bardzo dobrze, nie przepuszcza żadnych zapachów. Polecam.

10.5.2021

Spodziewałam się że kosz będzie mniejszy, sprostał mojemu oczekiwaniu :)
Warunki usługiPolityka prywatności