logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie AntLion Audio ModMic Wireless (GDL0700). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu AntLion Audio ModMic Wireless (GDL0700).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu AntLion Audio ModMic Wireless (GDL0700) liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.11.2020

Świetna jakość dźwięku oraz wygoda użytkowania to dla mnie najważniejsze zalety tego mikrofonu. Mikrofon porównałem do tego w Hyperx Cloud Alpha - ModMic Wireless wypada o wiele lepiej. Tak jak powinien zresztą - za cenę tego mikrofonu można by było kupić ze dwa przyzwoite budżetowe headsety. Niestety, nie współpracuje z konsolami Xbox One (i zakładam że z Series S/X też nie). Dziwna jest też metoda wyłączania mikrofonu - należy przytrzymać przycisk przez dwie sekundy. I trzeba być przy tym bardzo dokładnym - zbiór krótkie przytrzymanie spowoduje jedynie wyciszenie, zbyt długie zaś - reset. Automatyczne wyłączenie po długiej bezczynności niby jest, lecz nie można na nim polegać - szczególnie w trakcie ładowania bez używania mikrofonu,co go pobudza, lecz pozbawia chęci samoistnego wyłączenia po zakończeniu ładowania. To ostatnie ma dla mnie znaczenie, gdyż przez to ładowanie mikrofonu przy pomocy PS4 w trakcie czuwania (kiedy to można ustawić czasową aktywację portów USB do ładowania właśnie) jest raczej uciążliwe.Ogólnie jednak to polecam.
jeszcze

16.11.2020

Modmic rewelacja. Świetna jakość dźwięku i wykonania.

26.2.2021

Jest ok, ale ***** za ta kasę nie urywa

26.2.2021

Produkt bardzo zadawalający

28.3.2022

Dobra jakość urządzenia

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności