logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Razer Seirēn (RZ05-01270100-R3M1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Razer Seirēn (RZ05-01270100-R3M1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Razer Seirēn (RZ05-01270100-R3M1) liczba opinii klientów wynosi 89, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 84, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.3.2016

Bardzo dobry mikrofon, świetna jakość wykonania, ale xo najważniejsze świetna jakość rejestrowanego dzwięku. Używam do nagrywania na YT, co prawda dopiero zaczynam i mogłem zainwestować w coś tańszego, ale jak już biorę się za coś poważnie i kupuję komputer za ponad 10 tysięcy + 2 monitory, statyw, lampy, greenscreen i resztę peryferii za kolejne prawie 5k to nie będę się cackał i biorę mikrofon także z górnej półki. Pozdrawiam serdecznie, kondolencje i kwiaty dla mojego portfela możecie wysyłać pod adres... ;

1.8.2017

Krotko: mikrofon świetny technicznie itp :) ale 2 minusy:1. Cena, jak na wypłaty nasze polskie w złotówkach to trochę za dużo,2. Wykończenie produktów klasy premium ma być na poziomie premium, a w tym przypadku jakość pokręteł i przycisków na średnim poziomie, dodatkowo "podkładka" na stopce mikrofonu utrzymuje się na poziomie niskim! :/

23.3.2017

Mikrofon bardzo dobrze się sprawuje. Mój głos jest wręcz identyczny do tego z realistycznego świata. Osoba do której wysłałem próbkę dźwięku powiedziała, że jakość jest przerażająca ale w tym dobrym znaczeniu. Mikrofon ma bardzo fajny design. Jest łatwy w obsłudze.

4.7.2016

Mam zaufanie do Razer więc kupiłem ten mikrofon a nie inny! A teraz o mikrofonie! Sprzęt jest mega, ładnie wygląda, z tyłu jest zainstalowany wyświetlacz informujący o bieżących ustawieniach oraz poziomie głośności, wiele programów, możliwość zaistalowania koszyka!

14.7.2015

Świetny mikrofon. Świetna jakość, ciężki i stabilny. Miałem wcześniej Blue Yeti oraz Samona C01U i muszę przyznać, że ten jest od nich o zdecydowanie lepszy. Jedynie do czego się mogę doczepić to cena. Powinien być tańszy o 200 zł i było by naprawdę przyzwoicie.

17.2.2021

świetny mikrofon, jakość bardzo dobra i nic nie szumi, trzeba go sobie trochę podgłośnić i dodać Gain żeby w pełni wykorzystać lub siedzieć blisko, dodałam do niego pop filtr więc jest już idealnie, słychać mnie bardzo dobrze (według opinii) przez discord

12.11.2020

Produkt wręcz niezbędny do życia przy obecnych lockdown'ach i obostrzeniach. Jakość rozmów na wysokim poziomie daje chociaż wrażenie rozmowy z kimś twarzą w twarz (tak mówią moi rozmówcy). Polecam każdemu kto pracuje zdalnie.

12.2.2017

Mikrofon sprawuje się idealnie, a nawet zbyt dobrze, gdyż jest tak czuły, że wyłapuje szumy z moich wentylatorów z PC. Do jakości dźwięku nie mam zastrzeżeń. Narazie jest to mój najlepszy mikrofon jaki miałem w życiu :)

30.3.2021

porządny mikrofon za racjonalne pieniądze. ładnie wygląda i dobrze zbiera dźwięk. Na nagraniach nie ma szumów i jakość jest dobra. Wykonanie na wysokim poziomie i dołączany statyw jak najbardziej na plus.

18.3.2018

Jakość wykonania i dźwięk jest praktycznie idealnie. Cena mogłaby być niższa.Mój egzemplarz przestał działać od tak, coś było z wejściem MiniUSB. Niestety, na reklamację dostałem zwrot kasy.

30.12.2020

bardzo potrzebny produkt na dzisiejsze warunki jakie zapewnia nam umiłowany rząd. Nauka online dla dzieci, praca zdalna dla mnie, do wszystkiego się przydaje. Działa bardzo dobrze.

21.2.2022

Chwilę mi zajęło nim go ustawiłem w odpowiedniej odległości od twarzy, bo było mnie słabiej słychać. Teraz już po problemie, a jakość nagrywania jest naprawdę bardzo fajna

11.2.2021

Kupiony do streamowania, całkiem dobrze wszystko słychać, bez szumów (po dodaniu kilku filtrów). Jestem zadowolony, a co ważniejsze Ci, którzy mnie słuchają również.

30.11.2020

Sporo używam, gadam z kolegami w grach online, sprawdza się do e-lekcji. Chyba najlepsza jakośc mikrofonu w klasie, lepszy nawet od tego co ma połowa nauczycieli.

18.2.2021

przyzwoicie mnie słychać, czysto bez szumów co jest najważniejsze, w trudnych warunkach domowych warto pobawić się filtrami w odpowiednich programach

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności