logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Trust Primo Desk (21674). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Trust Primo Desk (21674).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Trust Primo Desk (21674) liczba opinii klientów wynosi 90, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 63, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.7.2020

Co tu dużo pisać o mikrofonie z plastiku za 30zł? Ciekawy system składania go i możliwości obracania nim - z jednej strony szkoda, że nie ma "gęsiej szyi", a z drugiej strony to może i lepiej, bo kabelki by za szybko popękały. Na minus - filigranowy kabelek który niestety może właśnie pęknąć (średnica 2mm - tyle co wykałaczka, gdzie standardowo słuchawki/mysz/klawiatura mają od 3 do 4, co jest wielką różnicą) bo jest zbyt giętki. Podstawka nie ma wypełnienia, to dosłownie skorupka i trzeba ją czymś dociążyć albo zalać klejem z pistoletu, żeby miała jakąkolwiek stabilność. Poza tym - wszystko git. DODATKOWO w zestawie znajduje się drugi uchwyt na mikrofon który można gdzieś przykleić (jeżeli nie chcemy mieć go na biurku)i przejściówka 3.5mm z wejściem na mikrofon i słuchawki (gdyby ktoś miał jak ja w laptopie jedno gniazdo).
jeszcze

6.4.2020

Produkt jest bardzo prosty, plastkowa podstawa, i plastikowy pałąk w którym jest umieszczony mikrofon , i kabel długości 180cm. Nie jest to ani szczyt formy i wykonania, ale swoje zadanie wykonuje. Bardzo dobrze zbiera dzwięk, jednak musiałme dokonac kilku korekt ustawień w systemie aby było tak jak chcę. Cena skromna, jakoś wykonania w miarę, jakość dzwięku bez zastrzeżeń - nic w tej cenie nie znajdziemy lepszego.

24.7.2019

mikrofon mam miesiąc i działa świetnie nie ma szumów czy echa i stojak jest stabilny i mały. i do tego można powkórzać kolegów bo kiedy się zacznie mówić przy mikrofonie dźwięk się zniekształca ale to trzeba mieć buzie tak blisko mikrofonu że aż go trzeba dotykać . polecam każdemu bo fajny i tani.

1.11.2020

1. Dźwięk ok Wady: 1. słaby kabel. Mam wrażenie, że urwie się wcześniej czy później. 2. krótki pałąk - uchwyt jeśli ktoś ma powyżej 180 cm, to musi się schylać do mikrofonu, albo podnosić do ust podczas mówienia. Ogólnie za tę cenę ok.

18.2.2021

Posiadam go 6 lat nie ma rewelacyjnego studyjnego dźwięku ale jest naprawdę dobrej jakości. Ani razu mnie nie zawiódł. Czasem był problem z głośnością. O wiele lepiej brzmi niż mikrofon wbudowany w laptopie.

2.2.2021

Mikrofon Trust Primo 21674 spełnia swoje zadanie. Po awarii mikrofonu w laptopie potrzebowałem czegoś żeby można był komunikować się podczas zajęć zdalnych. Spełnia doskonale swoje zadanie. Polecam

27.1.2021

Mikrofon naprawdę dobrej jakości, łapie czysto i nie "przekłamuje" dźwięku, wygodny montaż i solidnie się trzyma. Naprawdę polecam, zwłaszcza za tę cenę.

4.5.2021

Łatwy w podłączeniu i użyciu, jednak trzeba wejść w ustawienia urządzeń nagrywania, i tam wszystko ustawić żeby działał prawidłowo.

15.12.2020

Bardzo fajny mikrofon . Dobrze stoi na biurku i ma płynną regulację ustawienia kąta . Dobrze i z daleka wyłapuje głos . Polecam !!

25.6.2018

polecam na początek jest bardzo dobry miałe pierwsze problemy żeby działał trzeba troche w ustawieniach pokopać polecam

6.3.2021

Do pracy typu zdalne lekcje lepszego mikrofonu nie potrzeba. Tani w zakupie więc nie ma co oczekiwać "fajerwerków".

20.6.2020

czysta barwa głosu, tonacja elegancka, przyjemny i wygodny w użyciu, za taką cenę elegancki sprzęt ;) polecam.

5.5.2021

Do laptopa sie nadaja. Zajmują niewiele miejsca na biurku. W tej cenie naprawde moge polecić zakup.

29.6.2021

Cena adekwatna do jakości. Działa bdb, do Skype idealnie się nadaje. Stosunek cena jakość ideolo.

8.12.2020

W porządku, na nauczanie zdalne jak najbardziej dobry za taką cenę i jakość :) polecam!!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności