logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Radium 100 (NGM1407). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Radium 100 (NGM1407).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Radium 100 (NGM1407) liczba opinii klientów wynosi 80, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.5.2020

Jest okej, gram w cs go do tego się nadaje. Produkt wyceniam na 5r gwiazdek ponieważ jest w dobrej cenie, a poza tym prawdopodobnie się znajdzie jakiś lepszy model w tej cenie ale trzeba by się długo naszukać, i ten est dobry i agresywny [kolor agresywny i kształt] koniec i kropka.

15.11.2020

Super sprzęt, działa bez zarzutu, nie ma szumów. Nie wiem czy to zawsze tak jest ale u mnie po podłączeniu mikrofonu nie działały słuchawki podłączone do komputera. Musiałam podłączyć je do mikrofonu i wtedy wszystko działało bez zarzutu. Gorąco polecam.

18.11.2020

Mikrofon z końcówką usb - bezproblemowo wykryty w laptopie Legion (uprzednio miałem kłopoty z mikrofonami z końcówką jack 3.5mm ponieważ laptop ma tylko combojack). Krótko używałem ale jestem zadowolony.

Nagrywam na yt ti szukałem fajnie wyglądającego mikrofonu z podświetleniem. Bardzo pasuje do mojego sprzętu Genesis. Jakość nagrywania mnie zadowala. Spoko że jest na kablu usb i ma stabilny stojak.

21.8.2020

Byłem w sklepie i wybrałem ten mikrofon z tych na statywie. Bez problemów łapie głos jak mówię w czasie gry. Szyjkę można łatwo ustawić. Obudowa porządnie wykonana.

11.11.2020

Bardzo przydatny w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza kiedy trzeba przenosić laptopa. Dobra jakość odbieranego dźwięku, sprawdza się zamiast mikrofonu wbudowanego.

12.8.2020

Jestem zadowolony, bo chciałem mieć mikrofon na statywie, a nie był drogi. Mikrofon łatwo chwyta głos bardzo wyraźnie. Ok, bo ma wtyk usb. Nowocześnie wygląda.

15.12.2020

Szukałem naprawdę sporo czasu wydałem kupę kasy na gówna jakieś a tu proszę sprzęt naprawdę super jestem nauczycielem - BARDZO POLECAM

22.4.2020

Dobry tani mikrofon. Nadaje się do chatu. Polecam wszystkim którzy nie są YTberami tylko potrzebują mikrofonu do normalnego użytkowania.

13.7.2022

Nie wiem po co to kupiłem. Działa świetnie, żeby nie było, ale chyba nie potrzebowałem. Ładnie świeci i dobrze wygląda. To tyle

2.2.2021

Jestem w miarę zadowolony, jedyne co mi przeszkadza to uznanie go przez komputer jako głośnik, a nie mikrofon, nieraz irytuje.

28.3.2022

Jakoś produkty adekwatna co do ceny, szału nie ma ale też zawiedzony zakupem nie byłem. Polecam jako budżetową alternatywę.

23.6.2020

bardzo dobry mikrofon ale na początku nie rozumiałem jak go włączyć ale potem zauważyłem wejście jack bardzo polecam

29.10.2020

Mikrofon kupiony z potrzeby chwili. Działa bez zarzutu, za tę cenę nie ma się do czego przyczepić.

6.2.2021

Mikrofon dobrze zbiera dźwięk, nikt na wideokonferencji się nie skarży, że mnie źle słychać.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności