logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus 2w1 2-Port Car Charger Czarna. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus 2w1 2-Port Car Charger Czarna.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus 2w1 2-Port Car Charger Czarna liczba opinii klientów wynosi 432, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 424, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.5.2021

Jakość na wydokim poziomie. Już po wyjęciu ładowarki z pudełka widać że jest wykonana z dobrych materiałów. W czasie pracy rant ładosarki świecj na biało co na pewno pidczas jazdy w nocy jest dużym ułatwieniem w jej znalezieniu. W Twingo I idealnie pasuje fo gniazda zapalniczki gdzie tańsze marki o dziwnych długich obufowach czasami nie stykały. Kabel także wysokiej jakości. Polecam.

26.3.2020

Ładowarka nie zadziałała po podłączeniu jej do gniazda- gniazdo zapalniczki jest sprawne.Po zgłoszeniu reklamacji otrzymałam informację, że ładowarka nie jest kompatybilna z gniazdem zapalniczki auta marki Seat, jak również Skoda,Volkswagen).Poza tym, że u mnie akurat nie działa, to produkt jest godny z opisem oraz ma zachowany stosunek ceny do jakości.

25.8.2019

Produkt dobry, ale po jakimś czasie zaczyna przerywać.Po kilku miesiącach testowania, nieraz po kilku godzinach jazdy się orientowałem że ładowarka nie ładuje choć jest podłączona do gniazda.W takiej sytuacji trzeba wyciągnąć wtyczkę i jeszcze raz ją wsadzić (na uprzednio podłączonym telefonie)

6.7.2020

Ładowarka sprawuje się dobrze. Nie mam doświadczenia z podobnym sprzętem, więc nie jestem w stanie porównać do innych.Telefon został podładowany, mimo włączonej nawigacji. Jestem zadowolony.Na plus na pewno jakość wykonania - ładowarka sprawia wrażenie solidnego sprzętu.

21.7.2019

realna konkurencja dla oryginalnej ładowarki supercharge do Huawei. Ważne : podczas podłączenia dwóch urządzeń łąduje zwykłym prądem w/g specyfikacji. Mała, ,kompaktowa, trzeba mocniej docisnąć w gnieździe zapalniczki aby ładowała.Ogólnie: polecam !

10.6.2019

No nie spodziewałem się takiej jakości po czymś tak trywialnym jak ładowarka. Kabel też robi wrażenie - szczególnie grubość, bo w samochodzie to wiecie jak jest - temperatury i ciężkie traktowanie. Kupuję kolejną do drugiego wozu.

8.9.2019

Produkt sprawdza się ładuje szybko jest ok.Parametry zgodne z opisem i przynajmniej ładuje a nie to co najtańsze badziewiaki podłączasz ładowarke i stoi w mjejscu i do tego rozwalasz baterię.Polecam produkt na 100%

1.7.2019

nie działa z gniazdem zapalniczki w fabii II (inne ładowarki działają), w innych autach Mondeo, Fokus, Golf, kia sportage, turneo działa poprawnie być może jest to problem wielkości styków bocznych.

1.9.2019

Ładuje dość szybko jak na zwykłe 5V, ale nieprodukowana już ładowarka BlitzWolf BW-C3 ładowała szybciej pomimo takiej samej mocy podawanej przez producenta. Podświetlany pierścień jest spoko.

17.7.2020

Wizualnie sprawia dobre wrażenie, podświetlenie led miłe dla oka. Producent dołącza nylonowy kabel USB-C. Nie wspiera Super Charge od Huawei, ale to wiadomo ze specyfikacji.

18.1.2021

Bardzo dobrej jakości ładowarka do zasilania laptopów, tabletów i Smartfonów różnej mocy i różnych producentów. Spełnia w 100 % moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam.

24.5.2021

Mała, zgrabna ładowarka. Do Mazdy6 GJ jak znalazł - siedzi w gnieździe i wreszcie nie zawala całej wnęki, tak, że można tam również umieścić np. piloty do bram.

24.7.2020

Bardzo dobrze ładuje, kabel w zestawie odpowiedniej długości, więc śmiało można wyjechać w trasę z włączonymi google maps bez obawy, że telefon się rozładuje.

25.5.2020

ładowarka samochodowa i osobny kabel baseus wysokiej jakości. w odróżnieniu od tych ze stacji paliw nie rozprasza fal radiowych. bardzo szybko ładuje

11.5.2020

Ładuje .Kabel jak i ładowarka bardzo dobrze wykonana .Pasuje idealnie do zapalniczki a4 b7.Delikatne światełko ładowania nie rozprasza podczas jazdy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności