logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ROCK B300 Czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ROCK B300 Czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ROCK B300 Czarny liczba opinii klientów wynosi 863, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 660, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 81, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 119, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.11.2019

Rock B300 jest estetyczny i mały, nie zajmuje dużo miejsca, nie rzuca się w oczy i doskonale spełnia swoje funkcje. Bardzo dobra jakość wykonania (tworzywo ABS), wszystko ładnie spasowane bez szpar, szczelin, szczelinek. Pokrętło wielofunkcyjne osadzone stabilnie, nie huśta się, nie ma wrażenia, obawy, że zaraz się wyłamie. Po włożeniu do gniazda zapalniczki B300 nie rusza się, jest bardzo stabilny i doskonale dopasowany. Jakość dzwięku dobra, nawet bardzo dobra - żadnych szumów podczas odtwarzania muzyki zarówno z telefonu jak i z USB. Mam jednak wrażenie, że lepszą jakość odtwarzanego dźwięku osiąga się kiedy głośność w telefonie i B300 ustawiona jest na wartość maksymalną,a regulacji dokonujemy potencjometrem radia, już ktoś o tym wcześniej pisał. Moim zdaniem słuchanie muzyki z telefonu jest dużo bardziej funkcjonalne, można zmienić utwór, playlistę, wykonawcę, folder, wszystko można zmienić:)) natomiast podczas gdy słuchamy z pendriva możemy tylko przerzucać utwory do przodu lub do tyłu, nie mamy żadnego podglądu.
jeszcze

13.6.2020

Lepiej gra i działa od popularnego produktu Xiaomi. Jak gra? Zdecydowanie czyściej i bardziej sterylnie/szczegółowo w połączeniu z moim muzycznie grającym radiem (w tańszym sterylniejszym radiu, może być efekt odwrotny).W xiaomi o wiele bardziej zakłócało radio z otoczenia, tutaj nawet (jak go wyłączyć) słychać mowę z radia z tej częstotliwości, ale w muzykę nie przechodzi (zakładam, że to kwestia silniejszego nadajnika w tym transmiterze). Można przełączać podczas jazdy częstotliwość jakby co, ale u mnie slabo to działa, bo wyświetlacz jest zbyt niewyraźny bo spory kąt (ponownie: u kogoś innego będzie działać ok). Może też się przydać next/prev utwór (sterowanie telefonem)oraz zestaw głośnomówiący (działa nieco mizernie, ale działa)Coś jeszcze? Nie potrzeba aplikacji by tym sterować, podłączasz i działa to na tyle dobrze, że jak jadę do pracy to tego używam, a xiaomi chciało mi się ustawiać tylko na dłuższe trasy.CIekawostka: gadało po angielsku a nagle gada po.... chińsku? Podejrzane :P
jeszcze

28.2.2020

Urządzenie zapewnia akceptowalną jakość dźwięku, wystający przycisk pozwala na wygodną obsługę bez patrzenia na urządzenie.Umiejscowienie gniazda usb powoduje że pen drive zasłania przycisk - ja to rozwiązałem przez stosowanie bardzo małego pendrive.Urządzenie bezproblemowo działa z telefonami z systemem android.Gniazdo średniej jakości czasami się rozłącza i trzeba poruszać urządzeniem.Jeśli urządzenie jest podpięte do zasilania, ale słuchamy innej stacji radiowej (np. zapauzowaliśmy muzykę i przełączyliśmy na wiadomości) powoduje szumy, trzeba odpiąć urządzenie od zasilania.Transmiter wpięty w gniazdo dość mocno się nagrzewa - gdy nie słucham z niego muzyki to go wyciągam.Generalnie jestem zadowolony z zakupu,dobra alternatywa jeśli nie posiada się w aucie radia z gniazdem usb. Trzeba jadnak wyciągać urządzenie z gniazda zasilającego jeśli się z niego nie korzysta i spędzić trochę czasu na znalezienie wolnej częstotliwości, tak by nie było zakłócen.
jeszcze

31.8.2020

Produkt pozytywnie mnie zaskoczył jednakże ma jeden minus - przy wysokiej temperaturze (ok. 35-40 stopni na samym transmiterze) potrafi po prostu rozłączyć komunikację z telefonem. Na wielki plus wbudowany woltomierz - gdy spada napięcie poniżej 12 pokazuje się np. 11.8 i mruga ;)Jakość dźwięku jest OK - wiadomo, to tylko transmiter i nie jest to marzenie audiofila. Przede wszystkim na ogromny minus ta sama linia zasilania transmitera FM co gniazd USB - mogą wystąpić zakłócenia.Ładowanie USB jest OK, podtrzymuje telefon z nawigacją przy maksymalnej jasności, przy średniej potrafi nawet doładować.Funkcjonalność względem transmitera MI również na ogromny plus - można odbierać połączenia,można rozmawiać, można przełączać piosenki (pokrętło).Wyświetlacz w nocy nie przeszkadza, może to przez umieszenie gniazda zapalniczki w mało zwracającym uwagę miejscu. Za tą cenę - POLECAM!
jeszcze

18.3.2019

Zalety:- działa ładowanie- transmituje sygnał do radia, pokazuje napięcie i stan akumulatora- można podłączyć pendrive z MP3, rozwiązuje to problem mojego samochodowego odtwarzacza, który na wejściu USB ucina utwory w połowie i skacze do następnego- pokrętło działa z aplikacjami z telefonu, jak np. youtubeWady- czasami nie łączy się z telefonem za pierwszym razem- transmiter działa na sporym poziomie szumów, bez ustawienia głośności w telefonie na 100% i tak samo w transmiterze nie ma sensu inaczej używać, w chwilach ciszy słychać trochę szumy- rozmawianie w trybie głośnomówiącym za pierwszym razem podczas stania w korku nie wypadło najlepiej - musiałem prawie krzyczeć, aby mnie rozmówca słyszał,więc... nie będę próbował ponownie chyba, no cóż, nie do rozmów kupiłem to urządzenie, ale do transmisji dźwięku i w tym się sprawdza
jeszcze

10.2.2021

Po kilku użyciach jestem bardzo zadowolony. Produkt jest solidnie wykonany i sprawia dobre pierwsze wrażenie. Mam niewielkie porównanie z tego typu sprzętem, ale działa to i gra bardzo sprawnie. Nie zauważyłem jakieś różnicy pomiędzy mp3 z pendrive'a. Łączy się szybko i jak dotąd nie zerwało połączenia bez powodu. Używałem tylko do muzyki i jako ładowarkę, bo po to kupiłem to urządzenie - nie sprawdzałem jakości rozmów. Prosty i tani Xiaomi Redmi 7a ładował się, nawigował i streamował radio bez problemów (chyba tylko raz zabrakło ram'u ale to już problem telefonu i ustawień aplikacji). Przeszukałem wcześniej testy w necie, i były bardzo pozytywne, nawet bardziej zachęcające od konkurencyjnego modelu Xiaomi.Polecam
jeszcze

2.12.2020

Pamięta ostatni odtwarzany katalog/utwór i startuje go od początku. Niestety nie pamięta momentu przerwania w trakcie utworu. Jakość dźwięku jest akceptowalna dla kogoś kto jest w stanie tolerować znacząco słabe niskie tony. Szybko i łatwo paruje się z telefonem. Jakość rozmowy telefonicznej dobra. W miarę szybko ładuje telefon. Niezwykle wkurzające jest jego rozłączanie się w gnieździe zapalniczki. Nie wiem na dobrą sprawę dlaczego, ale wygląda na to, że ma bardzo "wrażliwe" na nacisk styki. Wystarczy mocniej złapać za pokrętło do przełączania utworów, przechylić transmiter w gnieździe i na nowo się uruchamia. Być może to gniazdo jest dla niego dosyć luźne, ale powinien być na to odporny.To wada.
jeszcze

21.4.2019

Jakością odtwarzanego dźwięku jestem zaskoczony na plus. Trochę zakłóceń się zdarza, ale nic nadzwyczajnego w porównaniu do słuchania zwykłego radia. Gorzej czasami bywa po stronie rozmówcy, kiedy używany jest tryb głośnomówiący - poza łapaniem czasem trzasków, mikrofonu nie da się wycelować i głośność mogłaby być większa.Nie dotarłem do limitu utworów na pendrivie - w kilku co prawda folderach, ale nie trzeba nic nazywać lub dzielić zgodnie z konwencją. Niestety minus jest taki, że urządzenie odtwarza wszystkie po kolei, zgodnie z chronologią zapisania na nośniku. Nie ma jak przeskoczyć do wybranego folderu.Ładowanie jest ok - nie powoduje również jakiegoś nagrzania.

23.7.2019

Bardzo fajnie i solidnie wykonane urządzenia. Nie jest to tania tandeta. Działa również rewelacyjnie. Niektórzy piszą o szumach. Jeśli znajdzie się czystą częstotliwość tzn. taką na której nie ma, ani w jej pobliżu odbioru fal jakiejś stacji radiowej nic wtedy nie szumi. Nawet jak nic nie transmitujemy nie ma żadnych szumów. Niestety jak jedziemy w trasę jest duże prawdopodobieństwo, że na ustawionym przez nas zakresie trafi się jakaś stacja radiowa i wtedy między utworami może być szum. Ale jak coś gra szumów nie ma. Według mojej oceny w porównaniu z tymi transmiterami, które oglądałem ten jest rewelacyjny. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

9.5.2021

Generalnie produkt jest ok.Nie wiem, od czego to zależy, ale szumy czasem bywają słabsze, a czasem - mocniejsze. Tym niemniej słychać je niemalże tylko w przerwach między utworami, gdy gra muzyka, to jest git.W momencie włączania silnika nieraz zrywa się połączenie bluetooth i transmiter trzeba wyjąć i ponownie wsadzić.W roli zestawu głośnomówiącego sprawę za się średnio - o ile rozmówcę dobrze słychać z głośników, to on nas słyszy średnio, trzeba baaardzo głośno mówić, by być dobrze słyszanym.Co najważniejsze... Jakość dźwięku jest całkiem w porządku.Taki sprzęt w tej cenie naprawdę daje radę.

6.11.2019

Jestem naprawdę pod wrażeniem! Szumy występują ale tylko gdy w danej częstotliwości pojawia się jakaś stacja. Na trasie może być problematyczne (jeszcze nie testowałem w trasie) ale w mieście wystarczy znaleźć jakąś pustą i cieszyć się muzyką! Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jakość dźwięku. Super szybko i automatycznie łączy się z telefonem po włączeniu silnika. Ciekawe jest również, że po przekręceniu kluczyka na wyświetlaczu transmitera pokazuje się aktualne napięcie na akumulatorze - kompletnie nie wiedziałem o tej funkcji.

30.4.2020

Jakość dźwięku zaskakująco dobra, bez różnicy czy odtwarzany z bt czy z pamięci masowej. Rozmowy tel tez są na wysokim poziomie jak na tego typu urzadzenia dźwięk jest czysty i bez zaleceń jedynie osoba, z którą rozmawiamy moze narzekać, że ciszej nas słychać, problem jest mniej dokuczliwy, gdy transmiter jest w bliższej odległości od rozmówcy. Mimo tego, że rozmówca ciszej nas słyszy warto wspomnieć, że duzym Plusem jest to, że nie słyszy on zadnych szumów, czy trzaskow z otoczenia. Polecam

27.10.2020

Zastanawiałem się przed zakupem czy w ogóle warto kupić transmiter. Stwierdziłem, że to jedyna alternatywa aby nie wymieniać fabrycznego radia w Oplu, bez którego nie będzie np. nawigacji. I tu miłe zaskoczenie. Całkiem niezły dźwięk. Jakość do zniesienia. Jest niewielki szum przy większej głośności jednak różnie z różnymi smartfonami to wygląda. Dużo zależy od głośności dźwięku przez bluetooth. Ogólnie polecam. Jedyny minusik to wbudowany mikrofon do rozmów. Trzeba trochę głos podnieść.

14.1.2020

Bardzo zgrabny, solidnie wykonany transmiter pozwalający w prosty sposób wzbogacić starsze odbiorniki radiowe w samochodach o dodatkowe funkcje - np.<br>- odtwarzanie muzyki z mobilnych urządzeń przez bluetooth,<br>- odtwarzanie muzyki z pendrive<br>- zestaw głośnomówiący (wbudowany mikrofon).<br>Jestem zadowolony z zakupionego transmitera. Kupując ten model zyskałem porządną ładowarkę dla dwóch urządzeń oraz wzbogaciłem leciwe radio w nowe funkcje.

3.11.2019

Sprawdzałem na 108.00 FM; Bluetooth + smartfon; podłączyłem kamerę do ładowania. Tłumaczenie instrukcji jako bonus. Ustawia się to to błyskawicznie, łączy jeszcze szybciej. Odpalicie silnik, odpalicie BT na fonie, radio + muzykę z fona i wio - 10 sekund max. Szumy są minimalne, całkowicie do zignorowania w czasie jazdy (dźwięki pojazdu). Jeśli nie chcesz pakować nie wiadomo ile w radio z bajerami, auxami, czytnikami... o to Twoja nieinwazyjna odpowiedź.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności