logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie BASEUS Ładowarka Samochodowa 2x USB QC 3.0 4.8A. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu BASEUS Ładowarka Samochodowa 2x USB QC 3.0 4.8A.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu BASEUS Ładowarka Samochodowa 2x USB QC 3.0 4.8A liczba opinii klientów wynosi 389, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 385, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.3.2022

3000 mA / h ładuje bez problemu, na jednym wejściu. Jeżeli mamy podłączone 2 wejścia prędkość spada do 1500 mA / h na każde wejście. Jeżeli chodzi o voltomierz akumulatora nie spodziewałem się że będzie tak dokladny... Przekłamania na poziomie 0.17V i to zawsze w dół, ( czyli w akumulatorze jest troszkę więcej prądu niż pokazuje voltomierz.) co jest na plus.Polecam w 100%.W tej cenie nie znajdziecie ładowarki która na 2 gniazdach daje 3000 mA /h i w dodatku ma dokładny voltomierz. Za taką ładowarkę trzeba dać dwa razy tyle.

13.3.2022

Działa. Dość poważną wadą jest to, że jeśli zostanie podłączone/odłączone drugie urządzenie, ładowarka na moment odcina zasilanie na OBU portach. W przypadku wrażliwszych urządzeń (np. kamerka samochodowa bez własnej baterii) spowoduje to jej wyłączenie. Druga wada - prawdopodobnie powiązana - jeśli podłączone są urządzenia ładowane w różny sposób (np. jedno QuickCharge/TurboPower i drugie "zwykłe" USB), to na *obu* portach będzie zastosowana ta bardziej prymitywna metoda, nie ma tu rozłączności.

1.3.2022

Bardzo dobra ładowarka. Nareszcie mój indukcyjny holder ładuje telefon jak należy - szybko :) Niektóre osoby narzekają, że po ściągnięciu folii ochronnej z ładowarki pozostaje na niej klej - wystarczy lekko rozgrzać folie np. suszarka, a klej zostanie na folii. Nie należy ściągać folii ochronnej z zimnej ładowarki bo klej zostanie.+ szybkie lądowanie+ mały rozmiar+ możliwość ładowania 2 urządzeń jednocześnie+ wyświetlacz informujący o napięciu - brak

23.8.2021

Ładowarka godna polecenia! Same plusy: niewiele wystaje z gniazda, duży prąd, obsługuje szybkie, wielonapięciowe ładowanie QC (rozpoznawane jako "Turbo charge" na telefonach Motorola), nie generuje zakłóceń radiowych w samochodzie- nawet przy odbiorze DAB+ Doskonale się sprawdza jako podręczny tester napięcia w instalacji samochodu, przy czym ten pomiar napięcia jest naprawdę dokładny- zrobiłem porównanie z profesjonalnym miernikiem dla różnych napięć.

23.12.2021

Zgodne z opisem. Po podłączeniu na 12v tabletu z navi i smartfona, urządzenia pracują i się doładowują. Ładowarka pokazuje napięcia zasilania i ładowania, prąd pobierany przez urządzenia. Co najważniejsze, nie grzeje się. Co będzie na zasilaniu 24v ? Raczej powinno być dobrze, bo ładowarki jakich używałem, albo pracowały poprawnie bez względu na napięcie zasilania, albo poszły z dymem.

25.11.2020

Porządny produkt z Chin :) ładny , wydajny prądowo (sprawdzałem na 2 tel jednocześnie), wspiera QC3.0, wyświetla na zmianę napięcie i prąd.Jedyny minus jaki odkryłem , podłączeniu 2 odbiornika ładowarka jakby robi reset na chwilę rozłączając napięcie w obu gniazdach. W przypadku podpiętego rejestratora jazdy powoduje to jego wyłączenie :(

17.9.2021

Świetna ładowarka, faktycznie utrzymuje szybkie ładowanie przy dwóch podłączonych urządzeniach. Bez problemu działa na Apple. Nie wyskakuje z gniazda zapalniczki przy jeździe po nierównej nawierzchni, co zdarzało się przy ładowarkach konkurencji. Używam zwykłego kabla z Ikei na C i działa bez zarzutu. Polecam serdecznie!

19.9.2021

Dobrze wykonana ładowarka. Szybkie ładowanie działa i to najważniejsze. Ładuje bezproblemowo podczas używania aplikacji zużywających dużo energii,gdzie wcześniejsza ładowarka nie dawała już rady nadążyć z uzupełnianiem. Sprawdzana tylko z telefonami ,do nich nadaje się bardzo dobrze.

21.3.2022

Ładowarka o małym gabarycie. Ładnie prezentuje się w samochodzie. Ładowanie bez zastrzeżeń. Woltomierz precyzyjnie wskazuje napięcie akumulatora jak i napięcie ładowania ( czego potrzebowałem). Pełne zadowolenie. Gorąco polecam ten produkt do zakupu.

10.4.2021

Spoko ładowarka, ale pod jednym względem że ładuje się tylko jedno urządzenie, np. jak chce naładować telefon z pełną mocą to tylko on może być podłączony pod ładowarkę, bo jak mam podłączoną jeszcze kamerkę samochodową, szybkie ładowanie się kończy, ale ogólnie polecam !!!!!!

7.12.2021

Baseus jak zwykle top quality, przy dobrym kablu zadnych problemow z quick charge, wyswietlacz na zmiane wyswietla napiecie w instalacji jak prad ladowania podlaczonego urzadzenia. Glownie do sprawdzenia, czy kamera za bardzo nie drenuje akumulatora w trybie parkingowym

14.12.2020

Super, mierzy napięcie aku, a po podpięciu urządzenia mierzy też napięcie podane na urządzenie i prąd. Ładne łagodne czerwone światło (nie łypie w oczy). Idealnie pasuje w zapalniczkę Citroena C5 II - równa krawędź niemalże co do milimetra i w pełni wypełnia otwór

24.1.2021

Dziękuję. Działa znakomicie. Urządzenia jak nawigacje prądożerne są najedzone i niemam problemów w trakcie jazdy nie wyłączją się z braku niedoładowania. Ładowarka pokazuje - napięcie pojazdu 12/24 V - prąd ładowania w voltach V. i amperach A. Dobry sprzęt.

3.8.2021

Ładowarka jest wydajniejsza niż oryginalna sieciowa i kompletnie nie grzeje się.Na bieżąco pokazuje napięcie akumulatora samochodu i prąd ładowania telefonu.Ładuje do 100% nawet podczas używania.Bardzo ładnie i estetycznie wykonana.Szczerze polecam

13.9.2020

Ładowarka dopracowana. Poziom szumów przy obciążeniu mocą 5V x 1A wyjątkowo mały jak na przetwornicę impulsową. Ma drobną wadę, która może być irytująca: przy podłączaniu lub wyłączaniu drugiego odbiornika prądu wyłącza na chwilę ten pierwszy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności