logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus Grain Pro Ładowarka samochodowa 2x USB 4.8A (02559). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus Grain Pro Ładowarka samochodowa 2x USB 4.8A (02559).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus Grain Pro Ładowarka samochodowa 2x USB 4.8A (02559) liczba opinii klientów wynosi 305, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 299, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.3.2022

Polecam w 100%Ładowarka działa i wszystko jest ok.Ładowarka jest naprawdę bardzo mała dzięki czemu bardzo dobrze wkomponowuje się w deskę rozdzielczą.Jakość materiałów na wysokim poziomie.Jako mały minus, ładowarka posiada niebieskie diody zabudowane wew. złącza USB, które świecą po podłączeniu do gniazda zapalniczki.Warto o tym wspomnieć w opisie ładowarki.

21.6.2022

Bardzo dobra szybka ładowarka super się sprawdza z Iphone 11 Pro Max. Co do trwałości nie mogę się wypowiedzieć, ale o firmie Baseus mogę sie wypowiadać tylko pozytywnie w odniesieniu do moich doświadczeń, więc o ile nie trafiłem na jakiś trefny egzemplarz powinienem się długo cieszyć tą ładowarką.

31.12.2021

Działa bardzo dobrze i bezproblemowo. Jednocześnie ładuję 2 telefony (USB C i Mikro) i nie zauważam jakichkolwiek problemów. To że jest niezwykle niska umożliwia chowanie szuflady z gniazdem bez konieczności wyciągania ładowarki. Minimalnie wystaje tylko powyżej gniazda.

22.10.2021

To już 2 moja ładowarka z tej firmy. Produkt naprawdę solidnie wykonany . Nigdy nie miałem problemu z brakiem ładowania lub innymi przygodami które potrafią się przydarzyć przy tańszych ładowarkach. Za niską cenę dostajemy porządny produkt.

31.5.2022

Działa, ale nie siedzi ścisło w środku i "lata" na boki przez co przy lekkim trąceniu kabla wyjmuje się lekko i trzeba wkładać ponownie.Lekko zakleiłem taśmą po bokach, żeby nie wylatywało i póki co się trzyma więc daje 4/5.

12.5.2022

Niby 2 razy po 2,4A, ale w samochodzie ładuje telefon tak sobie. O ile z kamerką nie ma problemu, tak przy dużym obciążeniu telefonu (nawigacja itp.) ładowarka ma małe problemy. Raczej utrzymuje stan naładowania bez zmian.

9.7.2021

Ładowarka ok, ładnie chowa się w gnieździe zapalniczki. Niestety zostałem zmylony tym 4,8 A, bo okazuje się, że w każdym gnieździe jest 2,4 A, co daje razem 4,8A. Myślę, że warto poprawić opis, bo wprowadza w błąd.

11.12.2021

Swoje zadanie spełnia wzorowo! Jedynie wystaje bardziej niż można by tego oczekiwać po zdjęciach reklamowych, ale podejrzewam, że to kwestia konkretnego wejścia w samochodzie (w moim przypadku Corsa D).

13.3.2022

Niestety, pomimo niewielkich gabarytów ładowarka nieestetycznie wystaje z gniazda. Do pakietu kupiłem drugą z tej samej firmy, która wygląda w kokpicie znacznie ładniej.

30.5.2022

Produkt pasuje do samochodowej zapalniczki. W połączeniu z kablem beseus super ładuje telefon w trakcie korzystania z bardzo szybko "bateriożernych" aplikacji.

23.5.2022

Ładowarka solidnie siedzi w gnieździe (miałem kilka ładowarek, które wyskakiwały) i nie wprowadza zakłóceń do instalacji. Dobrze, ładuje, wszystko w porządku.

6.8.2022

Faktycznie ładuje dobrze. Jedyna wada to lampka led, która się pali nawet jak nic nie jest podłączone, więc moźe w dłuższej perspektywie rozładować baterię.

4.9.2021

Szukałem ładowarki, która wystaje jak najmniej z gniazda zapalniczki i która ma jak najlepsze parametry ładowania.Ten produkt spełnia to w 100%

22.8.2022

Z taką cenę świetny produkt. Ładuje prądem zgodnym z podanymi parametrami, ponadto zajmuje bardzo mało miejsca w samochodzie na czym mi zależało

14.12.2021

W końcu malutka ładowarka! Jak jest podłączony kabel, to nareszcie nie przeszkadza to w przesuwaniu podłokietnika. I telefon naładowany.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności