logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus Grain 3.1A Czarny (CCALLML01). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus Grain 3.1A Czarny (CCALLML01).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus Grain 3.1A Czarny (CCALLML01) liczba opinii klientów wynosi 1202, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1135, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 50, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.10.2019

Ta ładowarka samochodowa jest bardzo dobra! Nie jest tak malutka że cała mieści się w gnieździe zapalniczki ale nieco wystaje - dla mnie to plus bo łatwiej jest mi ją wyciągnąć. Gniazda USB podświetlone delikatnym niebieskim światłem, które ułatwia w trafieniu kablem, a jednocześnie nie razi, nie oślepia - po prostu nie przeszkadza w prowadzeniu samochodu bo jest bardzo delikatne. Ładowarka bez problemu ładuje dwa flagowce. Jakość wykonania jest bardzo fajna. Po 3 tygodniach użytkowania jestem bardzo zadowolony.

19.12.2019

Jeśli szukasz ładowarki, która mieści się idealnie w gnieździe i nie wystaje poza nie znacząco, to jest to idealny wybór. Szukałem co jakiś czas ładowarki, która wpasuje się w gniazdo tak, że da wrażenie nie tyle gniazda zapalniczki, co właściwie wyjścia z portami USB i ta właśnei sprawdziła sie idealnie. Wystaje kilka mm, siedzi w gnieździe pewnie i ciężko żeby ją poruszyć, jednocześnie wygląda to bardzo estetczynie. Używam w głównym gnieździe zapalniczki w Mitsubishi Lancer.

25.2.2021

U mnie się sprawdza. Ładuje dość szybko, choć nie ekstremalnie, ale tego chyba w samochodzie nie należy się spodziewać. Niektórzy pisali, że w VAGach słabo siedzi i lubi wypaść. Ja mam A3 8L i u mnie siedzi prawidłowo. Fakt, że same wtyki USB siedzą (przynajmniej na razie) dość ciasno i jak chcę je wyciągnąć bez przytrzymania ładowarki, to czasem wysunie się sama ładowarka, ale to nie problem. Po tygodniu użytkowania jestem zadowolony.

21.12.2021

Bardzo fajna i mała ładowarka.Ogólnie to producent powinien dostać karę za produkowanie śmieci. Pudełko wielkie i nie wiem po co takie duże.Zalety:- bardzo dobrze wykonana- podświetlane porty :-)- prąd ładowania miałem w granicach 1000 mAh. Nie wiem jak na drugim gnieździe bo nie sprawdzałem.- mała i nie wystaje z zapalniczki jak dźwignia od hamulca ręcznego w koparce.Wady:- Brak na tą chwilę.

30.8.2021

Bardzo dobra ładowarka. Zajmuje malo miejsca, a jednocześnie bardzo efektywnie ładuje dwa telefony równocześnie. Warto do ładowarki podpiąć kabel z fabrycznej ladowarki telefonu, wtedy ładowanie idzie bardzo sprawnie. Galaxy S10+ ładuje (przy jednoczesnym użyciu map i Spotify w samochodzie) w okolo 2-2,5h.

10.9.2021

Używam tego modelu od kilku miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń.Ładowarka jest malutka, ledwo wystaje z gniazdka.3.1A jest na oba gniazdka w sumie.Delikatne, niebieskie podświetlanie - nie bije po oczach, nie jest festyniarskie, pozwala się szybko upewnić, że ładowarka jest dobrze włożona i działa.

15.11.2020

Ładowarka reaguje natychmiast po podłączeniu, natomiast nie działa na niej szybkie ładowanie, przy podpięciu wyłącznie jednego smartfona, podawany prąd to 1600-1700 mA, podczas gdy smartfon jest w stanie przyjąć ponad 3000mA.Ogólnie za te pieniążki jestem zadowolony i śmiało mogę polecić.

2.7.2021

Nie zakłóca radia.Przy mojej poprzedniej ładowarce, kupionej na stacji paliw, musiałem wybierać pomiędzy słuchaniem radia, a ładowaniem telefonu.Porty są delikatnie podświetlone więc nie razi po oczach. Moja poprzednia oślepiała w nocy jak latarnia morska ;)

24.1.2022

Ładowarka wykorzystywana do po ładowania telefonu podczas długiej jazdy. Telefon miał włączony cały czas nawigację, ekran, bt i transmisję muzyki, ładowarka naładowała go do pełna. Nie jestem w stanie powiedzieć jak spisuje się podczas szybkiego ładowania.

30.9.2020

Bardzo dobra ładowarka samochodowa za niskie pieniądze. Z racji, że jest niskoprofilowa to bardzo fajnie można ukryć ją w zapalniczce i np zamknąć popielniczkę z nią w środku. Ładuje bardzo szybko - 15 min w moim telefonie (Redmi Note 6 pro) to +-25%

8.12.2021

Pierwsza przyszła nie działająca Ale to zrozumiałe zawsze zdaży się jakiś wadliwy pojedyńczy produkt, za darmo odesłałem i szybko otrzymałem nową sprawną. Bardzo dobra ładowarka I co najważniejsze prawie wcale nie wystaje z gniazda. Polecam

22.12.2019

Super malutka ładowarka, nie wystaje jak większość tego typu ładowarek, idealnie chowa się w gnieździe zapalniczki, wygląda na pierwszy rzut oka jakby było to oryginalne rozwiązanie w samochodzie. Porządna konstrukcja.

22.8.2019

Zgrabna i mała ładowarka. Krótsza niż inne, co z pewnością spodoba się osobom, które będą jej używały w samochodzie - jest bardzo dyskretna. Dwa porty umożliwiają spontaniczne podłączenie dodatkowego urządzenia.

2.8.2022

Więc wyobraźcie sobie, że ta ładowarka po włożeniu do gniazda zapalniczki przewodzi z gniazda prąd, a jak do ładowarki włożysz przewód USB podłączony do telefonu, to ładuje telefon. Czy recenzja była pomocna?

30.6.2019

Po wielu różnych ładowarkach to pierwsza, która nie zakłóca radia (sprawdzona w C4 picasso i Renault Trafic) i na prawdę daje radę ładować duży i obciążony aplikacjami smartphone. ZDECYDOWANIE polecam!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności