logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Samsung Fast Charging Czarny (EP-LN915UBEGWW). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Samsung Fast Charging Czarny (EP-LN915UBEGWW).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Samsung Fast Charging Czarny (EP-LN915UBEGWW) liczba opinii klientów wynosi 291, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 260, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.11.2017

Telefon ląduje potwornie szybko ale powerbank już nie dlaczego ? Sam nie wiem kabel gruby .powerbank ląduje się przy gniazdku 8 godzin a w pojeździe z tą ładowarka 12 h a nawet dłużej. . Powetbank pobiera 2.1a a samsung ma niby oddawać 2 A maximum. Nie mogę powiedzieć że źle działa bo telefon w 1.5 h się naladuje fast charge ale niestety do mojego powetbanka xiaomi się nie nadaje a szkoda ...

31.7.2018

Quickcharge działa, może nie jak 3.0 w stacjonarnej ale jest bardzo szybka.W pełni obciążony telefon z włączonym wyświetlaczem 6" na maksymalnej jasności kilka aplikacji w tle + nawigacja.A telefon w 2h z 20% naładowany do 100%. Na poprzedniej ładowarce (2A) się rozładowywał przy takim obciążeniu.POLECAM

18.8.2017

Godny polecenia i uwagi. Markowy sprzęt , przydatny a aucie , z wejściem USB i przewodem że standardową końcówka że łatwo naładuje się tablet czy telefon. Nie wygórowana cena, a dla posiadaczy konta media Markt jest jeszcze niższa cena. Polecam.

11.10.2016

Bardzo dobrze wykonana i co najważniejsze szybko ładuje mojego Samsunga galaxy S7 EDGE nawet pod dużym obciążeniem. Nie nagrzewa się nadmiernie i pasuje idealnie do gniazda zapalniczki w Renault Laguna 2. Polecam

5.10.2016

Ładuje prądem znamionowym tablet LENOVO. W przypadku innych ładowarek niezbyt dobrze komunikują się z LENOVO w efekcie prąd jest znikomy a czas nieporównywalnie dłuższy od wyliczonego teoretycznie.

3.2.2020

Wszystko ok, tylko polecam zwrócić uwagę na prąd ładowania.Do nowszych smartfonów warto wziąć mocniejszą ;-)... ja to przegapiłam, ale poza tym wszystko ok. Zgodnie z opisem.

26.10.2019

Zgodnie z opisem, towar pierwsza klasa a nie jakieś tam podróbki. Warto mieć taki sprzęt bo Adaptive Quick Charge dla Samsunga, długi kabel i sprzęt raczej nie spali domu.

23.5.2021

Nie wiem dlaczego tak jest, ale na tej ładowarce mój telefon wytrzymuje znacznie krócej niż na oryginalnej ładowarce którą dostałem wraz z telefonem przy kupnie

29.1.2018

Dobra jakościowo ładowarka. Jedna z nielicznych, które oferują funkcję szybkiego ładowania w ładowarce samochodowej. Dostarczona wraz z odpowiednim kablem USB.

1.1.2020

działa tak jak powinna, szybciej ładuje niż poprzedniczka, wtyk dobrze wchodzi w gniazdo i dobrze trzyma się telefonu, spełnił moje oczekiwania

8.7.2020

Ładowarka świetnie działa. Ładuje szybko i dobrze. Ojciec ładował tą ładowarką parę razy i powiedział żebym mu kupiła też taką.

28.9.2019

Rewelacyjna ładowarka, wszystko oryginalne, kabel na początku będzie wydawał się twardy, później już będzie jak powinien :)

17.9.2021

Polecam, czas naładowania baterii 2600 mAh do pełna to około 30min. + Bardzo szybki i profesjonalny kontakt ze sklepem.

11.11.2019

Produkt wygodny w zastosowaniu. Niewątpliwie jego zaletą jest długi kabel, który pozwala na swobodne umiejscowienie.

1.6.2020

Fajna jakośc do ceny. Dobra jakość dźwieku w słuchawkach i silikonowy gumki przec co ładnie siedzą w uszach. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności