logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus Ładowarka Samochodowa 2Xusb Quick Charge 3.0 (Bra006998). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus Ładowarka Samochodowa 2Xusb Quick Charge 3.0 (Bra006998).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus Ładowarka Samochodowa 2Xusb Quick Charge 3.0 (Bra006998) liczba opinii klientów wynosi 584, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 547, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.6.2019

Irytuje fakt, że mając podłączoną kamerę w samochodzie, która działa; podłączając telefon, na chwilę ładowarka "rozłącza się" i po sekundzie działają dwa USB, co jednak powoduje przerwę w pracy kamery. To samo jest w przypadku telefonów. Gdy jeden ładuje, podłączając drugi na chwilę ładowarka przestaje działać. Poza tym ok.

7.3.2022

Dobra i mocna ładowarka. Przy włączonej nawigacji, lokalizacji i internecie, smartfon jest ładowany, a nie "podtrzymywany" stan baterii, jak to bywa w innych słabszych ładowarkach. Niewiele wystaje ponad gniazdo. Lekkie podswietlenie portów, które gaśnie wyjęciu kluczyka. Polecam

17.7.2020

Bardzo dobra ładowarka. Pomimo korzystania w trasie z nawigacji Automapa i Yanosika telefon jest cały czas ładowany i prądu w baterii przybywa. Po półtorej godziny jazdy z 60% naładowało się do pełna, pomimo korzystania z dwóch trzech aplikacji na raz.

29.10.2021

Akcesoria Basesus odkryłem niedawno. Wysoka jakość materiałów, wysokiej jakości plastik, trwałość. Trzymają parametry (prąd ładowania).Bierze się samo pudełko do ręki i od razu ma się pewność, że jest to produkt premium a nie badziew.

14.1.2021

Praktycznie nie wystaje z gniazda zapalniczki. Nie ma problemu z wyjęciem dzięki stożkowemu łebkowi. Daje radę i zapewnia szybkie ładowanie tak jak w specyfikacji. Ładne podświetlenie wskazuje miejsce podłączenia (przydatne w nocy).

29.8.2021

Rewelacyjna ładowarka. Mała ale robi swoje. O ile przy innej ładowarce - telefon w trakcie używania nawigacji potrafił mi się całkowicie rozładować, to teraz cały czas jest 100% naładowany. Do ładowarki warto dokupić solidny kabel.

1.9.2021

Podczas szybkiego ładowania przy 9v gdy podłączymy drugie urządzenie napięcie spada do 5v ale prąd jest większy to taki mały minus pozatym wszystko okDelikatne podświetlenie pomaga podpiac kabel gdy jest ciemno to napewno na plus

20.11.2020

Zakupiona ładowarka współpracuje ze smartfonem Samsung A50. Obserwacja prądu ładowania, przy różnym poziomie rozładowania baterii, wskazuje, że ładowarka działa poprawnie - regulacja typu AFC (Adaptative Fast Charge)

20.5.2021

Ładowarka bardzo dobra. Ma w sobie to szybkie ładowanie. Sprawdzone na samsung Galaxy s20 plus. Tylko trzeba też korzystać z oryginalnego kabla, bo na tanim chińskim nie będzie szybkiego ładowania, tylko zwykłe...

9.5.2021

Estetyczna, ładuje, wygląda na solidną, nie wystaje dużo z gniazda zapalniczki i siedzi na tyle solidnie, że aktualnie nie mam za bardzo pomysłu, w jaki sposób ją z niego w humanitarny sposób wyciągnąć :).

4.3.2020

Bardzo fajna ladowarka. Niewiele wystaje , gniazda zapalniczki, dobrze siedzi. Najważniejsze że szybko laduje. Mozna jechac na odpalonej navi w telefonie a bateria sie laduje do 100%. Polecam tę ładowarkę.

22.1.2021

Idealna mocno siedzi w gnieździe zapalniczki nie wyskakuje i szybko laduje telefon narazie próbowałem na jednym usb ale jest szybko i 3metrowym kablem również tej firmy polecam wykonanie pierwsza klasa

11.5.2022

tak szybkiej ładowarki jeszcze nie miałem, oryginalna samochodowa w Fordzie może się schować ... od 90 do 100 % ładuje w jakieś 5 minut i to jeszcze z uruchomioną na telefonie nawigacją ... OGIEŃ

16.6.2021

Doskonała mała ładowarka. Mieści się w gnieździe, ładuje 3.1A Fast Charge. Bardzo subtelnie podświetla gniazda USB, jednocześnie nie oślepiając.Nie tanie, ale dobre i bardzo solidne rozwiązanie.

18.8.2020

Bardzo dobra ładowarka. Daje rade ze sprzętami wymagającymi dużego prądu. Telefon z gps i internetem + kamera samochodowa bez problemu ! Niestety ładowarki bardzo słabo trzymają się w gnieździe.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności