logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Handy GTR 2800. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Handy GTR 2800.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Handy GTR 2800 liczba opinii klientów wynosi 137, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 123, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.7.2021

Bardzo dobre narzędzie do kogoś, kto ma drzewka owocowe w ogrodzie, które trzeba podcinać co roku, a gałęzi w piecu centralnego ogrzewania nie spali, gdyż ma piec na ekogroszek. Zrębki z tej maszyny można wrzucić do kompostu, a grubsze gałęzie, które nie wejdą do tej maszyny, można wykorzystać do ogniska lub grilla. Bezpiecznie jest wrzucać do tej maszyny gałęzie o grubości maksymalnie 3 cm. Już przy 3 cm widać, że maszyna napotyka na gruby opór, więc lepiej nie ryzykować z grubszymi, by nie uszkodzić maszyny. Można też wrzucać grube łodygi np. z róży czy z winogron lub różnych innych kwiatów z grubymi łodygami, ale wcześniej lepiej je trochę podsuszyć na słońcu przez kilka dni, by się dobrze poprzecinały.Gdy są świeże, wówczas nie przetną się tylko pogniotą w miejscach gdzie miały być pocięte.
jeszcze

19.3.2019

Rozdrabniacz robi swoją robotę. Zmielił wszystkie gałęzie po wiosennych porządkach. Jest dosyć cichy. Posiada frez z 8 zębami co przekłada się na drobniejsze fragmenty gałęzi po rozdrobnieniu, ale czasem gorzej je wciąga niż np frezy z 6 zębami. Niekiedy trzeba gałąź popchnąć ręcznie. Silnik posiada wystarczającą moc, mimo podawania grubych gałęzi ani razu się nie zatrzymał. Sporadycznie może się zapchać drobnicą lejkowaty wylot maszyny ale to nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu. Posiada łatwy dostęp do komory rozdrabniającej, wystarczy odkręcić 4 śruby. Ogólnie jestem zadowolony i mogę polecać to urządzenie.

6.2.2021

To mój drugi rębak z tej serii, tylko z workiem a nie z koszem na urobek. Worek jest wygodniejszy.Praca urządzenia i jego efektywność be zastrzeżeń. Natomiast źle rozwiązany jest układ chłodzenia silnika.W mojej ocenie maksymalny czas pracy to 20 minut, potem przerwa minimum pół godziny celem wystudzenia silnika.Bardzo ważnym jest utrzymanie w czystości otworów wlotowych układu chłodzenia - kratki na bokach obudowy silnika z filtrami powietrza w postaci gąbki. W poprzednim egzemplarzu spaleniu uległ silnik, importer uznał reklamację.Dedykowany wyłącznie do pracy dorywczej na działce, czy przydomowym ogródku.

22.10.2020

Rębak się sprawdził miałem wcześniej inne ale nie spełniały pokładanych w nich nadziejach każdy sprzęt używam bezlitośnie więc jak przetrwał pierwszą jesień to znaczy że jet dobry małe gałęzie wraz z liśćmi szatkuje jak należy kawałki mogłyby być mniejsze ale nie narzekam co do pomysłów wyżej mógłby stać niż w oryginale ponieważ jak się człowiek skupi na pracy szybko się zapycha tzn. nie nadążam z odprowadzaniem trocin (ciągle muszę biegać z koszem) ale ogólnie wrażenie po pierwszych porządkach bardzo pozytywne POLECAM

5.10.2020

Produkt spełnia oczekiwania. Dał radę z 4 cm gałęziami brzoskwini więc nie jest źle. Na minus słaby mechanizm zaciągania gałęzi - wystarczy lekki opór i czasami przestaje pobierać gałązkę do komory i trzeba dopchnąć ją ręką. Za to z drobnymi gałęziami radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Zupełne przeciwieństwo mojego poprzedniego Naca. Zabezpieczenie przed włożeniem ręki od spodu to jednocześnie główny powód zapychania się maszyny. Po korekcie (czyt. usunięciu) zabezpieczeń zapychanie się zmniejszone do minimum

24.11.2020

Mam zastrzeżenia do instrukcji składania, Nie należy najpierw przykręcać nóżek bo potem nie włożymy między przykręcone nóżki rurki na której się montuje koła. Więc pamiętajcie najpierw rurka potem nóżki z rurką przykręcamy do rozdrabniacza potem montujemy koła i gotowe.Producent mógłby spróbować złożyć produkt według swojej instrukcji wtedy zmieniłby ją od razu.Tnie gałęzie itp. gorzej z liśćmi. Poza instrukcją wykonanie ok.

14.4.2021

Daje radę z gałęziami nawet o średnicy ok. 3.5 cm (takimi najgrubszymi dysponowałam), sam wciąga nawet mocno rogałęzione elementy. Przy bardzo dużej ilości drobnicy częściej zapycha się wylot, ale łatwo go oczyścić. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, intuicyjna obsługa, w sam raz do przydomowego ogródka. Duży plus dla mnie to brak stałego pojemnika - mogę podłożyć nawet wiadro :)

19.11.2020

zaletą produktu jest brak zasobnika (pojemnika) na frezowany materiał. Można go ustawić na podwyższeniu i i pracować kilka godzin dopóki nie braknie miejsca na frezowany materiał - w przeciwieństwie do urządzenia z pojemnikiem - trzeba robić co chwilę przerwy aby opróżnić pojemnik przez co znacznie wydłuża się czas pracy.

6.6.2021

Urządzenie jest znacznie cichsze, niż się spodziewałem. Spokojnie można używać na gęsto położonych działkach, bez ryzyka stwarzania dyskomfortu dla sąsiadów. Gałązki liściaste zmieliłem tym sprawnie, ze świeżymi iglastymi było nieco gorzej, ale też się udało. Moc i wydajność do małego ogrodu zupełnie wystarczająca.

12.11.2020

Super, do ogrodu jak znalazł. Niektóre gałęzie tylko łamie nie szatkuje, ale i tak nadaje się. Jak przeciska się gałęzie to trzeba od razu wyciągać z dołu, żeby nie zablokowało się. Jak się zablokuje to włącza się czasami bezpiecznik, który musi przestygnąć i po jakimś czasie dopiero zadziała. Polecam :)

5.5.2021

bardzo pozytywne zaskoczenie po pierwszym rozdrabnianiu, cienkie gałązki są bardziej łamane niż cięte ale z grubszymi już jest ok i bez większych problemów daje radę z pocięciem na małe kawałki, rębak wykonany dość solidnie także mam nadzieję, że posłuży długo,póki co jestem zadowolony :)

8.12.2020

Urządzenie jak dla mnie super, firma za utylizację gałęzi chciała więcej kasy niż dałem za ten rębak, będzie miał zajęcie przez cały rok a mnie zostanie trochę kasy. Tnie bez problemu grube gałęzie, oczywiście nie próbowałem grubszych utylizować jak przewiduje instrukcja. Polecam zakup.

20.3.2021

Po zmieleniu 5 dużych worków gałęzi muszę przyznać że jestem zadowolony z zakupu. Radzi sobie bardzo dobrze, silnik się nie zatrzymuje nawet przy sękach i dość grubych gałęziach. Większe gałęzie tnie na około 2cm kawałki, natomiast cieńsze czasami tylko zgniata. Ogólnie mogę polecić.

12.2.2020

tak jak większość komentatorów też trochę sceptyczne podeszłem do tego rozdrabniacza, ale po wypróbowaniu go nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten produkt, sieka drobne i grube gałęzie, trzeba tylko dobrać odpowiednią szczelinę i jest w miarę cicha jak na takie narzędzie

14.4.2021

Ogólnie zadowolony z zakupu. Nie jest to może demon prędkości, otwór wlotowy oraz wylotowy nie da duży ale robi soją robotę. Z własnych obserwacji mogę powiedzieć ze słabo rozdrabnia miękkie, świeże gałęzie. Moim zdaniem za tą cenę ok. Zobaczymy jak długo posłuży.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności