logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Ryobi RSH3045U. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Ryobi RSH3045U.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Ryobi RSH3045U liczba opinii klientów wynosi 74, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 63, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.5.2020

Rębak bez problemu "łyka" 4 cm patyki, większych nie wkładałem, maszyna przy tym wyraźnie słabnie i zwalnia . Gdy w gałęzi którą chcemy przerobić mamy sztywne rozgałęzienia, będziemy musieli je obciąć sekatorem, inaczej nie wejdą one do środka, chyba że są one elastyczne. Wejście jest za małe, jednak rozumiem projektanta, system ma być odporny na tych co chcieli by wsadzić tam palce, albo coś za dużego. Pojemnik na zrębki jest idealny, wszystko działa jak trzeba. Rębak najlepiej radzi sobie z podsuszonymi gałęziami, jak są świeżo ścięte, delikatna kora pozostaje nie rozcięta, przerobiłem nim około 8 m gałęzi z przyciętych świeżo tui, oraz podobną ilość gałęzi z dużego jesiona.Rębak ani razu nie zatrzymał pracy, nie zaciął się, nie musiałem używać biegu wstecznego. Jednak do bardzo drobnych gałązek lepszym wyborem będzie rębak z systemem rozdrabiającym wyposażonym w noże, po prostu noże lepiej sobie poradzą z taką drobnicą. Rębak nie robi nam drobnej papki tylko około 2-3 cm zrębki, ja sypałem to pod drzewa zamiast kory. Urządzenie wygląda na solidne, do ogrodu przydomowego wystarczy na lata. Zdecydowałem się na kupno rębaka, bo miałem wieczny problem co zrobić z gałęźmi...Palić ? nie chcę, wywozić?...dobre dla leni..Wysuszone zrębki można śmiało pozbierać do worków i użyć jako opał w piecu albo kominku
jeszcze

13.4.2022

nawet nie sądziłem jak bardzo przyda mi się to w ogródku. nie mam porównania z innymi sprzętami w tej klasie, ale jestem bardzo zadowolony. małe duże gałęzie bez różnicy. bardzo szybko przerabia się drewno na zrębki. zrębki wysypałem pod borówki, są drobne ładnie się je rozgrabia. pierwszy sprzęt ryobi i robi bardzo dobre wrażenie. jest solidny, dobrze wykonany, obsługa banalnie prosta. nie zajmuje dużo miejsca w garażu. pojemnik jest spory dwa niepełne to cała taczka. najważniejsze, że nie hałasuje mocno. sąsiedzi na pewno też zadowoleni, nie palę już gałęzi, nie hałasuję, nie kopcę. a produkt uboczny można wykorzystać pożytecznie w ogródku. zastanawiałem się nad sprzętem spalinowym,ponieważ co roku jest sporo materiału i myślałem, że taki elektryczny nie zda egzaminu ale jestem mega pozytywnie zaskoczony.
jeszcze

20.10.2021

Produkt sprawdzony na cienkich gałązkach wiśni. Początkowo byłem załamany, bo wszystko przelatywało w całości lekko pokaleczone do pojemnika, no ale po ponownym przeczytaniu instrukcji i prawidłowej regulacji płytki dociskowej jestem mile zaskoczony. Wszystko ponownie przepuściłem przez maszynę i wyszła z tego fajna zrębka. Nie jest to sieczka. Kupiłem to właśnie do drobnych gałęzi bo grube zostawiam sobie do wędzenia lub do kominka. Ach ten zapach przy spalaniu owocówek. Tak, że na grubych nie sprawdzałem bo tego nie potrzebuję. W porównaniu do starej nożowej pożyczanej od sąsiada niebo a ziemia. Tamta wyła na całą wieś a co pół godziny noże do ostrzenia. Wolałem ciąć sekatorem i palić.

21.3.2022

Generalnie jest OK, ale mam porównania z innymi urządzeniami. Drobne gałązki nie zawsze zmieli, ale to pewnie dlatego że mielę równocześnie i te grube 4cm i te drobne. Ciche, mobilne. Wygodny pojemnik - nie za duży nie za mały, który jednorazowo wypełnia się do 2/3 pojemności, potem widać na 'młynku' z góry, że jest pełno, bo skaczą zmielone gałązki. Akurat mi to pasuje, bo nie chcę dźwigać pełnego pojemnika. Od zakupu używałam dwa razy. Za drugim razem miło mnie zaskoczył, bo zapomniałam włożyć pojemnik pod spód i nie odpalił. Dobre zabezpieczenie, by nie dostać po kostkach gałązkami.

23.10.2021

Bardzo krótkie użytkowanie po zakupie. Ocena bardzo pozytywna. To już trzeci rozdrabniacz w okresie ostatnich 7 lat. Poprzednie rozdrabniacze były nożowe ten jest oparty o zębatkę rozdrabniającą i dlatego przypuszczam, iż będzie miał większą trwałość od poprzednich. Wybrałem rozdrabniacz Ryobi, gdyż w porównaniu z 6 zębowym elementem rozdrabniającym Makity ma 8 zębów co daje drobniejszy materiał wyjściowy.

1.3.2022

Zastanawiałem się nad kupnem i to była jednak dobra decyzja. Wszystko co wejdzie zostaje zmielone. Obsługa wymaga czasu, najlepiej dwie osoby. Jedna wkłada do urządzenia, a druga szykuje gałęzie bo nie wszystko wciągnie jeśli są duże i mają dużo odgałęzień. Najlepiej świeże chociaż suche też rozwala. Zrębki jako nawóz i dekoracja do ogrodu. Polecam

6.4.2022

Świetnie się spisuje, mieli nawet te grubsze gałęzie bez problemu. Solidne wykonanie i prosta konstrukcja, nie ma za bardzo ci się tam zepsuć. Jedyny mankament to słabo przytwierdzone koła, ale to wystarczy dokręcić samemu, minuta i gotowe.

5.12.2021

Rozdrabniacz jest dość fajny, mobilny. Niestety ma problem z rozdrabnianiem świeżych gałęzi, nie docina ich do końca pomimo prawidłowych ustawień noża. Na potrzeby małego ogrodu daje radę. Raczej nie polecam do dużej ilości gałęzi.

10.12.2021

To mój trzeci rozdrabniacz , wciąga gałęzie najsłabiej ale mieli najlepiej . Z tyłu gdzie jest płytka chłodząca głośno hałasuje dlatego cztery gwiazdki czy się rozpadnie czas pokaże myślałem że to Japan ale nie to Czajna.

26.4.2020

Rozdrabniacz jest bardzo mocny bez problemu radzi sobie z maksymalną dopuszczalną grubością gałęzi. Myślę że śmiało można polecić produkt zainteresowanym.

28.3.2021

Rozdrabniarka jest super. Według wielkości otworu do załadunku ( ok śr 3 cm) tnie gałęzie suche i świeże, nawet zdrewniałe z róży. Polecam

28.6.2020

Jeżeli coś się zmieści do otworu, to na pewno zostanie zmielone. Przy twardym drewnie zwalnia, ale dalej mieli. Super!

26.5.2021

Polecam produkt. Mocna dokładnie ścina nawet cienkie gałązki. Kosz pojemny łatwo otworzyć. Dla mnie do ogrodu super.

2.6.2022

Po pierwszych próbach miłe zaskoczenie, daje sobie radę nawet z dość grubymi gałęziami, jak na sprzęt elektryczny.

1.1.2022

Tnie gałęzie na kilkucentymetrowe kawałeczki. Wygląda solidnie. Muszę trochę popracować żeby napisać coś więcej.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności