logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Krysiak Faworyt GTR 2800. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Krysiak Faworyt GTR 2800.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Krysiak Faworyt GTR 2800 liczba opinii klientów wynosi 429, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 163, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 266, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.4.2017

Kupiłem co prawda niedawno, ale można powiedzieć, że jestem po przeprowadzeniu crash-testu. Na sąsiedniej działce wycinane były brzozy w celu przygotowania jej pod sprzedaż i wszystkie gałęzie, które z tej wycinki zostały przeszły przez tą maszynkę - obecnie pod moim płotem leżą 2-3 m3 zrębków.Maszynka nie jest do celów przemysłowych więc pewne ograniczenia ma - zbyt sztywne gałęzie odrastające na boki przed włożeniem do zmielenia trzeba odciąć, bo nie będą chciały wejść do wlotu. Czasem potrafi się też zapchać, jeśli pojemnik pod spodem jest już pełny, aczkolwiek nie trzeba niczego rozbierać - wystarczy opróżnić zbiornik i rozpocząć kolejną partię od jednej trochę grubszej gałęzi,a przy okazji maszynka wciągnie ponownie mielonkę do pojemnika ;)Przy grubszych i twardszych gałęziach maszynka trochę rzęzi, ale mimo wszystko wciąga, a silnik ani razu się jeszcze nie zagrzał. Ogólnie zakup uważam za bardzo udany.
jeszcze

8.5.2020

Polecam z czystym sumieniem. Użytkowany dopiero raz ale na ogromnej stercie gałęzi i już widać, że to bardzo wytrzymały sprzęt - obudowa jest bardzo solidna (widziałam na filmikach innych rozdrabniaczy że niektóre z nich mają ją bardzo miękką - wydaje się że zaraz pęknie, tutaj nie ma tego problemu) a urządzenie bez problemu radzi sobie z wciąganiem rozłożystych gałęzi i rozdrabnianiem tych suchych i mokrych. jestem mega zadowolona. Kupiłam model z workiem na zrębki a nie z tym pudłem - bardzo wygodne i prawie 100zł tańszy. Nie wiem jak z wytrzymałością noży, zobaczymy jak długo będą ostre. Zdecydowanie trafiony zakup.

21.5.2020

Zastanawiałam się nad zakupem rębaka długi czas. Teraz żałuję, że nie kupiłam wcześniej. Zebrała się spora sterta gałęzi. Rębak bardzo dobrze poradził sobie zarówno ze świeżymi, jak i suchymi gałęziami. Do niewielkiego ogródka (kilka drzewek owocowych, kilka dużych krzewów, malin, porzeczek, agrestu itp., kilka iglaków) -idealny moim zdaniem. Nie mam wprawdzie porównania z innymi rębakami, ale ten zdaje egzamin. Dla wszystkich mających wątpliwości- moim zdaniem naprawdę warto mieć go w swoim gospodarstwie. Jeszcze nie zapchał mi się ani razu. Głośność-porównywalna z kosiarką. Stabilny. Daje się łatwo przemieszczać.

7.4.2018

Rozdrabniarka bardzo fajna, bez problemu radzi sobie z kupą mniejszych mokrych ściśniętych gałęzi lub grubszymi do 4 cm (grubszych nie próbowałem). Rozdrabniarka ma zabezpieczenie przed włączniem, jeżeli blokada pojemnika nie jest podniesiona do końca to urządzenie się nie włączy. Są to dwa metalowe bolce wychodzące z pojemnika. Ogólnie szybko rozdrabnia tylko trzeba uważać na gałęzie aby nimi nie dostać po ręku czy gdzieś indziej, proponuję też od razu sobie wyregulować pokrętłem grubość cięcia aby przecinało mniejsze gałązki do końca. Pędy winogrona tez można śmiało wtedy ciąć, polecam.

25.4.2021

Mam wersję bez plastikowego kosza, tylko z torbą. Użyłem go dotychczas raz, przez 3 godzin jednym ciągiem. Kilka uwag odnośnie cięcia: przy w miarę świeżych, ok. 1,5 cm grubości gałęziach nie przecinał kory, co skutkowało tym, że część kawałki drewna wisiały na kilkunastocentymetrowych paskach. Cienkie gałęzie, grubości ok. 0,5 cm czasami przechodziły w kawałkach takich 10-15 cm. Natomiast jeżeli ktoś to ma zamiar kompostować, albo wrzucać do worków na odpady biodegradowalne - a chyba takich osób jest najwięcej - ta maszyna jest jak najbardziej odpowiednia i spełnia swoje zadanie.

14.6.2022

To rzeczywiście faworyt wśród tych urządzeń, mowa tutaj o elektrycznym rozdrabniaczu do gałęzi GTR 2800 o tak przystępnej cenie i przyzwoitej pracy w tym do czego został przeznaczony zgodnie opisem. Używa go osoba starsza i gdyby można było dać ocenę w skali od 1 - 10, to wg niej jest dobre 9. Nawet instrukcja nie stanowiła problemu ze zrozumieniem obsługi urządzenia. Jedyne co to suche gałązki malin z zeszłego roku nie zmieliło dokładnie, może dlatego, że stały się puste jak słoma i trochę włókniste. Urządzenie warte swojej ceny.

12.4.2021

Miałem trochę obaw czy taki mały sprzęcik poradzi. Pracował około 4 godzin na gałęziach bez liści. Cieszy mnie bo robi krótkie zgrabne zrębki i nawet cienkie gałązki tnie na krótkie (rozdrabniacz kolegi tylko miętosi cienkie patyki). Spokojnie mogłem go zostawić do obsługi synom w wieku 14 i 12 lat. Jest bardzo bezpieczny. Wąski otwór uniemożliwia włożenie ręki, a od dołu się nie da, bo działa tylko z założonym koszem. Jak za tą cenę to myślę, że dobry zakup. Zobaczymy jak długo wytrzyma.

21.8.2020

Zakup rozdrabniacza kupiony na prezent dla Rodziców okazał się trafiony w 10. Bardzo pomocny w pracach przydomowych, bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki niemu Rodzice zyskali czas, który mogą przeznaczyć na odpoczynek po ciężkiej pracy. Sprzęt jest wykonany solidnie. Zrębki uzyskane z rozdrabniacza Rodzice przeznaczają na ściółkę pod swoje iglaki, dzięki temu gleba dłużej utrzymuje dobrą wilgotność. Zdecydowanie polecam dla gospodarstw domowych lub dla działkowiczów.

30.11.2018

jak dla moich potrzeb to bardzo dobry sprzęt, użyta dopiero dwa razy ale dosyć długo i intensywnie- przemielone dwie kupy gałezi, maszyna radzi sobie bardzo dobrze zarówno z grubszymi jak i cieniutkimi gałęziami - trzeba tylko odpowiednio wyregulować docisk pokrętłem , tnie moim zdaniem na drbno- dokładnie o to mi chodziło,rozdrobnionego materiału używam do wysypania pod krzewy zamiast kory i trochę do kompostownikazdecydowanie polecam

2.9.2018

Z rozdrabniacza Krysiak Faworyt GTR 2800 jestem zadowolony. Duża moc, cicha praca (na powietrzu nie uszkodzi słuchu), dzięki dobrze zaprojektowanemu otworowi rozdrabnia gałęzie z wystającymi bocznymi pałąkami, ścina nawet gałęzie bardzo twarde (do 44 mm). Rozdrabniacz jest wykonany głównie z bardzo trwałego plastiku. Pracowałem z nim już kilka dni, a jeszcze mam sporo do rozdrobnienia - na ściółkę i na kompost.

14.5.2018

produkt wydajny jak na potrzeby przydomowe, względnie cichy w porównaniu do innych podobnych urządzeń, cena również przystępna. jak dla mnie wielkość zrębków mogłaby być mniejsza (ok. 2-3 cm), ale jeszcze do zaakceptowania. jeśli kogoś satysfakcjonują zrębki długości niedopałka, to mogę polecić ten produkt. fajne jest też to, że pojemnik jest przezroczysty, dzięki czemu można zobaczyć czy jest napełniony.

11.8.2021

w porównaniu z urządzeniem markowym sąsiada jest znacznie wydajniejszy, lepiej rozdrabnia i nie zatyka się. Dostarczona torba to pomyłka, ale gdy się z niej nie korzysta, rozdrabnianie idzie b. sprawnie a na koniec dłuuuugiego dnia zapakowałem ścinki do worków bezpośrednio z ziemi. Znacznie szybciej. Kolejny przykład niepotrzebnego "udogodnienia" poprzez dołączenie torby

12.10.2020

dobrze sobie radzi w ogrodzie z drewnem mokrym oraz suchym. Solidnie wykonana moc wystarczająca do max grubości drewna Przy małej modyfikacji z wtyczką zamykającą obwód przy pojemniku mozna pracować bez kuwety Wystarczy wysunąć pojemnik i wpiąć płaską wtyczke sieciową z kawałkiem kabla który należy zmostkować i dobrze zaizolować. jestem zadowolony z produktu i polecam

21.4.2021

Super pomocnik do ogródka. Pierwsze użycie potwierdziło trafność wyboru i zakupu. Za rozsądną cenę bardzo dobry sprzęt do cięcia zarówno drobnych gałązek i grubszych patyków. Dużym udogodnieniem jest wciąganie materiału do rozdrobnienia. Stosunkowo cicha praca. Po godzinnym używaniu przerwa na kawę potrzebna bardziej operatorowi niż maszynie.

28.4.2021

Niewiele gałęzi testowałem ale w stosunku do oglądanych fllmów z różnych rozdrabniaczy uważam że jest dobry, pracuje ciszej/stabilniej niż na przykładowym filmie. Rozdrabniałem raczej cienkie i średnie gałęzie w tym zielone i wg mnie nieźle sobie radzi. Żadnych drgań, praca spokojna i cicha jak na tego typu urzadzenie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności