logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hecht Spalinowa 6642. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hecht Spalinowa 6642.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hecht Spalinowa 6642 liczba opinii klientów wynosi 12, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.5.2020

Bardzo dobra wydajność i jakość w dobrej cenie.Użytkuję go około pół roku, tnę u siebie w lesie i trochę dla znajomych, gatunki różne.Już wiem że suchych winorośli nigdy więcej nie będę rozdrabniał, niewygodne i były zbyt suche a w połączeniu z już spracowanymi nożami wyszczerbionymi przez drut, który wpadł do leja, dramat. Przekrój poszarpany, i zwęglony a z komina pył i dym leciał.Maszyna zaskoczyła mnie swoją wydajnością a brak prądnicy w ogóle nie przeszkadza.Odpalam go szarpakiem zamiast rozrusznikiem bo łatwo idzie i oszczędzam przy tym baterię.Noże są tylko dwa i to dwustronne więc wydatek 150 zł za zestaw to nic a potnie się tym sporo.Zdjęcie poniżej jest z mojej działki leśnej,tnę głównie gałęzie i drzewka kilkumetrowe drzewka sosny, brzozy i topoli w całości. Początkowo odcinałem gałęzie, ale jak zobaczyłem jak idzie robota to wrzucam drzewo do środka i mielę bez bólu. Najważniejsze aby nie mielić suchego bo szkoda noży.Polecam.
jeszcze

23.7.2019

Posiadam ten rebak od pół roku. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Cena adekwatna do jakości wykonania. Jest nie duży, mozna go spokojnie zaladowac na busa i zrobic male roboty. Bardzo duzym minusem jest jakość wykonania noży tnacych. Stal jest za miekka i szybko się tępi, kiedy to w takich urzadzeniach nóż jest najważniejszy. Jak jest ostry nóż gałęzie idą jak złe w nim, ale wystarczy dwie godziny pracy i juz jest gorzej, trzeba ostrzyc. No i warto dodać, że gałęzie grubsze niż 6 cm średnicy w nim nie pójdą. Do małych robót i cienkich galezi bardzo dobre urządzenie, poza tymi nożami.

14.5.2020

Wady:brak alternatora,podczas ponownego uruchamiania stuka oznacza to, że trzeba zdemontować wsad gałęzi i przekręcając może oczyścić z drobnych zanieczyszczeń, które go blokują.Zaletą jest duży wsad i wydajny rozdrabniacz do prac gospodarskich.

14.5.2020

Produkt dobry tylko brak alternatora. Wada ; jak usłyszycie podczas ponownego uruchamiania tego urządzenia stukot, oznacza, że musicie zdemontować wlot gałęzi i przekręcając noże wyczyścić wszystkie drobne zanieczyszczenia.

2.4.2020

Po złożeniu (co trochę trwa ) i zalaniu właściwą obojętnością oleju działa jak należy.

3.2.2020

BARDZO DOBRY SPRZĘT. SPRAWNIE ROZDRABNIA DUŻE GAŁĘZIE.

24.10.2021

Bardzo dobry sprzęt mocny daje rade, Polecam!!!

15.5.2020

Sprawdziła się w działaniu. Jest ok.

11.12.2018

wygląda bardzo solidnie

8.5.2020

lepszy niż myślałem

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności