logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Pavilion 600 (4CE98AA#AKR). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Pavilion 600 (4CE98AA#AKR).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Pavilion 600 (4CE98AA#AKR) liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.4.2021

Bardzo przyjemna, minimalistyczna klawiatura. Niewielkie wymiary szer. 41 cm, gł 11,5 cm, wys. 1,7 cm. Dodatkowe klawisze funkcyjne. Sztywna konstrukcja. Dzięki gumowym podkładkom i nie małej wadze, klawiatura nie przesuwa się podczas pracy. Przy korzystaniu około cztery godziny dziennie, baterie wymieniłem po około dwóch latach.Brak podświetlenia.Dużym minusem jest to, że klawisze funkcyjne są włączone, aby skorzystać z ich podstawowych funkcji (np. F1, F2 itd.) np skróty klawiaturowe Shift + F1 itd. trzeba dodatkowo wcisnąć klawisz wyłączający funkcję i wtedy taki skrót wygląda tak: Shift + F1 + function. Może to być kłopotliwe. Szukałem informacji i podobno można odwrócić działanie tylko na komputerach Lenovo w biosie,ale nie mam jak tego sprawdzić i potwierdzić.Mimo tej uciążliwości lubię tą klawiaturę za jej niewielkie wymiary, wygląd i przyjemność z pracy na niej.
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności