logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Pavilion 600 Czarna (4CE98AA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Pavilion 600 Czarna (4CE98AA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Pavilion 600 Czarna (4CE98AA) liczba opinii klientów wynosi 67, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.2.2021

Używam klawiaturę już niemal od roku i aktualnie się z nią nie rozstaję.W domu do PC, w podróży do laptopa, czy do pracy. Jej wygoda jest uzależniająca. Niski skok klawiszy i bardzo cicha praca jest dla mnie ogromnym atutem. Odpowiednio dociążona przez co nie przesuwa się na biurku. Obawiałem się białego koloru, ale o dziwo nie jest podatna na brud, a w razie czego łatwo się czyści. Mankamentem są klawisze F1-F12 które kryją się domyślnie pod funkcyjnym. Przy częstej pracy z dokumentami i arkuszami potrafi to dopiec, ale z drugiej strony jest to rzecz do której można się łatwo przyzwyczaić. Inna rzecz dla częściej podróżujących z klawiaturą jak ja, dotkliwie są dwie rzeczy.Po pierwsze klawiatura jest kompatybilna tylko z własnym odbiornikiem, na który producent nie przewidział uchwytu, schowka, czegokolwiek w obudowie klawiatury, przez co w transporcie ryzykiem jest jego zagubienie. Po drugie, wyciąganie baterii do transportu. Klawiatury nie można fizycznie wyłączyć, przez co zdarzało mi się, że wyciśnięty klawisz w transporcie drenował baterię. Przy zachowaniu ostrożności w transporcie, aktualnie doliczyłem się już 4 miesięcy codziennego użytkowania bez zmiany baterii i wciąż liczę. Bardzo dobra klawiatura bezprzewodowa w odpowiedniej cenie. Jeśli szukasz czegoś do domu i do pracy, jest godna polecenia.
jeszcze

9.4.2019

Trudno znaleźć wadę. Może jedynie niektóre znaki są bardzo małe, jak np. kropka i przecinek albo dwukropek i średnik, czy gwiazdka (razy), plus i minus na części numerycznej i przy słabszym oświetleniu trudno je rozróżnić, czy dojrzeć. Brak informacji jakim materiałem jest wykończona powierzchnia klawiatury. Myślałem że jest to metal i na zdjęciach (czy może raczej renderach) wygląda jak powierzchnia metalowa, jednak to tworzywo sztuczne. Wprawdzie dobrej jakości, ale klawiatura zyskałaby znacznie więcej gdyby to był metal.Klawiatura jest dość ciężka i ma wystarczająco dużo podkładek gumowych aby dobrze się trzymała blatu i nie przesuwała od byle pchnięcia.Klawisze funkcyjne bardzo się przydają.Generalnie wygląda świetnie dzięki prostemu, minimalistycznemu stylowi. Na biurku prezentuje się elegancko i nie wprowadza bałaganu. Dzięki brakowi przewodu można ją łatwo schować, czy przestawić w wygodniejsze miejsce. Przy rozłożonych papierach i wklepywaniu danych do komputera dodatkowo może posłużyć jako przycisk do dokumentów. :-)Nie zdarzyło się jeszcze, by sygnał przerywał, czy wystąpiła jakakolwiek dysfunkcja tego urządzenia.Zdecydowanie polecam ją jak również model z przewodem. Obie klawiatury są mało popularne i nie wyskakują na początkowych wynikach wyszukiwania ale są warte swojej ceny.
jeszcze

16.4.2021

Do zakupu przekonała mnie klawiatura z laptopa tej samej marki jaki zakupiłem żonie. Wprawdzie tam jest ona aluminiowa (wyższy model HP), niemniej jednak skok klawiszy jest prawie identyczny. Bardzo wygodna w pisaniu, posiada kilka skrótów klawiszowych do pomocnych aplikacji (np. kalkulator, drukowanie itd.). Jakość wyśmienita jak za tą cenę porównując z klawiaturą dostarczoną w zestawie z komputerem AIO Dell. Jest bardzo stabilna i zapewne dociążona w celu zachowania lepszej stabilności na powierzchni. Jak do tej pory wszystko OK. Bardzo polecam. Zakupiłem ją w promocji :)

10.11.2020

Bardzo ładnie wykończona, stylowy zaiste design i ciche klawisze. Przy tym ma wagę, która zapobiega przesuwaniu się, zaś brak rozkładanych nóżek zapobiega chybotaniu się lub niewygody w zmianie jej miejsca (na przykład kiedy chcę ją wziąć na kolana). Podparcie od tyłu na panelu, w którym dyskretnie umiejscowiona jest wnęka na baterie, zapewnia wygodną pochyłość. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, w tej cenie trudno mi sobie wyobrazić fajniejszy produkt. Jest to pierwsza rzecz, którą na niej piszę, więc przedstawiam relację z pierwszej ręki (sic).

13.1.2020

Przymierzałem się do różnych klawiatur w sklepach stacjonarnych i wybrałem te ponieważ ma mały skok klawiszy ale z wyczuwalnym oporem który mi odpowiada bo mam pełną kontrolę nad wciskanym klawiszem, jest cicha, lewy shift jest spory, klawiatura jest niskoprofilowa, jest na baterie więc nie muszę doładowywać, nie wchodzi bez przerwy w stan uśpienia jak czasem u konkurencji. Używam jej przez tydzień i jestem bardzo zadowolony. Jest nieco ciężka i sztywna co jest dla mnie dodatkową zaletą.

9.4.2020

Nie za bardzo rozumiem wielu negatywów na temat tej klawiatury. Jest bardzo ładna, ma doskonały skok, a także jest odpowiednio ciężka, więc nie szlaja się po biurku, ale nie jest na tyle ciężka, że nie chce się jej przenosić na sofę do użytku z większej odległości. Jedynie szkoda, że nie da się jej podpiąć do własnego adaptera BT, ale da się z tym żyć, bo ten w zestawie też nie gubi zasięgu. W tej cenie jest to prawdopodobnie najładniejsza i najlepsza klawiatura bezprzewodowa. Polecam.

7.4.2020

Bardzo fajna klawiatura. Szukałem czegoś na czym mogę pracować z laptopem. Niestety minus przy pracy z laptopem jest taki, że nie da się przełączyć klawiszy funkcyjnych tak, żeby można było użyć systemowej funkcji zamiast tej multimedialnej, bez przyciskania klawisza "fn". Ja dużo częściej wykorzystuję w ten sposób.Przełączenie w biosie działa jedynie na wbudowaną klawiaturę laptopa (Dell Latitude).A tak poza tym - bardzo porządnie wykonana klawiatura. Solidna i ciężka.

14.1.2020

Dotychczas maiłem logiteha k750 solar i była to dal mnie idealna klawiatura. Niestety siadły wbudowane akumulatory i przy słabym oświetleniu przestawała działać, a już tego modelu nie produkują. Służyła idealnie przez wiele lat. Miała idealny skok klawiszy i dobre odległości między nimi. Kupiłem HP 600 i ta ma bardzo ale to bardzo niski skok klawiszy ale to mi się podoba - innym nie musi. Pisze się bardzo dobrze. Mankament to obudowa klawiatury, która ma ostre krawędzie.

31.1.2021

W miejscu, gdzie większość klawiatur ma prawy Ctrl, ta klawiatura posiada klawisz / (backslash). Nie jest to zarzut względem produktu, ale informacja, którą warto wziąć pod uwagę przy jego zakupie. Poza tym zdecydowanie na plus bezproblemowe łączenie zarówno z systemem Windows, jak i z Linuxem (Ubuntu).

13.2.2020

Klawiatury używam od dwóch tygodni. Jest rewelacyjna. Cicha, wygodna, precyzyjna, świetnie wykonana, stosunkowo ciężka - dzięki czemu nie przesuwa się po biurku i przy tym wszystkim na prawdę bardzo ładna. Jedyny minus to słaby zasięg bluetooth. Odbiornik musi być na biurku, bo inaczej traci zasięg.

12.11.2020

Mam dokładnie ten sam problem co moja przedmówczyni. Czasem wszystko dział idealnie, a czasem jedna wielka tragedia. Jak dzisiaj. Non stop się wiesza. Poza tym wygląd u użyteczność świetny. Choć coraz bardziej się zastanawiam czy nie lepiej było wybrać klawiaturę Microsoftu (choć ponad 2x droższa).

5.2.2019

Polecam, świetna mała klawiatura, dobrze dociążona, jedyny minus jaki ma wg mnie to troszke za długą spację z prawej strony przez co cąły układ jest jakby przesunięty oraz zdarza się jej lekko przyciąć po dłuższej przerwie na początku pracy. Jednakże za te kwotę i ergonomię - zdecydowanie polecam.

20.5.2019

Klawiatura ok, bez szału. Klawisze często się mylą podczas wpisywania, problematyczne dla ludzi którzy lubią pisać bez patrzenia. niewielkie rozmiary oraz ich faktura nie pomaga. Klawiatura dość ciężka przez co wydaje się bardziej porządna. Gdyby nie to dałbym 5 gwiazdek

11.9.2020

Świetna klawiatura, niski ale pewny skok klawisza, dobre gumki zabezpieczające przed przesuwaniem się klawiatury. Klawiatura faktycznie jest ustawiona domyślnie w trybie funkcyjnym natomiast dla codziennego, nieprofesjonalnego użytkowania jest to nawet wygodniejsze.

8.6.2021

Solidna, nawet cicha (w mojej tylko spacja się mocniej wbija). Na plus wykonanie, porządna, cięższa. Nie przesuwa się dzięki nóżkom. Nie ma problemu z połączeniem z laptopem czy komputerem. Klawiatura bardzo podobna do tej w laptopach. Generalnie polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności