logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Pavilion 600 Biała (4CF02AA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Pavilion 600 Biała (4CF02AA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Pavilion 600 Biała (4CF02AA) liczba opinii klientów wynosi 54, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.2.2021

Używam klawiaturę już niemal od roku i aktualnie się z nią nie rozstaję.W domu do PC, w podróży do laptopa, czy do pracy. Jej wygoda jest uzależniająca. Niski skok klawiszy i bardzo cicha praca jest dla mnie ogromnym atutem. Odpowiednio dociążona przez co nie przesuwa się na biurku. Obawiałem się białego koloru, ale o dziwo nie jest podatna na brud, a w razie czego łatwo się czyści. Mankamentem są klawisze F1-F12 które kryją się domyślnie pod funkcyjnym. Przy częstej pracy z dokumentami i arkuszami potrafi to dopiec, ale z drugiej strony jest to rzecz do której można się łatwo przyzwyczaić. Inna rzecz dla częściej podróżujących z klawiaturą jak ja, dotkliwie są dwie rzeczy.Po pierwsze klawiatura jest kompatybilna tylko z własnym odbiornikiem, na który producent nie przewidział uchwytu, schowka, czegokolwiek w obudowie klawiatury, przez co w transporcie ryzykiem jest jego zagubienie. Po drugie, wyciąganie baterii do transportu. Klawiatury nie można fizycznie wyłączyć, przez co zdarzało mi się, że wyciśnięty klawisz w transporcie drenował baterię. Przy zachowaniu ostrożności w transporcie, aktualnie doliczyłem się już 4 miesięcy codziennego użytkowania bez zmiany baterii i wciąż liczę. Bardzo dobra klawiatura bezprzewodowa w odpowiedniej cenie. Jeśli szukasz czegoś do domu i do pracy, jest godna polecenia.
jeszcze

8.7.2021

Świetna. Porządna. Solidna. Ciężka. Klawisze działają przyjemnie. Z ocen wynika że wielu narzeka na brak możliwości przełączenia, aby klawisze "F" działały domyślnie jako "F" a nie funkcyjne. W ramach odmiennego głosu podam, że mi to wręcz pasuje, ponieważ jestem przyzwyczajony do swojego laptopa Lenovo YOGA 720, w którym regulacja głośności jest pod tymi samymi klawiszami F2 i F3. Korzystam z nich bardzo często a standardowej funkcji klawiszy "F" praktycznie do niczego nie wykorzystuję. (Zapewne byłby to problem dla graczy). Przy okazji - jeśli ktoś miał do czynienia z YOGĄ, to ta klawiatura nie powoduje bariery przejścia. Jest bardzo podobnie.

16.4.2021

Do zakupu przekonała mnie klawiatura z laptopa tej samej marki jaki zakupiłem żonie. Wprawdzie tam jest ona aluminiowa (wyższy model HP), niemniej jednak skok klawiszy jest prawie identyczny. Bardzo wygodna w pisaniu, posiada kilka skrótów klawiszowych do pomocnych aplikacji (np. kalkulator, drukowanie itd.). Jakość wyśmienita jak za tą cenę porównując z klawiaturą dostarczoną w zestawie z komputerem AIO Dell. Jest bardzo stabilna i zapewne dociążona w celu zachowania lepszej stabilności na powierzchni. Jak do tej pory wszystko OK. Bardzo polecam. Zakupiłem ją w promocji :)

13.1.2020

Przymierzałem się do różnych klawiatur w sklepach stacjonarnych i wybrałem te ponieważ ma mały skok klawiszy ale z wyczuwalnym oporem który mi odpowiada bo mam pełną kontrolę nad wciskanym klawiszem, jest cicha, lewy shift jest spory, klawiatura jest niskoprofilowa, jest na baterie więc nie muszę doładowywać, nie wchodzi bez przerwy w stan uśpienia jak czasem u konkurencji. Używam jej przez tydzień i jestem bardzo zadowolony. Jest nieco ciężka i sztywna co jest dla mnie dodatkową zaletą.

9.4.2020

Nie za bardzo rozumiem wielu negatywów na temat tej klawiatury. Jest bardzo ładna, ma doskonały skok, a także jest odpowiednio ciężka, więc nie szlaja się po biurku, ale nie jest na tyle ciężka, że nie chce się jej przenosić na sofę do użytku z większej odległości. Jedynie szkoda, że nie da się jej podpiąć do własnego adaptera BT, ale da się z tym żyć, bo ten w zestawie też nie gubi zasięgu. W tej cenie jest to prawdopodobnie najładniejsza i najlepsza klawiatura bezprzewodowa. Polecam.

7.4.2020

Bardzo fajna klawiatura. Szukałem czegoś na czym mogę pracować z laptopem. Niestety minus przy pracy z laptopem jest taki, że nie da się przełączyć klawiszy funkcyjnych tak, żeby można było użyć systemowej funkcji zamiast tej multimedialnej, bez przyciskania klawisza "fn". Ja dużo częściej wykorzystuję w ten sposób.Przełączenie w biosie działa jedynie na wbudowaną klawiaturę laptopa (Dell Latitude).A tak poza tym - bardzo porządnie wykonana klawiatura. Solidna i ciężka.

14.1.2020

Dotychczas maiłem logiteha k750 solar i była to dal mnie idealna klawiatura. Niestety siadły wbudowane akumulatory i przy słabym oświetleniu przestawała działać, a już tego modelu nie produkują. Służyła idealnie przez wiele lat. Miała idealny skok klawiszy i dobre odległości między nimi. Kupiłem HP 600 i ta ma bardzo ale to bardzo niski skok klawiszy ale to mi się podoba - innym nie musi. Pisze się bardzo dobrze. Mankament to obudowa klawiatury, która ma ostre krawędzie.

23.12.2021

Jakość działania klawiszy jest bezkonkurencyjna w tej cenie. Nie znam nikogo, kto nie potrzebuje klawiszy funkcyjnych a tu niestety one są potraktowane jako mniej ważne niż tzw. funkcje multimedialne. Aby użyć F1-F12 trzeba je naciskać razem z klawiszem Fn a to wbrew powszechnemu przyzwyczajeniu. Możliwość przełączenia priorytetu w tzw. BIOS-ie jest w obecnie produkowanym sprzęcie tak rzadka, że raczej tylko teoretyczna.

28.11.2020

Jedyny poważny problem z tą klawiaturą to to, że jest zablokowany klawisz FN i nie działają "normalnie" klawisze F1-F12. Dłuuuuugo szukałem rozwiązania tego problemu, a żadne skróty FN + Capslock, FN + ESC czy FN + blokada nie działają. Dopiero na jakimś forum anglojęzycznym znalazłem metodę poprzez pisanie jakiegoś skryptu, który uruchamia się razem z systemem.

13.2.2020

Klawiatury używam od dwóch tygodni. Jest rewelacyjna. Cicha, wygodna, precyzyjna, świetnie wykonana, stosunkowo ciężka - dzięki czemu nie przesuwa się po biurku i przy tym wszystkim na prawdę bardzo ładna. Jedyny minus to słaby zasięg bluetooth. Odbiornik musi być na biurku, bo inaczej traci zasięg.

11.9.2020

Świetna klawiatura, niski ale pewny skok klawisza, dobre gumki zabezpieczające przed przesuwaniem się klawiatury. Klawiatura faktycznie jest ustawiona domyślnie w trybie funkcyjnym natomiast dla codziennego, nieprofesjonalnego użytkowania jest to nawet wygodniejsze.

8.6.2021

Solidna, nawet cicha (w mojej tylko spacja się mocniej wbija). Na plus wykonanie, porządna, cięższa. Nie przesuwa się dzięki nóżkom. Nie ma problemu z połączeniem z laptopem czy komputerem. Klawiatura bardzo podobna do tej w laptopach. Generalnie polecam.

15.1.2022

Klawiatura bardzo solidnie wykonana, idealnie leży pod dłonią, skok mały ale bardzo dobrze wyczuwalny, nie lata po biurko dzięki odpowiedniemu ciężarowi i silikonowym stópką. Moim zdaniem najlepszy wybór w tym przedziale cenowym.

22.10.2020

Fantastyczny klawiatur. Przebija moim zdaniem nawet tą od maca. Jedyny minus to nie da się na stałe zablokować przycisków funkcyjnych więc żeby wcisną któryś przycisk z seri F1-12 trzeba trzyma przycisk "fn".

15.2.2020

Klawisze f1-f12 spełniają domyślnie funkcje multimedialne, z tego co mi wiadomo nie ma możliwości ich ustawienia, tak by domyślnie spełniały swoją pierwotną funkcję - trzeba wciskać fn. Po za tym jest ok.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności