logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech K400 Plus Czarna (920-007145). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech K400 Plus Czarna (920-007145).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech K400 Plus Czarna (920-007145) liczba opinii klientów wynosi 370, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 77, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 131, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 88, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.10.2016

Klawiatura fenomenalna, świetnie wykonana z bardzo dobrego plastiku matowego chropowatego który nie palcuje się nie rysuje się. Klawiatura bardzo lekka poręczna waży ~380gr z bateriami, ma bardzo długą żywotność baterii spokojnie ponad rok na jednym zestawie baterii.Pisze sie na niem znakomicie, ergonomia wzorowa, w stosunku do K400/K400r poprawiono zmieniono kilka kwestii, jak choćby dodano możliwość scrollowania jednym palcem trzymając klawisz Fn. Powiększono prawy Shift a tym samym zmniejszono strzałki góra/dół. Zaokrąglono klawisze które znajdują sie wokół klawiatury. Poprawiono przycisk włączania wyłączania jest wygodniejszy teraz. Kolor spodu klawiatury teraz jest tego samego koloru co wierzch czyli ciemno szary nie jak w K400 biały.Dodano przyciski głośności nad touchpadem gdzie jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż na F-kach w K400r.Domyślnie skróty na F-kach tez są lepiej wybrane i przemyślane, sprawdzają sie znakomicie zarówno pod Windowsem jak i Androidem. Mamy tam przyciski takie jak Wstecz, Home, przełączanie aplikacji, Prawy klik, Pokaz pulpit, Szukaj, Zmiana ekranu wyświetlacza, no i oczywiście Play/Pause następny, wstecz, jak i Uśpienie urządzenia/komputera. Klawiatura znakomicie działa z Android TV jest jakby stworzona do tego systemu (mowa o skrótach)Jestem w posiadaniu K400, K400r, K400 Plus ;) tak na marginesie.
jeszcze

21.12.2021

Strzał w dziesiątkę do salonu, w celu obsługi centrum multimedialnego (w postaci starego laptopa, podpiętego do TV). Kontrola multimediów: pauza, przewijanie etc filmu z Netflixa, albo VLC najwygodniej wykonuje się klawiaturą, za to nawigacja po pulpicie żeby przełączyć się z między odtwarzaczami i serwisami do streamowania samą klawiaturą to tragiczne doświadczenie, bo systemy konstruowane są do obsługi oboma peryferiami. Można oczywiście używać klawiatury i myszy bezprzewodowej, ale po co przewalać się z 2 różnymi urządzeniami i jeszcze podkładką pod mysz, jak można po prostu użyć tego?Jedyna funkcja, która jest bardzo nietypowa (wymaga przyzwyczajenia) jest gest przewijania (odpowiadający kółku myszy,ale też poziomo). Ekrany dotykowe uczą nas przewijania poprzez łapanie i przesuwanie strony, tu kierunek gestu jest odwrotny. Da się przeżyć, ale każdy kto pierwszy raz bierze urządzenie do rąk narzeka na tę jedną rzecz.Jest też kwestia występowania klawisza backslash przy lewym shifcie. Uważam że jest on tam niepotrzebny, a wręcz niechciany. Przez jego umiejscowienie bardzo łatwo trafić weń zamiast lewego shifta. Realistycznie w moim czasie korzystania z tej klawiatury nie nacisnąłem go celowo ani razu, nawet programując.
jeszcze

27.4.2021

Bardzo dobra klawiatura, współpracuje z urządzeniami. Wyszukiwane jest błyskawicznie. Zasięg prawidłowy, połączenie stabilne. Przemyślana ergonomia pracy, usytuowanie klawiszy, dodatkowe funkcje, lekka, cicha, zachowuje standardowe wielkości klawiszy/odległości. Wysokość klawiszy komfortowa, ich usytuowanie standardowe (domyślne), łatwa do obsługi bezwzrokowej, jak również jedną ręką (przy podtrzymaniu na przedramieniu). Touchpad fikcjonalny i przyjemny w użyciu, domyślna kalibracja prawidłowa. Wymagany jest adapter (znajduje się w komplecie). Wygląda profesjonalnie i jest przyjemna w odbiorze wizualnym (nowoczesna, zaokrąglone krawędzie, dobry materiał tworzywa, gładka,znaki dobrze widoczne).
jeszcze

2.1.2021

Dobrze leży w dłoniach. Już jest sparowana z odbiornikiem, działanie klawiatury nie zależy od działania bluetooth, ani Wi-Fi, co przydaje się przy sterowaniu np. Raspberry Pi 4 podłączonej do telewizora. Brakuje mi klawiszy numerycznych (mogli wykorzystać klawisz Fn, jak ma to miejsce w Raspberry Pi 400 lub Pinebook Pro). Strzałki mogłyby być pod touchpadem i tam ich szukam z przyzwyczajenia. Ma masę klawiszy, które współpracują tylko Androidem, a niektórych klawiszy trudno znaleźć, np. Print Screen, jeżeli to jest Print Screen, bo Raspberry Pi OS nie działa.

28.5.2016

Klawiatury używam od pół roku do Intel Compute Stick podłączonego do TV. W tym zestawie jest to idealny dodatek. Niezawodna, ładna, sprytna, mała, lekka, poręczna, płaskie klawisze, dwupalcowy touchpad bardzo bardzo ułatwiający nawigację po stronach *****. Natomiast do systemów telewizyjnych raczej się nie nadaje, zresztą każdy taki własny system "smart" to pomyłka (z wyłączeniem Androida), nie wiem czy ktoś z tego faktycznie korzysta używając do tego pilota. Po podłączeniu klawiatura pracuje podobnie jak taki pilot.

3.10.2016

Fenomenalna klawiatura do sterowania komputerem/odtwarzaczem np. Androidowym boxem z kanapy. Model K400 Plus jest wrecz stworzony z myślą o playerach Androidowych, np. do takiego Nvidia Shield TV - rewelacja ponieważ ma skróty pod F-kami przycisków Androidowych, menu, wstecz, zmiana aplikacji itd.Wykonanie klawiatury rewelacja bardzo dobry matowy plastik chropowaty nie łapie odcisków zbytnio. do tego klawiatura jest leciutka. Godny następca K400, K400r z malutkim tylko minusem za małe strzałki.

1.4.2019

Klawiatura bardzo poręczna.Piszę się wygodnie, pad działa dobrze (jest dość duży co pomaga).Podłączona jest do TV Samsunga i jedyne co mi w niej przeszkadza to dziwne zachowanie podczas korzystania z YouTuba, mianowicie działają w zasadzie tylko Esc i strzałki poza tym nie da się pisać tekstu (być może jakaś aktualizacja TV albo aplikacji YT usunie tą niedogodność), w innych aplikacjach można normalnie pisać.Odejmuję jedną gwiazdkę mniej za dziwne działanie klawiatury w aplikacji YT.

10.6.2018

Dobrze spełnia swoją funkcję jako klawiatura kanapowa. Gładzik bardzo czuły i precyzyjny, choć mógłby być nieco większy. Klawisze mają zadowalający skok pozwalający na w miarę wygodne pisanie. Podoba mi się wygląd tej klawiatury, jak i wykończenie plastyku - odporne na ślady palców i inne zabrudzenia. Jedną gwiazdkę odejmuje za to, że obudowa czasami skrzypi, mogłaby być lepiej spasowana i bardziej sztywna. Ogólnie polecam w tym przedziale cenowym chyba najlepszy wybór.

5.11.2016

Klawiaturę mam już drugi tydzień. Na razie działa bez zarzutu. Podłączony odbiornik z tyłu komputera bez problemu łapie sygnał - odległość około 3 metrów. Wygląda solidnie, kultura pracy przycisków też w porządku. Bardzo podoba mi się przycisk w lewym górnym rogu, który funkcjonuje jako lewy klik myszki. Dużo przydatnych skrótów na klawiaturze na przyciskach z grupy F. Jedynie na co mogę narzekać to dość małe strzałki góra, dół.

10.10.2017

Mała, lekka, ale dokładnie tak jak w opisie komfort użytkowania z łózka czy kanapy jest nieporównywalny. Chicho chodzi, klawisze lekko się wciskają, klawiatura niby sztywna ale jeśli kładę ją na kolana to wolę podłożyć coś większego pod nią choćby książkę w twardej oprawie. Ale cechy jak reakcja na odległość, czułość gładzika, wszystko na 100%, no i zasilana na zwykłe AA, mam 7 miesięcy, a baterii jeszcze nie wymieniałem.

19.4.2020

Mam tę klawiaturę już jakiś rok i zamierzam kupić kolejną. Świetnie się spisuje nawet podczas codziennej pracy. Można wygodnie usiąść na kanapie i sterować multimediami w TV albo odpisywać na maile. Wszystko działa, jest zgodne z wszystkimi TV jakie mam w domu (LG, Sony z Android i Samsung). Obsługa przeglądarki w TV dzięki tej klawiaturze jest prosta jak nigdy. Żywotność baterii jest poza konkurencją.

14.11.2018

Z klawiatury jestem bardzo zadowolony. Z komputerem PC współpracuje bez problemów. Co do współpracy z androidem po OTG nie ma problemu na urządzeniach SGS S7 oraz Galaxy Tab S2, Chciałem jednak zapytać czy ktoś poradził sobie z PL znakami pod Androidem 6.0 przy próbie wpisania np. Ś poprzez tradycyjną kombinację alt+s wyskakuje mi niemieckie S. Myszka w androidzie przy pomocy touchpada działa ok.

17.4.2020

No wyśmienicie po prostu cudownie cudowne lepiej lepiej nie było Szczególnie że to była kobieta która mnie namówiła do tej klawiatury Jestem dozgonnie wdzięczny gdyż ta klawiatura zrewolucjonizowała mój byt zacząłem czarować różnymi językami które zaoszczędzi mi czas i przed oczami ukazały się moje marzenia w Starczy odpowiednia kombinacja klawiszy i życie staje się piękniejsze Pozdrawiam

5.2.2018

Pracuję na klawiaturze już ok. 2 lat. Działa bardzo dobrze, nie zawiesza się. Baterii używam dalej fabrycznych jakie były w zestawie. Działa na każdym systemie Windows, Linux, macOS oraz Android. Klawiaturę mogę polecić z czystym sumieniem, tylko trzeba się do niej przyzwyczaić, ponieważ ma wiele funkcji i z przyzwyczajenia możemy klikać złą kombinacje klawiszy. ;)

29.4.2020

idealne rozwiązanie jak mamy dużo urządzeń na różnych systemach np. ps4, tv, box z androidem. Wszędzie tam gdzie trzeba czasem skorzystać z przeglądarki, wyszukiwania czy jakiegoś logowania to najwygodniejsze i najszybsze rozwiązanie. Szczególnie na TV gdzie wpisywanie czegokolwiek z pilota bez klawiatury woła o pomstę do nieba :)wykonanie na najwyższym poziomie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności