logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MX Keys Plus US/INT Czarna (920-009416). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MX Keys Plus US/INT Czarna (920-009416).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MX Keys Plus US/INT Czarna (920-009416) liczba opinii klientów wynosi 197, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 76, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 87, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.9.2020

Bardzo dobra klawiatura.Świetne odczucia jeżeli chodzi o pisanie. Klawisze wskakują bardzo miękko. Palce w zasadzie bezbłędnie wskakują w określone miejsce.Klawiatura jest ciężka i stabilna.Ruchoma podkładka zdaje egzamin. Nie przeszkadza mi stały ką nachylenia klawiatury (chociaż możliwość regulacji i tak byłaby mile widziana).Jeżeli chodzi o minusy:1. Po dłuższej nieaktywności (oraz uruchomieniu komputera), często podświetlenie nie włącza się samoczynnie. Należy to wymusić odpowiednim klawiszem.2. Rzeczywiście długa spacja jest problematyczna przy korzystaniu z maciem, jeżeli chcemy pisać z wykorzystaniem polskich znaków diaktrycznych. U mnie skończyło się to przemapowaniem cmd/opt po prawej stronie.3.Enter wymaga przyzwyczajenia (wcześniej miałem klawiaturę z poziomym), jednak najmniej wygodny jest dla mnie krótki lewy shift.4. Zdarzają się problemy z flow przy przełączaniu mac => windows. W drugą stronę nie mam problemów.Podsumowując. Bardzo dobra klawiatura, ale tylko jeżeli zaakceptujemy powyższe mankamenty. Przeszkadza myśl, że w produkcie za kilka stówek są tego typu niedociągnięcia. Mimo wszystko jestem zadowolny i będę dalej korzystał z mojego mx keys.
jeszcze

28.11.2021

Ten Sprzęt to już jest inna liga, do tej pory kupowałem zestawy bezprzewodowe znanych marek w okolicy 150- 250 zł, które po dłuższym czasie nadawały się do wymiany.Tutaj co prawda jest zgoła inna cena, ale warta świeczki ;) klawiatura jest wykonana na stalowej konstrukcji , mechaniczne ciche klawisze, " regulowane" podświetlenie. Największym bajerem zestawu jest to, że może być sparowany z trzema urządzeniami jednocześnie, gdzie trzema przyciskami się wybiera z którym urządzeniem ma działać. U mnie działa z Komputerem stacjonarnym, laptopem, i telewizorem :) gdzie "gwizdek" jest tylko podpięty pod stacjonarkę.Jedynym malutkim minusem jest jest małe przesunięcie alt ,ale po tygodniu pisania już człowiek się przyzwyczaja :)ZDECYDOWANIE POLECAM :)
jeszcze

10.3.2021

Produkt na prawde fajny. Wykonanie jest na wysokim poziomie. Czuć, że ktos nie oszczędzał na materiałach - swoje waży. Skok klawiszy jest bardzo przyjemny. Układ klawiszy też nienajgroszy, chociaż tutaj mam pewne uwagi - Duży enter tak bardzo mi nie przeszkadza jak ten lewy mały shift... Nie wiem dlaczego polityka logitecha (nawet na ich stronie) nie pozwala wybrać modelu tego prawdziwego US. Podswietlenie jest miłym dodatkiem, chociaż większość czasu mam to wyłączone. Na duży plus możliwość podłączenia 3ch urządze (używam 3ch róznych urządzeń). Podsumowująć: klawiaturę polecam przede wszystkim osobom, którzy pracują przy kompie >6h (np programisci). Do grania się nie nadaje :)Pozdrawiam

27.9.2021

Jak dla mnie jest to jedna z najwygodniejszych klawiatur do pracy / programowania, gdzie dla wspomnianej wygody, jestem w stanie wybaczyć kilka jej wad. Na początku miałem problem z przyzwyczajeniem się do sprzedawanego w Europie układu ISO, ale już po pierwszym tygodniu zapomniałem o niedogodności. Na Windowsie na wszelki wypadek użyłem programu PowerToys, aby zmapować przycisk na prawo od lewego shifta, tak aby był przedłużeniem lewego shifta. Zauważyłem też, że w klawiaturze raczej nie działa funkcja dostosowywania jasności klawiszy do otoczenia, lecz być może niepoprawnie ją konfigurowałem.

14.2.2022

Produkt wysokiej jakości, oferujący wygodę pisania i estetyczny wygląd. Klawisze mają niski skok i nie męczą przy długim czasie użytkowania.Podświetlenie klawiatury automatycznie jest wygaszane, chociaż uważam, że czas wygaszenia jest za krótki - klawiatura potrafi "migać" przy pracy polegającej na edytowaniu tekstu czy kodu.Urządzenie łatwo paruje się zarówno z komputerami z Windowsem, jak i tymi z MacOS.Urządzenie jest częściowo wodoodporne - drobne zalanie go nie uszkodzi. Trzeba jednak w takim przypadku usunąć keycapy i nożyce, a następnie dokładnie je umyć z pozostałości napoju.

22.3.2021

Klawiatura wysokiej jakości, przyjemnie się używa (dotyczy osób preferujących niski skok klawisza, jak w laptopie), ładnie wygląda. Jedyne dwa "ale": 1) oświetlenie gaśnie po każdym uspaniu kompa (po wybudzeniu trzeba ponownie użyć kombinacji [fn] + [F7], żeby włączyć automatykę oświetlenia); 2) klawisze funkcyjne uszeregowane są bez żadnych odstępów, brakuje mi np. przerwy między F4 i F5, czy F8 i F9 - w poprzedniej klawiaturze ułatwiało do bezwzrokowe wykorzystywanie bloku klawiszy funkcyjnych. Mimo tych wad klawiaturę kupiłbym po raz drugi.

21.7.2022

Bardzo wygodna, bardzo wysoka jakość wykonania, podkładka pod nadgarstki przyjemna ale... Polityka Logitecha pozostawia wiele do życzenia w sprawie układów klawiatur, polski układ z długim lewym shiftem i jednorzędowym enterem jest nie do dostania z oficjalnych dystrybucji. W moim przypadku skończyło się na zwrocie produktu, przyzwyczajenie okazało się zbyt duże a klawiaturę kupiłem w celu przyjemniejszego i prostszego pisania a nie katorgi w przestawianiu się na inny układ. Jeśli komuś pasuje taki układ to polecam z całego serca.

18.11.2020

Fenomenalna klawiatura, wreszcie można działać po ciemku, na dwóch komputerach (Logitech FLOW - to akurat wymaga jeszcze odpowiedniej myszy).Nie jest duża (jak na pełny wymiar) ale ciężka i stabilna, podpórka pod nadgarstki jest absolutnie zbędna. Bierzcie wersję bez niej, szkoda kasy.Akumulator wystarcza na dwa do czterech tygodni pracy z podświetleniem, u mnie jest załączona całą dobę.Niestety Logitech się ceni jednak zbyt wysoko.

19.10.2021

Bardzo solidne wykonanie, świetny skok klawiszy i cichutka praca. Układ klawiszy nie do końca szczęśliwy (np. prawy Alt do przełączania polskich liter nieco zbyt blisko spacji, przez co zamiast polskich liter pojawiają się spacje :-( . Może to kwestia przyzwyczajenia dla osób piszących bezwzrokowo. Część klawiszy ze znakami specjalnymi w innych lokalizacjach, ale do tego można się przyzwyczaić. Ogółem polecam - Logitech trzyma poziom.

12.1.2021

Postanowiłem wystawić 5 gwiazdek za jakość pisania, podświetlenie, solidność budowy, wygodę oraz komfort. Niestety niezrozumiałe jest dla mnie nieoferowanie tego modelu w standardzie US w sytuacji gdy strona Logitech Polska potwierdza (aktualne na dzień 12.01.2021), że jest w Polsce dostępny w tym standardzie klawiszy. Niestety, żeby mieć szeroki shift trzeba zakupić Crafta, który nie jest już tak spójny wizualnie oraz dużo droższy.

1.2.2021

Klawiatura zgodna z opiniami jakie czytałem w internecie. Gwiazdka mniej za instalację oprogramowania, która powinna przejść płynnie i błyskawicznie a tymczasem były problemy, które na szczęście udało się pokonać. Dodatkowy minus to układ klawiatury, ale tego się spodziewałem. Spacja jest dłuższa a prawy ALT bardziej przesunięty w prawo przez co trzeba się przestawić na trochę inny układ palców przy wpisywaniu polskich znaków.

29.1.2021

Rewelacyjnie wykonana klawiatura pod każdym względem. Bardzo wygodna podczas wielu godzin pisania. Doskonale spisuje się wraz z kompatybilną myszą w Logitech Flow. Przez pierwsze 3 dni trochę przeszkadzał mi układ US Intl (mały lewy shift itd), ale po przyzwyczajeniu się, nie stanowi to już jakiegokolwiek problemu. Reasumując, najwygodniejsza klawiatura dla programisty lub osoby która bardzo dużo pisze :)

17.1.2021

Klawiatura dobra, wygodnie się pisze.Problemem jest to że na Mac'u polskie znaki ciężko się pisze przez to że klawisz fn znajduje się między prawym cmd i prawym opt.Trzeba nienaturalnie wyginać palce.Ale jak ktoś nie używa polskich znaków to przełączanie się i praca między Win/Mac jest super.podkładka nie jest potrzebna, ale jest miła w dotyku i jak ktoś ma twarde biurko to może się przydać

13.2.2022

Generalnie bardzo fajna klawiatura. Bardzo przyjemny skok klawiszy, dzięki adekwatnej wadze solidnie leży na biurku, dołączona podkładka pod nadgarstki zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. Bardzo dobry, funkcjonalny i przejrzysty software. Jedynym minusem jest dla mnie rozmieszczenie klawiszy, szczególnie umiejscowienie klawisza FN, kosztem OPT/CTRL - nieporozumienie.

22.12.2020

Fajny gadżet, obawiałem się, że nie będzie polskich znaków ale działa jak ta lala;) Szybko łączy się z urządzeniami i równie szybko się przełącza pomiędzy wieloma (max 3) urządzeniami. Testowałem na TV Samsung, tablet lenovo, iphone 7 i samsung s8, działa bezbłędnie (odpukać;)). Klawiatura ciężka nie ucieka, dobrze wyprofilowana fajnie się wpasowuje do MX Master 2s i 3

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności