logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Keys-To-Go Blush Pink (920010059). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Keys-To-Go Blush Pink (920010059).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Keys-To-Go Blush Pink (920010059) liczba opinii klientów wynosi 15, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Klawiatura do tabletu jest znakomita moim zdaniem. Bardzo dobrze wykonana i klawisze świetnie chodzą. Można na niej szybko pisać i żadnych uchybień nie ma. Mi się podoba. Nie ma w ogóle porównania z jakimiś tanimi klawiaturkami które są przeważnie badziewne - niewygodne i niskiej jakości. Tutaj zarówno materiały są super, wygląd OK, jak również to, że klawiatura po połaćzeniu z tabletem apple działa doskonale. Można też zresztą sparować ją wygodnie z iphonem. Nie mogę jak na razie narzekać. Polecam.

13.8.2021

Klawiatura solidnie wykonana. Jest cieniutka i lekka i na pewno odporna na zabrudzenia - całość wykonana z twardej gumy. Nie ma żadnych szczelinek (poza portem microUSB i włącznikiem), więc brud nie ma jak się do niej dostać. Podłączenie do iPada błyskawiczne. Pisze się wygodnie, ale potrzeba jakiegoś kwadransa, żeby się przyzwyczaić do skoku klawiszy. Idealna mobilna klawiatura.

1.2.2022

Nie jest to klawiatura, na której napiszesz 50-stronicową magisterkę. Jej rola jest inna. Wrzucasz w plecak, plecakiem rzucasz, wylewasz na nią wodę i nic, działa dalej. Pisanie jest przyjemne, poprawne, ale nie jest to pełnoprawna klawa i takiej nie udaje. Jej domena to mobilność i wytrzymałość. Mam klawiaturę pół roku i jeszcze jej nie musiałem ładować.

31.1.2022

Używam dopiero miesiąc ale myślę, że mogę ją każdemu polecić. Jest wykonana z fajnego materiału, bardzo cicha i nie jest za mała (używana z ipadem pro 12'9). Łączy się z tabletem bez problemu (po sparowaniu urządzeń klawiatura łączy się automatycznie).

Znakomicie z tabletem się sprawdza. Jest bardzo dobrze wykonana, ma solidne przyciski, można szybko pisać. Ogólnie jak na te wymiary komfort super, nie mam się do czego przyczepić.

18.2.2022

rozstaw klawiszy mniejszy niż w standardowej klawiaturze, trzeba się przyzwyczaić (co trwa sekunde), ale bardzo przyjemna do pracy, na szybko. Polecam!

10.6.2022

Świetnie się sprawuje. Polecam. Ułatwia prace na tablecie.

29.10.2021

Bezproblemowo łączy się z ipadem

15.1.2022

Lekka. Super design.

2.2.2022

Spełnia oczekiwania

13.2.2022

Świetny produkt.

7.4.2021

Superowa.

14.1.2022

Polecam

8.8.2019

4,5/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności